autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Акція: "Передамо привіт АКБ "Київ"

mishuta | энтузиаст **
Акція: "Передамо привіт АКБ "Київ"
11 июля 2007 в 15:26
В звязку з отриманням надміру сплаченого податку (податковий кредит за навчання) банком з мене було стягнуто одну гривню, що мене дуже сильно образило. У разі якщо з когось крім мене на Троєщині також стягнули незаконно гривню пропоную приєднатися до акції. Текст мого листа, який збираюся відправити до банку додається:


Керівнику
Подільської філії АКБ «Київ»

_____(від кого)________
______(адреса)___________

Повідомляю Вам, що ______ 2007 року мною було отримано кошти надміру сплаченого податку у відділені вашого банку, що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Радунська, 18. Під час повернення даних коштів працівником безбалансового відділення 13 Подільської філії АКБ «Київ» ______ було стягнуто з мене кошти у розмірі однієї гривні за розрахунково-касове обслуговування, що підтверджується квитанцією № _____________ від _____ року. В той же час АКБ «Київ» розрахунково-касового обслуговування не проводилось, договірних правовідносин у мене з АКБ «Київ» немає, клієнтом даного банку я не являюся. Таким чином здійснене даним банком утримання з мене коштів є незаконним та необґрунтованим.
В зв’язку з Вашою низькою правосвідомістю та неможливістю залучити до розробки схем роботи юриста, повідомляю, що повернення коштів відбувається на підставі договору укладеного Вами з Державним казначейством і кошти за повернення має сплачувати саме державне казначейство, що підтверджується Наказом Державної податкової адміністрації України від 22 вересня 2003 року N 442 «Про затвердження Інструкції про податковий кредит», а саме пункт 4.8. повернення суми надміру сплаченого податку, у тому числі внаслідок застосування права на податковий кредит, та штрафів відповідно до підпункту 20.4.2 пункту 20.4 статті 20 Закону здійснюється органом державного казначейства за рахунок доходів бюджету, до якого зараховується такий податок. Крім того Наказом Державної податкової адміністрації України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України від 3 лютого 2005 року N 58/78/22 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної податкової служби України, фінансових органів та органів Державного казначейства України в процесі повернення помилково та/або надміру сплачених податків, зборів (обов'язкових платежів) платникам податків», а саме пункт 11 оплата послуг банків та підприємств поштового зв'язку при поверненні платникам податків надміру утриманого (сплаченого) податку з доходів фізичних осіб здійснюється за рахунок коштів бюджету, до якого зараховується цей податок.
У відповідності до статті 155-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення Вами здійснено адміністративне правопорушення, що виражається у обмані покупців чи замовників.
Крім того для підвищення обізнаності повідомляю, що у відповідності до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду. Згідно статті 20 Закону України «Про звернення громадян» звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання, на обгрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено від встановленого цією статтею терміну. Дія Закону України «Про звернення громадян» поширюється на органи державної влади і місцевого самоврядування, підприємства, установ, організацій незалежно від форм власності.
Враховуючи вище викладене, вимагаю повернути незаконно утримані кошти у сумі одна гривня та письмово вибачитися, в іншому разі з великим задоволенням буду вимушений звернутися до правоохоронних органів з приводу притягнення Вас до адміністративної відповідальності та до суду з приводу повернення незаконно утриманих коштів та відшкодування моральної шкоди нанесеної Вашими протиправними діями. В зв’язку з наміром звертатися в суд до серпня місяця вимагаю на підставі статті 20 Закону України «Про звернення громадян» надати Вашу письмову відповідь, адже в серпні я уходжу у відпустку в зв’язку з чим тимчасово буду відсутній у Києві.

11.07.2007 року ____(П.І.П.)__
Semyon | энтузиаст *
Re: Акція: "Передамо привіт АКБ "Київ"
[Re: mishuta] 11 июля 2007 в 17:25
Все сыр-бор из-за 1 (одна) грн.?
Стоимость письма будет где-то под 2 грн.
Эта акция - сговор Банка с Укрпочтой и Вами?
Rudenko | Йасносолнышко *** Модератор
Re: Акція: "Передамо привіт АКБ "Київ"
[Re: mishuta] 11 июля 2007 в 17:27
Rudenko | Йасносолнышко *** Модератор
Re: Акція: "Передамо привіт АКБ "Київ"
[Re: Semyon] 11 июля 2007 в 17:29
ты видишь другой способ прекратить обдираловку на ровном месте?
может быть, Мишуте эта 1 гривна никчему и двух ему тоже не жалко.
Но если он таким образом поможет пенсионерам, учителям и всем прочим, для кого эта гривна имеет ценность, то помощь Мишуты окажется бесценной. даже если никто этого и не оценит, как ты например, прости за резкость.
Rudenko | Йасносолнышко *** Модератор
Re: Акція: "Передамо привіт АКБ "Київ"
[Re: mishuta] 11 июля 2007 в 17:30
рекомендую, найти еще хотя бы 5 единомышленников, а письмо писать с копией в Горпрокуратуру.
mishuta | энтузиаст **
Re: Акція: "Передамо привіт АКБ "Київ"
[Re: Semyon] 11 июля 2007 в 17:59
Справа в тому, що в банку лежало приблизно сім реєстрів я був у шостому в якому приблизно вісімсот чоловік, тобто банк незаконно отримує кошти у розмірі як мінімум 2 000 грн. Крім того я вже написав, що мене дуже образило незаконне стягнення однієї гривні з кожного хто прийшов отримати свої кошти.
Крім вартості листа я ще й готовий заплатити держ мито і походити до суду єдина проблема немає у мене знайомих, щоб у разі виграшу хоч у якихось ЗМІ розмістити дану інформацію.
mishuta | энтузиаст **
Re: Акція: "Передамо привіт АКБ "Київ"
[Re: Rudenko] 11 июля 2007 в 18:02
Дякую за пораду та підтримку.
На мою думку тут вийде звертатися лише до органів внутрішніх справ, щоб вони оформили протокол про адмінінстративне правопорушення, а прокуратурі там роботи не буде. Хоча можу помилятися. Скоріше за все буде пропущений строк притягнення до адміністративної відповідальності та й притягнуть дівчину касира, яка по суті невинна ні в чому.
Semyon | энтузиаст *
Re: Акція: "Передамо привіт АКБ "Київ"
[Re: mishuta] 11 июля 2007 в 23:06
В данном виде это похоже на борьбу с ветряными мельницами.
Скорее всего будет ответ их юристов с их доводами.

В СМИ знакомых не нужно - есть желание предложи нескольким профильным (особенно интернет-СМИ) тему - "обкрадання банком населення" или даже еще шире - незаконное обогащение банков за счет населения. Есть кстати банковские форумы, где можно даже на сотрудников банков выйти, ну или как минимум получить поддержку их конкурентов.
Девочка-кассир не будет виновата, т.к. она выполняет распоряжения своего руководства, которое как раз и решает снимать ли эту гривну или нет.
G&B | опытный писатель **
Еще не получали...
[Re: mishuta] 12 июля 2007 в 10:42
... возмещение налогового кредита может на этой или следующей неделе, заодно и обратим внимание на этот побор. А там может и вместе будем бодатся с банком...
mka | Супер писатель! ***
Re: Акція: "Передамо привіт АКБ "Київ"
[Re: Semyon] 12 июля 2007 в 11:02
Імхо, питання не в тій нещасній гривні. Дійсно вже дістало - в супермаркетах, на парковках, в жеках, а тепер уже і в банках... Причому більш за все бісить те, що для того ж банку ці 2,3-10 тисяч насправді копійки, але все одно треба людей на....
mishuta | энтузиаст **
Звіт
[Re: mka] 28 августа 2007 в 13:37
Перш за все повідомляю що відправлення вищезазначеного листа у мене трохи затягнулося і відправив я його лише в кінці липня.
Проте письмова відповідь мною була отримана і в даній письмовій відповіді В.о. директора Подільської філії вибачився та гарантує повернення однієї гривні. За гривнею, ще не ходив але як тільки зявиться така нагода так зразу піду.
Поппель | странный писатель ***
Re: Звіт
[Re: mishuta] 28 августа 2007 в 15:20
В ответ на:

Перш за все повідомляю що відправлення вищезазначеного листа у мене трохи затягнулося і відправив я його лише в кінці липня.
Проте письмова відповідь мною була отримана і в даній письмовій відповіді В.о. директора Подільської філії вибачився та гарантує повернення однієї гривні. За гривнею, ще не ходив але як тільки зявиться така нагода так зразу піду.




Тебя покупают за 1 гривну. Тебе-то он вернет, да еще и чаем напоит. А остальным?
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Акція: "Передамо привіт АКБ "Київ"

Додаткова інформація
Модератор:

 Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

0 користувачів і 100 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2796