autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025 (3/4)

igg | V.I.P **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: -Виталя-] 17 сентября 2024 в 13:03
-Виталя- 17.09.2024 12:11 пишет:

igg 17.09.2024 10:17 пишет:

-Виталя- 17.09.2024 08:41 пишет:


я в 22му (так склалось) робив ремонт і купував всю побутову техніку.
обирав за 4 факторами: дизайн, якість, зручність, надійність.

наче вибір багатий - а починаєш розбиратись, там один косяк, там другий, там третій...
і нічого надто критичного - але ж при недешевій ціні мене душила жаба миритися з цими косяками.

... згадав
ключове що тоді радили всі продакти комфі/розетки/фокса/ельдо - брати скло schott ceran.



а яку саме модель боша врешті обрав та чи вона інверторна?




https://bs-partner.com.ua/ua/catalog/bosch-pif651fc1e.html



як я зрозумію, ця модель не є безімпульсною та тебе вона цілком влаштовує? Навіть гучний сигнал сенсора, на що багато хто (у відгуках) дорікає, не дратує?
VIOx | Вампіііір **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: -Виталя-] 17 сентября 2024 в 13:10
-Виталя- 17.09.2024 12:11 пишет:


https://bs-partner.com.ua/ua/catalog/bosch-pif651fc1e.html



Оце глянув (кросівий Бош канєшна і правільний по управлінню) і скажу,шо тре дивитися,щоб управління спереду було.
Бо в мене збоку і маже 10 см. по ширині-в дупу пішло.
Тому й завузька для користування ...сцк.
Змінено VIOx (13:11 17/09/2024)
-Виталя- | Достоевский **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: igg] 17 сентября 2024 в 14:09
igg 17.09.2024 13:03 пишет:

-Виталя- 17.09.2024 12:11 пишет:

igg 17.09.2024 10:17 пишет:


В ответ на:

...




а яку саме модель боша врешті обрав та чи вона інверторна?




https://bs-partner.com.ua/ua/catalog/bosch-pif651fc1e.html



як я зрозумію, ця модель не є безімпульсною та тебе вона цілком влаштовує? Навіть гучний сигнал сенсора, на що багато хто (у відгуках) дорікає, не дратує?




вона працює тихо без ніяких вкл/викл.

бери пива (нормального) та інгедієнти на свій смак - приїжджай і тестуй. результати тесту з'їмо під пиво.

що таке інверторна поверхня я хз.
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: -Виталя-] 17 сентября 2024 в 16:57
-Виталя- 17.09.2024 12:11 пишет:



https://bs-partner.com.ua/ua/catalog/bosch-pif651fc1e.html




о
та це ж в мене один в один
я мабуть коли давав посилання, помилився моделлю
от у мене така сама, і я теж нею задоволений дуже
igg | V.I.P **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: -Виталя-] 17 сентября 2024 в 17:17
-Виталя- 17.09.2024 14:09 пишет:

igg 17.09.2024 13:03 пишет:

-Виталя- 17.09.2024 12:11 пишет:


В ответ на:

...





https://bs-partner.com.ua/ua/catalog/bosch-pif651fc1e.html



як я зрозумію, ця модель не є безімпульсною та тебе вона цілком влаштовує? Навіть гучний сигнал сенсора, на що багато хто (у відгуках) дорікає, не дратує?




вона працює тихо без ніяких вкл/викл.

бери пива (нормального) та інгедієнти на свій смак - приїжджай і тестуй. результати тесту з'їмо під пиво.

що таке інверторна поверхня я хз.



ух, яка гарна пропозиція тест-драйву!) залюбки би приїхав, якщо би десь поближче було до мене...а може таки й доїду, коли стане питання руба
igg | V.I.P **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: Sashok_Accent] 17 сентября 2024 в 17:23
Прикріплені файли (0 завантажити)
Sashok_Accent 17.09.2024 16:57 пишет:

-Виталя- 17.09.2024 12:11 пишет:



https://bs-partner.com.ua/ua/catalog/bosch-pif651fc1e.html




о
та це ж в мене один в один
я мабуть коли давав посилання, помилився моделлю
от у мене така сама, і я теж нею задоволений дуже



хлопці, дуже дякую! за такого розкладу, здається, я теж, таки цю модель оберу
От тільки мене бентежить ота ліва дальня розширена(під гусятницю?) "конфорка"...не можу збагнути, для чого вона у 2025 році? Невже реально, хтось окрім, наших бабусь/пробабусь ті гусятниці наразі використовує?

хлопці, дуже дякую.  за такого розкладу, здається, я теж, таки цю модель оберу От тільки мене бентежить ота ліва дальня розширена(під гусятницю
Змінено igg (17:26 17/09/2024)
-Виталя- | Достоевский **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: igg] 18 сентября 2024 в 08:38
igg 17.09.2024 17:23 пишет:


От тільки мене бентежить ота ліва дальня розширена(під гусятницю?) "конфорка"...не можу збагнути, для чого вона у 2025 році? Невже реально, хтось окрім, наших бабусь/пробабусь ті гусятниці наразі використовує?





якщо вдома смачно готувати, то як же тоді тебе чоловік запросить до ресторану (с)
мелкий-2 | СуперСтар **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: igg] 18 сентября 2024 в 09:53
У мене Бош. Модель не пам'ятаю. Є функція об'єднання конфорок. За 3 роки не користувався жодного разу. Функція якою користуємось завжди - виключення по таймеру.
Під індукцією знаходиться посудомийна машина.
igg | V.I.P **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: -Виталя-] 18 сентября 2024 в 11:12
-Виталя- 17.09.2024 12:11 пишет:

igg 17.09.2024 10:17 пишет:

-Виталя- 17.09.2024 08:41 пишет:


я в 22му (так склалось) робив ремонт і купував всю побутову техніку.
обирав за 4 факторами: дизайн, якість, зручність, надійність.

наче вибір багатий - а починаєш розбиратись, там один косяк, там другий, там третій...
і нічого надто критичного - але ж при недешевій ціні мене душила жаба миритися з цими косяками.

... згадав
ключове що тоді радили всі продакти комфі/розетки/фокса/ельдо - брати скло schott ceran.



а яку саме модель боша врешті обрав та чи вона інверторна?




https://bs-partner.com.ua/ua/catalog/bosch-pif651fc1e.html



я ж вірно розумію, що оцей сіменс , є повним аналогом цього боша(якого вже немає в наявності)?
PS. Дуже дякую за посилання, на цей магаз, бо тільки в них є 2+2=4 роки гарантії на бош/сіменс, а це суттєвий аргумент
Змінено igg (11:16 18/09/2024)
Paulskit | V.I.P **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: igg] 18 сентября 2024 в 19:32
Я б Electrolux не відкидав, бо з ними досвід також дуже гарний.
У мене сама базова Electrolux з слайдером на кожній конфорці 0-14 + P (IPE6453KF), без всяких модних приколів, але працює вже 8 років безпроблемно, скло також досі як нове. "ШИМ"а, про який пише камрад, немає. Перевірено на екофло
Батькам в будинок купив таку само, тільки з більш старшої серії, яка вміє визначати кипіння води сама і автоматично знижувати потужність. Не скажу, що критична фіча, але користуватись дуже зручно. Я зацінив.

Anyway, бош прекрасний варіант, але електролюкс часто дешевше і не гірше, тому також можу рекомендувати.

P.S. Шуму вентиляторів не чув жодного разу. Якщо і працюють, то їх не чутно.
Змінено Paulskit (19:50 18/09/2024)
igg | V.I.P **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: Paulskit] 18 сентября 2024 в 22:11
Paulskit 18.09.2024 19:32 пишет:

Я б Electrolux не відкидав, бо з ними досвід також дуже гарний.
У мене сама базова Electrolux з слайдером на кожній конфорці 0-14 + P (IPE6453KF), без всяких модних приколів, але працює вже 8 років безпроблемно, скло також досі як нове. "ШИМ"а, про який пише камрад, немає. Перевірено на екофло
Батькам в будинок купив таку само, тільки з більш старшої серії, яка вміє визначати кипіння води сама і автоматично знижувати потужність. Не скажу, що критична фіча, але користуватись дуже зручно. Я зацінив.

Anyway, бош прекрасний варіант, але електролюкс часто дешевше і не гірше, тому також можу рекомендувати.

P.S. Шуму вентиляторів не чув жодного разу. Якщо і працюють, то їх не чутно.



Дуже дякую за відгук з рекомендацією
Е-люкс поки не відкинув, увагу на нього звернув, особливо впало в око, що збираються вони у Німеччині. От би ще помацати їх у офлайні, як це вдалося із бош/сіменс/нефф у фірмовій мережі. У люксів такого поки не знайшов...

Сьогодні, щільно роздивився та помацав у магазі боші/сіменси....в цілому, вельми сподобалося, як тактильно так й функціонально, включали, воду нагрівали у магазині в повній тиші - нічого не гуде/шумить. Бош, тим часом, на 651-шу модель прикрутив додаток Home Connect з управлінням через вай фай)...
Ну й 5 років гарантії - дуже (для мене) переконливо.
Змінено igg (22:26 18/09/2024)
ТруКиевлянин | старожил **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: igg] 18 сентября 2024 в 23:06
В ответ на:

Е-люкс поки не відкинув, увагу на нього звернув, особливо впало в око, що збираються вони у Німеччині. От би ще помацати їх у офлайні



Цікаво,що саме можна "помацати" у відключено шматку скла з малюнками?

ЗІ На Люксі з недешевих одна з 4х зон померла через рік. Сервіс вимагає на 14 днів віддати їм, але неофіційно каже, що у будь-якому випадку буде відмова через порушення правил експлуатації.
igg | V.I.P **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: ТруКиевлянин] 19 сентября 2024 в 00:01
ТруКиевлянин 18.09.2024 23:06 пишет:

В ответ на:

Е-люкс поки не відкинув, увагу на нього звернув, особливо впало в око, що збираються вони у Німеччині. От би ще помацати їх у офлайні



Цікаво,що саме можна "помацати" у відключено шматку скла з малюнками?

ЗІ На Люксі з недешевих одна з 4х зон померла через рік. Сервіс вимагає на 14 днів віддати їм, але неофіційно каже, що у будь-якому випадку буде відмова через порушення правил експлуатації.



У "відключено" дійсно нема чого мацати)...бо я ж - про сабж, що вмикається, а там же ж, таки можна помацати та роздивитися, як гарно світяться оті княпки, цифри, букви, слайдери, бустери, сенсори ...уяви, сьогодні декілька разів, уздовж й поперек, обмацав пару-трійцю бошів, сіменсів та навіть одного неффа

За відгук про "надійність" люкса, дякую
Barsic | важничающий писатель ***
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: igg] 19 сентября 2024 в 06:56
В мене дві штуки, одна в будинку і друга в літній кухні, обидві Бош. Одна наворочена (куди хочеш, туди ставиш каструлі), друга така як тут вище (з гусятницею). На другій готую 99% я, так як вона в принципі в нас для варки собакам, а так як вибір тут падає на неї, то мені в ній не вистачає/неподобається:
- розширення під гусятницю, це офігєнний мінус насправді, особливо якщо врахувати, що це розширення іде з середени на край, а не навпаки; коли я купував була модель з вертикальним розриренням (вся ліва полвина поверхні), це зручніше (меньше заважає), хоча воно ніяке не потрібно;
- датчик жарки - непотрібна і небезкоштовна функція імхо;
- немає функції - закипіло - підтримання кипіння легенького;
- таймер можна наставити тільки на вимкнення, тобто не так як в стіралці (вмикання/вимикання).
Два остакнніх пункти, то більше виключно для мене мінуси, враховуючи специфіку, для чого ця конкретна поверхня в мене використовується.
-Виталя- | Достоевский **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: igg] 19 сентября 2024 в 09:20
igg 18.09.2024 11:12 пишет:

-Виталя- 17.09.2024 12:11 пишет:

igg 17.09.2024 10:17 пишет:


В ответ на:

...




а яку саме модель боша врешті обрав та чи вона інверторна?




https://bs-partner.com.ua/ua/catalog/bosch-pif651fc1e.html



я ж вірно розумію, що оцей сіменс , є повним аналогом цього боша(якого вже немає в наявності)?
PS. Дуже дякую за посилання, на цей магаз, бо тільки в них є 2+2=4 роки гарантії на бош/сіменс, а це суттєвий аргумент




скоріш за все навіть трохи краще, бо сіменс позіціонується в більш дорогий сегмент.
ТруКиевлянин | старожил **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: igg] 19 сентября 2024 в 11:17
В ответ на:

уяви, сьогодні декілька разів, уздовж й поперек, обмацав пару-трійцю бошів, сіменсів та навіть одного неффа



У нас здається,ніхто, крім Боша, не тримає фірмових салонів з такою технікою.
А умовний Фокс не буде вмикати в магазині індукцію.
keen | СуперСтар **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: ТруКиевлянин] 19 сентября 2024 в 12:33
ТруКиевлянин 18.09.2024 23:06 пишет:

В ответ на:

Е-люкс поки не відкинув, увагу на нього звернув, особливо впало в око, що збираються вони у Німеччині. От би ще помацати їх у офлайні



Цікаво,що саме можна "помацати" у відключено шматку скла з малюнками?

ЗІ На Люксі з недешевих одна з 4х зон померла через рік. Сервіс вимагає на 14 днів віддати їм, але неофіційно каже, що у будь-якому випадку буде відмова через порушення правил експлуатації.




в мене також на електролюксі один сегмент здох за півроку, але це був той, яким майже не користувались, тому забив на це. Через 10 років вирішив міняти, тому що дружина впустила каструлю на скло і було багато вже сколів по периметру. Замінив на майже аналогічний електролюкс, бо по ціні-якості це непоганий варіант, а шанси, що поверхня загнеться від зовнішнього пошкодження більші, ніж від несправності.
igg | V.I.P **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: ТруКиевлянин] 19 сентября 2024 в 12:59
ТруКиевлянин 19.09.2024 11:17 пишет:

В ответ на:

уяви, сьогодні декілька разів, уздовж й поперек, обмацав пару-трійцю бошів, сіменсів та навіть одного неффа



У нас здається,ніхто, крім Боша, не тримає фірмових салонів з такою технікою.
А умовний Фокс не буде вмикати в магазині індукцію.




так власне ж тому(в тому числі) я майже й визначився на користь бош/сіменс + їхня 5(!)-річна гарантія дуже переконує на тлі 1 року, що пропонують найближчіконкуренти
Змінено igg (13:01 19/09/2024)
Drug2 | патриарх *
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: igg] 19 сентября 2024 в 14:08
Справа навіть не в гарантії, я взагалі купую все сіре, без гарантії. Просто, при всьому багатстві вибору...
igg | V.I.P **
Re: Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025
[Re: Drug2] 19 сентября 2024 в 16:03
Drug2 19.09.2024 14:08 пишет:

Справа навіть не в гарантії, я взагалі купую все сіре, без гарантії. Просто, при всьому багатстві вибору...


...немає жодної альтернативи бошам?
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Вибір Варильної поверхні (індукція) - 2025 (3/4)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

4 користувачів і 76 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1407