autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Ідея! Отримання смсок про пробки на дорогах

ravingrayman | читатель
Ідея! Отримання смсок про пробки на дорогах
26 июня 2007 в 19:55
Будете користуватись?
Ви можете вибрати тільки один варіант відповіді
Так. Щодня.
Так. Пару разів на тиждень
Коли дуже треба буде
Ні. Ніколи.


Початок голосовалки (19:54 26/06/2007) закiнчення (Дата закінчення голосування не визначена.)
Перш ніж побачити результати, ви повинні проголосувати.

Салют! Думу думаю (поки що лише думаю) стартувати такий смс сервіс, щоб можна було отримувати по смс інформації про пробки в м. Києві. Отримати інфо можна буде так - відправити слово "пробкі" на якийсь короткий номер і за 1 хв прийдуть смски де буде написано на яких вулицях Києва є пробкі і наскільки вони великі.

Як думаєте - буде корисна така послуга для авто-спільноти Києва? А ну вартість звісно буде у цієї послуги, але не така вже велика - менша за 1 літр бензину (4,0 грн).
Kirill_vaz | СуперСтар ****
Re: Ідея! Отримання смсок про пробки на дорогах
[Re: ravingrayman] 26 июня 2007 в 20:09
Откуда инфа будет и стоимость тоже влияет. Хотя, если меньше литра бензина и сознательные водители будут сливать инфу...
А так на форуме - полезно, Но иногда поздно... но и в дороге СМС не почитаешь особо - вечером если еду - слушаю радио (сейчас гала - так как авторадио достало клаксонами и визгами шин в эфире) пробки можно кое-как объехать.
valdex | чужой ***
Re: Ідея! Отримання смсок про пробки на дорогах
[Re: Kirill_vaz] 26 июня 2007 в 20:17
а не проще набрать кого-нибуть, кто может сейчас посмотреть что на форуме по пробкам?

У меня обратная проблемка, частенько вижу всякие дорожные бяки, а компа по дороге нет. скинуть- бы кому-нибуть смс-ку, от было-бы нормуль, аперативность, йопт
ravingrayman | читатель
Re: Ідея! Отримання смсок про пробки на дорогах
[Re: valdex] 26 июня 2007 в 20:23
В ответ на:

а не проще набрать кого-нибуть, кто может сейчас посмотреть что на форуме по пробкам?

У меня обратная проблемка, частенько вижу всякие дорожные бяки, а компа по дороге нет. скинуть- бы кому-нибуть смс-ку, от было-бы нормуль, аперативность, йопт




Це варіант, але це ж треба когось напрягати. Та ще й треба знати точно, що та людина зараз має доступ до інтернету.
panda | Супер писатель! **
Re: Ідея! Отримання смсок про пробки на дорогах
[Re: ravingrayman] 26 июня 2007 в 21:45
Така ідея вже обговорювалась на іншому ресурсі.

Всі зійшлись на тому, що необхідно підтримувати цілу мову запитів через СМС, щоб отримувати інформацію коли потрібно користувачу і саме про потенційно "проблемні" місця, які його цікавлять -
скажімо приклад CМС запиту - PROBKA INFO MOSKOVSKIY MIST
pacak | важничающий писатель **
Re: Ідея! Отримання смсок про пробки на дорогах
[Re: ravingrayman] 26 июня 2007 в 22:04
В ответ на:

Думу думаю (поки що лише думаю) стартувати такий смс сервіс, щоб можна було отримувати по смс інформації про пробки в м. Києві.



Коллега, думал я по этому поводу и обсуждал с знакомыми комрадами достаточно. Все знакомые "прокладки между рулем и сиденьем" согласились с тем, что
а) пробка пробке - и описать ее словами не так просто (мертвая или тянучка, динамика, актуальность информации)
б) гораздо важнее знать, где пробки НЕТ, как это не парадоксально. Сидя на работе, хочется глянуть - имеет ли смысл ехать домой или лучше еще поработать и т.д. и т.п. Более того, у каждого свои маршруты, и основные развязки - отнюдь не все дороги, где случаются "пробени" (это по поводу "новостей по радио")...

В итоге появился пилотный http://zatory.kiev.ua. Это всего лишь фактически демка, чтобы сделать его реально полезным еще работать и работать (будет и видео, и история, и еще много чего). Главное - чтобы подобная информация была всегда актуальной и по возможности _бесплатной_.

Будут предложения и идеи - пишите, обсудим
ravingrayman | читатель
Re: Ідея! Отримання смсок про пробки на дорогах
[Re: panda] 26 июня 2007 в 22:31
В ответ на:

Така ідея вже обговорювалась на іншому ресурсі.

Всі зійшлись на тому, що необхідно підтримувати цілу мову запитів через СМС, щоб отримувати інформацію коли потрібно користувачу і саме про потенційно "проблемні" місця, які його цікавлять -
скажімо приклад CМС запиту - PROBKA INFO MOSKOVSKIY MIST




Мову запитів не так складно реалізувати. А за 4 грн оператори цього смс сервісу зможуть і самі відповідати на запитання. Тому смс може бути написаний як завгодно довільно - аби було зрозуміло ЩО людина хоче дізнатись. Це такий сервіс відповідей на всі запитання надає www.kvest.net
spr1te | приверженец *
Re: Ідея! Отримання смсок про пробки на дорогах
[Re: ravingrayman] 27 июня 2007 в 01:08
Зачем вам "Язык запросов" ? -)..
Инфу лишь надо давать.. до 160 символов.. и просто реализовывается рассылка о ВСЕХ пробках ВСЕМ подписчикам.. правда можно сделать интерактивным такую вещь?
отправил на номер 8067 xxx xx xx цифру 1 - значит присылать тебе, отпарвил 0 - отменить
тоесть за час до поездки нажал и получил все пробки за последние 3 часа..
чтобы ночью\в рабочее время не спамило..
Дерзайте..
ravingrayman | читатель
Re: Ідея! Отримання смсок про пробки на дорогах
[Re: spr1te] 27 июня 2007 в 09:56
В ответ на:

Зачем вам "Язык запросов" ? -)..
Инфу лишь надо давать.. до 160 символов.. и просто реализовывается рассылка о ВСЕХ пробках ВСЕМ подписчикам.. правда можно сделать интерактивным такую вещь?
отправил на номер 8067 xxx xx xx цифру 1 - значит присылать тебе, отпарвил 0 - отменить
тоесть за час до поездки нажал и получил все пробки за последние 3 часа..
чтобы ночью\в рабочее время не спамило..
Дерзайте..




Найпростіше це відповідь на смску з інформацію про поточний стан руху на вулицях. СМСок може бути до 5ти - залежно від того скільки інформації є на поточний момент.

Думаю сьогодні сервіс вже запрацює =)
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Ідея! Отримання смсок про пробки на дорогах

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

0 користувачів і 273 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1123