autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Перевірений онлайн магазин з чоловічими трусами (2/2)

Натулька | Супер писатель! *
Re: Перевірений онлайн магазин з чоловічими трусами
[Re: harald67] 24 августа 2024 в 22:47
Прикріплені файли (0 завантажити)
Доброго вечора
Пропоную чоловічі боксери
Трусы мужские боксеры RockHard (Турция)
Размеры в наличии: M, L, XL, 2XL
Тип трусов: боксеры
Производитель: RockHard (Турция)
Cостав: 95% хлопок, 5% эластан
Количество в упаковке: 1 шт.
Цена 170 грн/шт
Качественные мужские трусы-боксеры турецкой фирмы RockHard
Есть разные цвета и размеры.
Ном тел в профиле

Доброго вечора Пропоную чоловічі боксери Трусы мужские боксеры RockHard (Турция)Размеры в наличии: M, L, XL, 2XLТип трусов: боксерыПроизводитель: RockHard (Турция)Cостав: 95% хлопок, 5% эластанКоличество в упаковке: 1 шт.Цена 170 грн/штКачественные мужские трусы-боксеры турецкой фирмы RockHardЕсть разные цвета и размеры
Mangust | бЭндеровец **
Re: Перевірений онлайн магазин з чоловічими трусами
[Re: harald67] 25 августа 2024 в 09:17
harald67 24.08.2024 12:43 пишет:

прибило рекламу чоловічіх трусів якось турецьккитайського нонейм Garsia. Придбав. Якість вища, тканина краща, крій зручніший.



Якщо загулити цей бренд, то там зараз крутий розпродаж. Користуйтеся
harald67 | подсевший на форум **
Re: Перевірений онлайн магазин з чоловічими трусами
[Re: Mangust] 25 августа 2024 в 10:22
Mangust 25.08.2024 09:17 пишет:

harald67 24.08.2024 12:43 пишет:

прибило рекламу чоловічіх трусів якось турецьккитайського нонейм Garsia. Придбав. Якість вища, тканина краща, крій зручніший.



Якщо загулити цей бренд, то там зараз крутий розпродаж. Користуйтеся




Я так розумію, що "розпродаж" там завжди. Просто рекламний трюк. Але за моїм піврічним досвідом користування їхніми виробами якість/ціна = супер. Принаймні були. Бо у таких нонеймів нерідко буває що проведуть рекламний розпродаж досить якісної продукції, а потім починають розсилати повне лайно.
Змінено harald67 (10:24 25/08/2024)
egorka | продавець прохолоди **
Re: Перевірений онлайн магазин з чоловічими трусами
[Re: harald67] 25 августа 2024 в 11:43
harald67 24.08.2024 12:43 пишет:

egorka 24.08.2024 12:12 пишет:

У Натульки в рекламі є труселя Труселя




Я також у неї купував і ніяких претензій на до якості ні до продавчині не маю. Але якось фейсбуком прибило рекламу чоловічіх трусів якось турецьккитайського нонейм Garsia. І ціна була тоді як у Натульки. Придбав. Якість вища, тканина краща, крій зручніший.


згоден, але краще брати офлайн що б подивитися якість або у перевірених продавців я коли собі брав в Стамбулі то вибір там ого го, але теж треба трішки пошукати ціна/ якість
Sashog | подмастерье
Re: Перевірений онлайн магазин з чоловічими трусами
[Re: egorka] 25 августа 2024 в 12:10
А що це якась нереальна ціна, ви спробуйте спочатку. В мене теж є і турецькі і такі і інші, регата найкращі поки що. З недорогих в магазах Ярослав непогані.
Wood_Elf | СуперСтар ***
Re: Перевірений онлайн магазин з чоловічими трусами
[Re: Mutant] 25 августа 2024 в 17:32
З трусами чоловічими завжди проблема, це наче і не жіночі по ціні місячної середньої зарплатні, але також завжди якісь трабли.

Я точно задовбався економити і зрозумів, що в плані трусів треба постаратись ще знайти недорого і якісно.

Я точно плюсую за man's set, мені їхні мішечки не подобаються, але моя дитина в захваті. І якість хороша.

Дуже в захваті був від Yamamay, а саме спеціальну лінійку під Кріштіану Роналдо. Я навіть не пам'ятаю коли купив, років 5-6 тому. Коштували тоді по акції 400грн за штуку. на той момент мої самі дорогі труси були 150грн штука, тому купив чисто тому, що думав що 400грн то є набір. А відмовлятись було незручно. Але з тієї партії зносились лише одні. А зважаючи що вони ще й дуже приємні, то є показник.

На другому місці M&S і GAP (але тут уже все не так, дешева погана марка)

Також, після декількох невдалих експериментів з reserved, US Polo, Waikiki (тут, доречі, непогана якість на таку ціну, але не підійшов фасон), я замовив Levis з офіційного сайту. І, чесно кажучи, задоволений, тому замовив ще 3 набори таких самих.

Але з наших я всіма руками за Man's set, головне щоб їхній мішечок не давив по бокам на саме головне
egorka | продавець прохолоди **
Re: Перевірений онлайн магазин з чоловічими трусами
[Re: Wood_Elf] 26 августа 2024 в 13:07
Wood_Elf 25.08.2024 17:32 пишет:

З трусами чоловічими завжди проблема, це наче і не жіночі по ціні місячної середньої зарплатні, але також завжди якісь трабли.

Я точно задовбався економити і зрозумів, що в плані трусів треба постаратись ще знайти недорого і якісно.

Я точно плюсую за man's set, мені їхні мішечки не подобаються, але моя дитина в захваті. І якість хороша.

Дуже в захваті був від Yamamay, а саме спеціальну лінійку під Кріштіану Роналдо. Я навіть не пам'ятаю коли купив, років 5-6 тому. Коштували тоді по акції 400грн за штуку. на той момент мої самі дорогі труси були 150грн штука, тому купив чисто тому, що думав що 400грн то є набір. А відмовлятись було незручно. Але з тієї партії зносились лише одні. А зважаючи що вони ще й дуже приємні, то є показник.

На другому місці M&S і GAP (але тут уже все не так, дешева погана марка)

Також, після декількох невдалих експериментів з reserved, US Polo, Waikiki (тут, доречі, непогана якість на таку ціну, але не підійшов фасон), я замовив Levis з офіційного сайту. І, чесно кажучи, задоволений, тому замовив ще 3 набори таких самих.

Але з наших я всіма руками за Man's set, головне щоб їхній мішечок не давив по бокам на саме головне


о це так поема про труселя я собі накупив ще давно коли був в туречинні то мені подобаються ціна/ якість
Змінено egorka (13:10 26/08/2024)
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Перевірений онлайн магазин з чоловічими трусами (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

5 користувачів і 39 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1688