autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
-Виталя- | Достоевский **
Підсилювач зв'язку.
30 августа 2024 в 10:33
Дано:
заміський будинок в селі під Києвом. зникло світло, розрядились акуми на базовій вежі = зник моб зв'язок і LTE.

хочу встановити комплект підсилення зв'язку щоб добивало до вишок з міста (по прямій 10км)

хто може проконсультувати/порадити/продати?

дякую.
Жэка | Достоевский ***
Re: Підсилювач зв'язку.
[Re: -Виталя-] 30 августа 2024 в 16:29
Юзаю такой уже несколько лет. Один даже успел сгореть во время грозы. Второй притащил с али. https://vi.aliexpress.com/w/wholesale-%D....512617e0aRQg6R Называется =репитер=. Что именно интересует?
Змінено Жэка (16:34 30/08/2024)
-Виталя- | Достоевский **
Re: Підсилювач зв'язку.
[Re: Жэка] 30 августа 2024 в 16:56
Жэка 30.08.2024 16:29 пишет:

Юзаю такой уже несколько лет. Один даже успел сгореть во время грозы. Второй притащил с али. https://vi.aliexpress.com/w/wholesale-%D....512617e0aRQg6R Называется =репитер=. Что именно интересует?




цікавить
а) чи реально вони працюють - чи це шляпа? бо як вони забеспечують сумісну роботу приймаючої антени і передавальної
б) який обрати і які компоненти (репітер, зовнішня антена, внутрішня антена, інтерфейси підключення...)? бо тут не шарю зовсім.
vladd | V.I.P **
Re: Підсилювач зв'язку.
[Re: -Виталя-] 30 августа 2024 в 17:50
Можу про Senao-258 розказати. Але це старий, (мабуть) забутий радіотелефон. Трубка - майже як у домашнього Panasonic. Антену тільки треба витягувати, коли приймаєш дзвінок на відстані або сам телефонуєш.
З Дніпропетровської области до Полтави у мене діставав за умови, що знаходишся на пагорбі.
Але на нього раніше потрібно було купляти річний дозвіл в "Укрчастотнагляді", як зараз не маю уявлення.

P.S.
Прикольно згадати про апарат, який здавалося б вже давно є минулим...
Як виявляється, за нинішніх умов може виявитися ще й корисною штуковиною.
Maksimus | V.I.P ***
Re: Підсилювач зв'язку.
[Re: vladd] 30 августа 2024 в 21:12
vladd 30.08.2024 17:50 пишет:

Можу про Senao-258 розказати. Але це старий, (мабуть) забутий радіотелефон. Трубка - майже як у домашнього Panasonic. Антену тільки треба витягувати, коли приймаєш дзвінок на відстані або сам телефонуєш.
З Дніпропетровської области до Полтави у мене діставав за умови, що знаходишся на пагорбі.
Але на нього раніше потрібно було купляти річний дозвіл в "Укрчастотнагляді", як зараз не маю уявлення.

P.S.
Прикольно згадати про апарат, який здавалося б вже давно є минулим...
Як виявляється, за нинішніх умов може виявитися ще й корисною штуковиною.


ага - трубка то фігня, залежало де і як антену встановлювали. сам встановлював, сам користувався без дозволів. аналогічні апарати і аксесуари виробляли в києві, по якості не гірше, а по деяким параметрам краще. але це все до сьогодення відношення не має.

можна пробувати підсилювач двонаправлений із зовнішньою антеною (бажано направленою), але точно обирати смугу частот в якій працює бажаний оператор. з оновленям бс на 4ж старий підсилювач зв'язку виявився не ефективним - на зв'язок ще напередодні війни вже не впливав..
Жэка | Достоевский ***
Re: Підсилювач зв'язку.
[Re: -Виталя-] 31 августа 2024 в 05:58
-Виталя- 30.08.2024 16:56 пишет:

Жэка 30.08.2024 16:29 пишет:

Юзаю такой уже несколько лет. Один даже успел сгореть во время грозы. Второй притащил с али. https://vi.aliexpress.com/w/wholesale-%D....512617e0aRQg6R Называется =репитер=. Что именно интересует?




цікавить
а) чи реально вони працюють - чи це шляпа? бо як вони забеспечують сумісну роботу приймаючої антени і передавальної
б) який обрати і які компоненти (репітер, зовнішня антена, внутрішня антена, інтерфейси підключення...)? бо тут не шарю зовсім.



Они реально работают, но ожидать чуда не стоит. Наружняя антенна выносится как можно выше (у меня стоит на балконе второго этажа, и направляется на ближайшую вышку вашего сотового оператора. Внутренняя антенна (у меня в форме грибка) ставится посредине дома, или в том месте, где нет связи (или очень слабый сигнал)- например в подвале. С размещением антенны нужно поиграться. Действует она на небольшое расстояние- до 10 метров внутри здания (зависит от материала стен). В идеале в радиусе 5-6 метров. У меня вроде вот такой, с такими же антеннами https://vi.aliexpress.com/item/100500631...7Cquery_from%3A Пробовал ставить вторую антенну в соседней комнате (для усиления сигнала по всему дому)- снял, т.к. обе антенны в одном уровне, находясь на расстоянии метров 6-7 одна от другой, начали давить друг друга. Я так понял, они должны висеть при необходимости в разных уровнях, например в подвале и на первом (втором )этажах. Насчет интерфейса не совсем понял вопрос. Ну и добалю, что в Украине это устройство не совсем законно, хотя, учитывая радиус действия, уже даже вашим соседям они ничем не поможет (помешает), разве что повесить раздающую антенну на улице.Я бы заказывал репитер с одним выходом (с одной раздающей антенной). При необходимости можно докупить еще одну антенну и разветвитель. Добавлю еще, что у меня он запитан параллельно с роутером и коробкой провайдера от одного безперебойника, так что работает и при отключениях света. И еще придется сверлить стены для протяжки кабеля.
Змінено Жэка (06:17 31/08/2024)
-VVB- | старожил ***
Re: Підсилювач зв'язку.
[Re: -Виталя-] 31 августа 2024 в 10:35
Вже три роки в користуванні. Спочатку брав найдешевші на алі , результат був такий же. Потім взяв більш дорогий, подивившись попередньо кілометри ютуба. Результат задовільнив.
Саме головне, як на мене- перед купівлею девайса поставити на телефон програмку "нетмонітор" і про сканувати, на яких частотах працюють найближчі базові станції. Ці репітери, як правило, не працюють на підсилення всього діапазону. При замовленні девайсу це потрібно враховувати
GreenMile | V.I.P ***
Re: Підсилювач зв'язку.
[Re: -Виталя-] 31 августа 2024 в 11:53
-Виталя- 30.08.2024 10:33 пишет:

Дано:
заміський будинок в селі під Києвом. зникло світло, розрядились акуми на базовій вежі = зник моб зв'язок і LTE.

хочу встановити комплект підсилення зв'язку щоб добивало до вишок з міста (по прямій 10км)

хто може проконсультувати/порадити/продати?

дякую.


В 22 году на даче (под Бучей) поставил такой комплект. На крыше мачта, антенна смотрит в Киев, работает зашибись. Без него ватафон вообще не ловит, с ним до 50мбит/с мобильный интернет валит. КС тоже захватывает (зависит от расположения вышек), в общем, отличная штука, проверено.
Змінено GreenMile (11:54 31/08/2024)
GreenMile | V.I.P ***
Re: Підсилювач зв'язку.
[Re: GreenMile] 31 августа 2024 в 12:06
Прикріплені файли (0 завантажити)
На cellmapper.net можно посмотреть нужные вышки нужных провайдеров и глянуть в какой они частое вещают, но в целом лучше взять мультидиапазонный усилитель и не морочить голову.

Вот, нашел свое сравнение, как работает в Киеве. На форуме где-то уже не раз обсуждали эту тему, например вот тут.

Из того, что не всегда всем очевидно: чем короче кабель от внешней антенны до репитера - тем лучше, я брал кусок 30м для теста - очень сильно затухает сигнал, 10м - норм. Так что сам репитер желательно ставить как можно ближе к внешней антенне, а внутренние антенны уже от него разносить по месту.

На cellmapper.net можно посмотреть нужные вышки нужных провайдеров и глянуть в какой они частое вещают, но в целом лучше взять мультидиапазонный усилитель и не морочить голову
Змінено GreenMile (12:15 31/08/2024)
-Виталя- | Достоевский **
Re: Підсилювач зв'язку.
[Re: -Виталя-] 2 сентября 2024 в 11:43
всім дякую за інфо.
Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

4 користувачів і 27 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 688