autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Емпірічна оцінка витрат енергії

kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Емпірічна оцінка витрат енергії
22 августа 2024 в 14:39
Мені не треба автоматизація, підрахунки та інше.

Подивитись напругу та витрати наприклад на вході в будинок та на резервованих лініях після інвертора.
Чисто візуально.

Наприклад такою штукою
https://prom.ua/ua/p1821371746-vattmetr-...p;from_spa=true

Що скажете?
kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Re: Емпірічна оцінка витрат енергії
[Re: kkk_GAZ240] 22 августа 2024 в 21:27
Шо них=то не пробував такі штуки?
keen | СуперСтар **
Re: Емпірічна оцінка витрат енергії
[Re: kkk_GAZ240] 22 августа 2024 в 21:48
Саме такий не пробував, але взимку взяв на алі трифазний безконтактний модуль, сумісний з tyua. Вимірює досить точно, перевіряв токовимірувальними кліщами, є в реальному часі покази та статистика в розрізі годин, днів, місяців.
Змінено keen (21:48 22/08/2024)
kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Re: Емпірічна оцінка витрат енергії
[Re: keen] 22 августа 2024 в 21:55
Ну от якраз мені туї та клени не треба
Я поки не планую це розвивати - нема завдань. В мене або не повинно вимикатися, або вимикаю весь стіл.
Акваріумів та іншого не маю. Прасувати та прати мені вигідніше вдень

Тому просто для суб'єктивногго контролю. Наприклад попідбирати режими роботи інвертора
keen | СуперСтар **
Re: Емпірічна оцінка витрат енергії
[Re: kkk_GAZ240] 22 августа 2024 в 22:01
Прикріплені файли (0 завантажити)
там не має автоматизації, дуже мінімалістичний дашборд, максимум може аларм якийсь видати по напрузі. Просто замість фізичного екрану дивишся цифри на смартфоні. Мені це зручніше, бо вхід на вулиці, не набігаєшся.

там не має автоматизації, дуже мінімалістичний дашборд, максимум може аларм якийсь видати по напрузі. Просто замість фізичного екрану дивишся цифри на смартфоні
kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Re: Емпірічна оцінка витрат енергії
[Re: keen] 22 августа 2024 в 22:16
keen 22.08.2024 22:01 пишет:

там не має автоматизації, дуже мінімалістичний дашборд, максимум може аларм якийсь видати по напрузі. Просто замість фізичного екрану дивишся цифри на смартфоні. Мені це зручніше, бо вхід на вулиці, не набігаєшся.


Все що на смартфоні - для мене не існує. Від цієї смтфонізації мене тягне вже до риги їхати.
kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Re: Емпірічна оцінка витрат енергії
[Re: kkk_GAZ240] 29 августа 2024 в 17:06
Поки прилади не купив - там велике замовлення не тільки собі, а й для потреб фронту, а коштів викупити нема ( запобіжники, автомати та іншої дрібноти на 6 тисяч набралось). Тому чекаю.

А поки за місяць з урахуванням заряда АКБ іноді від мережі ( СЕС в режимі SUB) денні витрати з мережі за місяць 99кВт, нічні 85кВт. що по новим тарифам становить 600 грн. Попередній місяцю було 1700.
На зараз 17-00 витрати з мережі 0.08кВт (3-3.5 Ампера)

Зрозуміло що більшість скаже - що то за єкономія... Але в мене вде третій місяць не вимикається світло. Зовсім не вимикається.
Мабуть генератор треба протестувати, та сховати в гараж.

ПС: ці 185 кВт з урахуванням того що кондиціонер працював тиждень точно, якщо не більше. Він на 100% від мережі, бо десь 2-2.5 кВт - два миттєво вибивали на дачі автомат на 16А
Змінено kkk_GAZ240 (17:10 29/08/2024)
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Емпірічна оцінка витрат енергії

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

6 користувачів і 38 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 564