autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
УрфинДжюс | Супер писатель! ****
Останній The Grand Tour
1 сентября 2024 в 15:23
Прикріплені файли (0 завантажити)
За пару тижнів вийде останній The Grand Tour від Кларксона, Мея і Хамонда.

Після 20+ років Top Gear & Grand Tour, як не сумно закінучється епоха
Великі, кумедні, добрі, теплі і лампові.

Нижче тізер останньої серіі.


http://youtu.be/vQB8RzwxtKE

Залишається тільки дивитись Ферму Кларксона
Спойлер, Джеремі придбав паб, зробив там повністью меню з інгрідієнтів з Англіі, включно з ссілью та цукором. Паб присвячений Англійскім фермерам, вхід заборонено наразі двом особам: Джеймсу Мею і теперишньому премьеру - Кіру Стармеру.
Я їздив на його ферму цім літом - шалена черга, немаленькі ціни, так що в нього все ОК.

Джеймс Мей інколи робе цікаі серіі про подоржі = Японія, Італія, Індія, але не зрозуміло чи будуть ще. Джеймс теж спів-власник іншого пабу, а зараз активно займається виробництвом джину. Також виступає на різних івентах, ось я випадково на нього натрапив на місцевому історічному фестівалі.

Хамонд самий "тихій" - намагався робити якісь серіі про СТО і ремонт автівок, але якось воно не йде.

Додаю посилання на іх (ретро-промо)статтю із сьогоднішного випуску The Sunday Times. Вона велика - вирішив сюди не копіювати, кому цікаво - почитаєте.

https://docs.google.com/document/d/1o875oq8TKQnP4RwDTPSSCRUEbVuPk53FkSfYyVWRaUs/edit?usp=sharing

За пару тижнів вийде останній The Grand Tour від Кларксона, Мея і Хамонда. Після 20+ років Top Gear & Grand Tour, як не сумно закінучється епоха  Великі, кумедні, добрі, теплі і лампові
Smap | Достоевский ***
Re: Останній The Grand Tour
[Re: УрфинДжюс] 1 сентября 2024 в 15:32
На мій погляд, якщо чесно, то давно треба було завершити той проект - сюжети повторюються, дивится не цікаво, спроби дідуганів виглядати драйвовими і молодими, тільки засмучують.
А от їх індивідуальні проекти - то все ще цікаво. Принаймні, на них не ловиш себе на думці, що десь ти таке вже бачив, а можливо і не один раз...
Все це - виключно моє ставлення до цього шоу.
УрфинДжюс | Супер писатель! ****
Re: Останній The Grand Tour
[Re: Smap] 1 сентября 2024 в 18:19
2019 - Seamen, на лодках по Меконгу, офігенно, +++
2020 - A Massive Hunt, Мадагаскар, непогано, скроріш +
2021 - Lochdown, КОВІДні часи, не памятаю тому -
2021 - Carnage A Troi, троллінг Французів і Брекзиту, але -
2022 - A Scandi Flick, Скандінавія, дуже класно, ++
2023 - Eurocrash, По центрально-востночной Європі, офігенно +++
2024 - Sand Job, Сахара, нейтрально

Тому непогоджуюсь, мало що може переверщити орігінальну Ботсвану або Північний Полюс, але за останні 5 років було ІМХО достатьно прикольних "спешл" серій. Хоча погоджуюсь в тому щр часто багато повторів і важко щось придумувати нове. Але навіть і так воно було як ковток свіжого повітря в пустелі. Які зараз інші є авто передачі? Є щось на Ютубі, але здебільшого дуже вузьконаправлене...
Gavik | Достоевский *
Re: Останній The Grand Tour
[Re: УрфинДжюс] 2 сентября 2024 в 06:30
В ответ на:

Хамонд самий "тихій" - намагався робити якісь серіі про СТО і ремонт автівок, але якось воно не йде




Я майже додивився всі сезони . Ну , таке . Не зникало відчуття , що він якась розмазня та тряпка якого постійно пресують жінки . Та й про машини таке собі , якісь пузаті чєли щось роблять
opexkiev | СуперСтар **
Re: Останній The Grand Tour
[Re: УрфинДжюс] 2 сентября 2024 в 10:24
До того ж у світі де всі такі ніжні і вразливі бодипозитивні-трансгендери-квадробери, важко жартувати як колись. Як не скажи щось то когось образиш. Тому і комедій більше не знімають, і Русалоньки чорношкірі (чорнолускові?). За деякі жарти Кларксона клювали і 10-20 років тому а зараз це буде взагалі.
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: Останній The Grand Tour
[Re: УрфинДжюс] 9 сентября 2024 в 09:59
так
сумуватиму за трійцею

Ферма класна

Smallest Cog як на мене непогано, але в Україні його неможливо легально подивитися, а качати піратські копії ще й переозвучені, мені протівно.

У Мея про паб цікаво на ютубі, але таке... місцями.

Все ж вважаю що хоч мені і шкода, але закінчувати треба вчасно. Зараз вони ще класні, але вже помітно що стомлюються. Та і мабуть за всі часи вони вже встигли зробити все що можна в автосвіті.
alex_b | пользователь **
Re: Останній The Grand Tour
[Re: Sashok_Accent] 9 сентября 2024 в 21:15
Довольно неплохая была серия у Хаммонда - BIG
Конечно, сама эта старючая шутка "я такой маленький Хаммонд, а вот это вот такое большое" не очень уже прокатывает, но сами ролики сделаны неплохо и, в-общем, смотрятся. Я бы посмотрел и другие варианты выдающейся инженерии с Хаммондом.
Мэй со своим унылым имиджем "ах я такой туповатый и неуклюжий" меня слегка бесит.
Кларксон с этим "я такое олдовое английское хамло" наиболее органичен . Явно он не играет эту роль, а в ней живет. "Ферма" мне нравится.
bildyaev | подмастерье *
Re: Останній The Grand Tour
[Re: УрфинДжюс] 10 сентября 2024 в 14:19
Реально останній? капець як йде час.. навіть не віриться.. стільки років.. легенди авто індустрії..
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: Останній The Grand Tour
[Re: УрфинДжюс] 14 сентября 2024 в 19:39
Це було круто
Сумуватиму за старими пердунами.
Вони кайфові.
На фоні сучасної ванільності всього інфополя, так взагалі.
Круті!
Додаткова інформація
Модератор:

 BorisB, moderator 

0 користувачів і 21 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 746