autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Звіт з поїздки в Тернопільську обл.

Vladya | мандрівник **
Звіт з поїздки в Тернопільську обл.
29 июля 2007 в 12:15
Така собі сбірник Тернопільської обл. Як що цікаво і є бажання то повна підбірка фото кожного пункту під посиланням "Далі..."


Тернопіль

В місті немає великої наявністі архітектурних пам'яток. Є велике красиве озеро, на березі якого розташований замок. Досить чистий і затишне містечко, дуже красиві парки та площі, багато квітів.



Далі...


"Cтарий Млин" це унiкальний комплекс, який не має аналогiв нi в Українi, нi в свiтi.


Далі....


річка Стрипа



Далі...

також інформація по базі відпочинку



Далі...


Червоногруд

Червоноград, Червоногруд буть як. Це місце зачаровує, притягає, побачивши його на фото так і тягне поїхати і подивитися своїми очима. Я давно мріяв побувати і ось я там, це особливе місце і не залишає нікого байдужим.



Далі...


Язловець

Язловець розташований над річкою Вільхівцем.





Дуже мені сподобалось це місце, насправді вражає

Далі ....


Микулинці

Микулинці — селище міського типу. На річці Серет. Найближча залізнична станція Микулинці-Струсів знаходиться за 4 км від поселення.



Також не можу не згадати унікальне пиво, Микулинецьке пиво.


Далі ....


Чортків

Місто над рікою Серетом в південній частині галицького Поділля.
Протягом століть Чортків входив до складу різних держав: Речі Посполитої, Туреччини, Австрійської і Російської імперій, Західно-Української Народної Республіки, Польщі, УРСР.



Далі ....
Vladya | мандрівник **
Re: Звіт з поїздки в Тернопільську обл.
[Re: Vladya] 29 июля 2007 в 22:50
Ось ще, сплав Дністром, дивовижні місця..

З незапам'ятних часів Дністер служив жвавим по воді для вивозу творів багатого Придністровського краю. Ще Геродот згадує про річку Тірас (стародавня назва Дністра) і про колонію, що знаходилася в його гирлах, Тир, що забезпечувала місцевими продуктами стародавню Грецію.





Далі ....
skydiver | приверженец ***
Re: Звіт з поїздки в Тернопільську обл.
[Re: Vladya] 30 июля 2007 в 00:23
Гарні фото.
В ответ на:

Також не можу не згадати унікальне пиво, Микулинецьке пиво.



Як жартують в "Деца у нотаря" в Ужгороді: "Микулинецьке пиво за останні п`ять років стало у три рази краще, але його досі не можна пити"
FuntPND | важничающий писатель **
Re: Звіт з поїздки в Тернопільську обл.
[Re: skydiver] 30 июля 2007 в 12:11
В ответ на:

Також не можу не згадати унікальне пиво, Микулинецьке пиво.



В Києві продається в магазинчику біля Маріїнського парку, зі сторони м. Арсенальна.
Було цікаво, що воно таке, був приємно здивований, досить гарне пиво!
Правда досить дороге у порівнянні з аналогами, але й магазинчик той не дешевий.
neonox | новичок ****
Re: Звіт з поїздки в Тернопільську обл.
[Re: Vladya] 30 июля 2007 в 12:33
Цікаво, дякую.
А які ціни в "Над Стрипою", і де ви ще зупинялись під час подорожі?
Vladya | мандрівник **
Re: Звіт з поїздки в Тернопільську обл.
[Re: neonox] 30 июля 2007 в 20:01
база діслокації була Над Стріпою, більше ніде не ночував. Приїхали поселилися, перед цим по Тернополю правда погуляли. Потім увечері на базі лазня з березовими вітками, пиво. А з ранку в шлях і знову увечері на базу на відпочівати. Все це зайняло 3 дні і 2 ночі. Сама база досить бюджетний варіант був злегка навіть здивований, житло поділяеться від будівлі і скількі в ньому місць, від 60-160 грн. Їжа комплексна 8.5 грн. Але мені не сподобалося як савок, пиво як скрізь, що мене уразило до глибини душі, якщо врахувати що там больше поряд немає ніяких магазинів і рундуків. Лазня 70 грн чи 80 непомьятаю година розділена на дві, велика кімната із столом і лавками де відпочивати пити і т.д, роздягальня, душова і сама парилка, виходишь з лазні і відразу озеро, краса, в цьому плані дуже сподобалось.
Дуже сподобалась Тернопільська обл. і ще туди поїду, там ще багато що дивитись....
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Звіт з поїздки в Тернопільську обл.

Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

0 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 8567