autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка

Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок (4/8)

Desmond132 | патриарх **
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: Сапожник] 15 сентября 2024 в 07:39
Сапожник 15.09.2024 06:40 пишет:


Тип соединителя M6
пс. Насправді саме шпильок М4 не бачив в жодному відео. Може тільки в якихось маленьких 50-ках



я вже бачив повідомлення людей, які питали як можна перейти від м4 на м6, там правда мова йшла про 105 комірки. і відповідь була, що то лишній гемор і краще переварити шпильки.
VovkZ | V.I.P **
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: Desmond132] 15 сентября 2024 в 15:38
Що ж обрати - затягувати обережо, не з усієї дурі, чи шукати, де переварять шпильки на більші? (є такі місця).
Diezel | Достоевский **
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: Mutant] 15 сентября 2024 в 16:41
Комірка більше 300 ампер і бажано, щоби майданчик контакту був найширше.
І на жаль він там не дуже широкий. Тут ще треба дивитись на потужність інвертора і який найбільший струм планується мати.

Раніше, більше 200 ампер, вони робили широкий на дві шпильки.
HDC1 | Супер писатель! **
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: Mutant] 15 сентября 2024 в 17:52
Прикріплені файли (0 завантажити)
Я їх ці комірки 315 пощупав бо вчора отримав, так, підтверджую, площа контакту могла би бути більша, але через це переварювати шпильки я б не став, досить відповідальна робота. Собі коли збиратиму ( а таки збиратиму з цих комірок 12-вольтового) то закручу обережно так щоб нічого не зірвалось, а потім дам якесь навантаження наприклад 50А, і воно буде видно які з нормальним контактом а які ні (ті що з поганим контактом будуть червоні ), моніторити буду тепловізором, а в кого такої приблуди нема то можна й пальцями порівнювати котре саме тепле.

Доречі відносно цих комірок ще інфа, на них є наклейки з датою виробництва, ті що в мене це 6 місяць 6 та 7 числа, і також щось схоже на результати тестування ємності, в середньому на них 328 А*годин, правда невідомо при якому струму це тестувалось і які початкова та кінцева точки тестування.

Хтось просив в приватні повідомлення тут з групи глянути що за комплектація в цих Envision, ось фото.

Я їх ці комірки 315 пощупав бо вчора отримав, так, підтверджую, площа контакту могла би бути більша, але через це переварювати шпильки я б не став, досить відповідальна робота. Собі коли збиратиму ( а таки збиратиму з цих комірок 12-вольтового) то закручу обережно так щоб нічого не зірвалось, а потім дам якесь навантаження наприклад 50А, і воно буде видно які з нормальним контактом а які ні (ті що з поганим контактом будуть червоні  ), моніторити буду тепловізором, а в кого такої приблуди нема то можна й пальцями порівнювати котре саме тепле
Змінено HDC1 (19:15 15/09/2024)
alexa11 | Достоевский **
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: HDC1] 15 сентября 2024 в 19:29
перевірити якість контакту після зеднання ще можна вольтметром на високому струмі. вмикаемо струм побільше . міряемо падіння напруги на зеднаннях. щурами на клемах комірок. там де більше падіння напруги там гірше контакт. я так у себе знайшов. швидше ніж руками шурати на нагрів.
при встановленні перемичок прибрати заусенці, нерівності, витерти спиртом.
alexa11 | Достоевский **
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: Mutant] 16 сентября 2024 в 07:53
https://youtu.be/-mU4w7sS-w8
тест перезарядом
ESG | патриарх ***
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: Mutant] 16 сентября 2024 в 20:32
Mutant 13.09.2024 15:30 пишет:

Замовив ще на Аліку ось такий DC автомат на 250А. Можливо поставлю між аккумом і інвертором, але то ще не точно.




Теж такий замовив. Ставити не буду, на ютюбі багато відео а-ля "DC circuit Breaker fire". Вони для сонечних панелей, де струм тече в один бік.
Думаю такий взяти. Рекламують як Non-Polarity DC Circuit Breaker. Хто розумується на цьому, це те, що треба?
Link
alexkit | СуперСтар *
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: Mutant] 16 сентября 2024 в 20:41
А где в Киеве можно провода для этого пообжимать, голосеев, печерск, дарница? Раньше удобные магазины Инженер были, любые наконечники и обжимки, на дарницком рынке все нервные, часто тцк лазит))
Diezel | Достоевский **
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: ESG] 16 сентября 2024 в 21:00
ESG 16.09.2024 20:32 пишет:

Mutant 13.09.2024 15:30 пишет:

Замовив ще на Аліку ось такий DC автомат на 250А. Можливо поставлю між аккумом і інвертором, але то ще не точно.




Теж такий замовив. Ставити не буду, на ютюбі багато відео а-ля "DC circuit Breaker fire". Вони для сонечних панелей, де струм тече в один бік.
Думаю такий взяти. Рекламують як Non-Polarity DC Circuit Breaker. Хто розумується на цьому, це те, що треба?
Link




Між батареєю і інвертором не потрібен той автомат. Його спрацювання може спалити інвертор. Якщо акумулятор великої ємності, то краще поставити запобіжник типу ETI NH-00 з кварцевим піском.
ESG | патриарх ***
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: Diezel] 16 сентября 2024 в 21:15
Дякую за інформацію.
Але буде не гібридний інвертор, а звичайний. Батарея 12V, 305Ah.
Такий? Link
Змінено ESG (21:21 16/09/2024)
kkk_GAZ240 | Шкодоволгный Вазотавр *
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: alexkit] 16 сентября 2024 в 21:19
alexkit 16.09.2024 20:41 пишет:

А где в Киеве можно провода для этого пообжимать, голосеев, печерск, дарница? Раньше удобные магазины Инженер были, любые наконечники и обжимки, на дарницком рынке все нервные, часто тцк лазит))



Я два раза сьездил на ринок - та купив собі кліщі
Diezel | Достоевский **
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: ESG] 16 сентября 2024 в 21:26
ESG 16.09.2024 21:15 пишет:

Дякую за інформацію.
Але буде не гібридний інвертор, а звичайний. Батарея 12V, 305Ah.
Такий? Link




Так, але якщо звичайний інвертор, то я і той запобіжник не бачу сенсу ставити.
Xit | СуперСтар ***
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: Diezel] 16 сентября 2024 в 22:45
Diezel 16.09.2024 21:00 пишет:


Між батареєю і інвертором не потрібен той автомат. Його спрацювання може спалити інвертор. Якщо акумулятор великої ємності, то краще поставити запобіжник типу ETI NH-00 з кварцевим піском.



щойно майже замовив схожі автомати, але поліз на автоуа і тут їх не радять. Так що ставити між БМС та інвертором? Просто плавкий запобіжник піде? Наприклад, такий
Mutant | Достоевский **
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: Xit] 16 сентября 2024 в 22:58
Такі клеми підійдуть для БМС? https://epicentrk.ua/ua/shop/nakonechnik-kabelnyy-koltsevoy-emt-1-5-2-5-m6-3-b-i-20-sht-up.html

Можна їх просто плоскогубцями пообжимати? Чи треба ще паяти?
Xit | СуперСтар ***
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: Mutant] 16 сентября 2024 в 23:03
Прикріплені файли (0 завантажити)
Купив саме ці плюс термоусадку. Сьогодні припаяв. Там ток 2А мають підійти.

Купив саме ці плюс термоусадку. Сьогодні припаяв
XS1 | Достоевский **
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: Xit] 16 сентября 2024 в 23:58
Xit 16.09.2024 22:45 пишет:

Просто плавкий запобіжник піде? Наприклад, такий



І що збираємося захищати запобіжником, який при 300А спрацює від 4 год до ніколи? Тобто це девайс лише під значні струми КЗ. А так, визначитися, що з елементів схеми і від чого хочемо, щоб спробував захистити запобіжник, і під це підбираємо його характеристики. Але все ж в ці схеми бажано брати з швидкодіючих.
alexa11 | Достоевский **
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: XS1] 17 сентября 2024 в 07:13
в інструкції до інвертора зазвичай написано що ставити для захисту.
в самих дешевих інверторах для прикладу всередині нема навіть плавкого запобіжника. в таких обов'язково треба щось встановити.
в must плавкий запобіжник є, але рекомендовано встановити або запобіжник або автоматичний розмикач і на схемі підключення намальовано.
Змінено alexa11 (07:21 17/09/2024)
alexa11 | Достоевский **
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: Mutant] 17 сентября 2024 в 07:18
Mutant 16.09.2024 22:58 пишет:

Такі клеми підійдуть для БМС? https://epicentrk.ua/ua/shop/nakonechnik-kabelnyy-koltsevoy-emt-1-5-2-5-m6-3-b-i-20-sht-up.html

Можна їх просто плоскогубцями пообжимати? Чи треба ще паяти?



https://luxelectro.com.ua/uk/nakonechnik...478-detail.html
такі краще. бо попередні з жестянки тонюсенької.
Змінено alexa11 (07:24 17/09/2024)
alexkit | СуперСтар *
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: alexa11] 17 сентября 2024 в 07:36
На бмске вроде 0.33мм2, видел видео где паяли после обжима, так как не фиксировались
Diezel | Достоевский **
Re: Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок
[Re: alexa11] 17 сентября 2024 в 08:58
alexa11 17.09.2024 07:13 пишет:

в інструкції до інвертора зазвичай написано що ставити для захисту.
в самих дешевих інверторах для прикладу всередині нема навіть плавкого запобіжника. в таких обов'язково треба щось встановити.
в must плавкий запобіжник є, але рекомендовано встановити або запобіжник або автоматичний розмикач і на схемі підключення намальовано.




Хтось підключає гібридний інвертор там пишеться про запобіжник, або вимикач, а хтось про звичайний інвертор, там запобіжник не потрібен, бо сам прилад розрахований на мобільну роботу і містить його в середині.
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка

Самостійна збірка LiFePo4 аккумулятора з комірок (4/8)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, Yorc, moderator 

3 користувачів і 9 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2272