почти 1\2 года отсутствовал. Теперь собираю новости по конфе. о парковке Все это время имея пакет документов с решениями киъврады платил или не платил 17 коп. (чаще 2-е) Чего то изменилось в этой жизни с сентября? о парковке или так и осталось: 17 коп, а остальное услуги (по желанию)
Меня смутили какие-то размышления по поводу блокираторов на колеса. относится ли это к парковке или к знаку "остановка запрещена"?
"за каждый полный и неполный час парковки..." Вроде Долго тут обсуждалось.Я это понял так. Или уже все исправно платят 1грн в час и доказали правильность взымания 83 коп. за услуги?
Re: перерыл вроде все, так и не понял, что с блокировкой колес
[Re: OK] 11 февраля 2003 в 19:35
У конфы есть правильный ответ или нет? А то мне парковщик на "юности" вливать начал, что если б сейчас вызвать ментов, то надели бы мне башмак, покам не заплачу, (я стоял под знаком платной парковки), исправно дал ему 17 коп.(что было потом, это ции..рк, если интерестно, напишу), я сказал что сам вызову "омон", и напишу заяву о вымагательстве за неоказанные услуги.
Статьи прочитал. Непонял Так где они хотят одевать башмаки?
Согласно "Закона о местных налогах и сборах" существует местный налог за парковку. Расценки не изменились 17 и 51 коп. в час за парковку на необорудованной и оборудованной стоянке. На это прямо указывается в " ПРАВИЛАХ паркування транспортних засобів у місті Києві", которые были приняты "рішенням Київської міської ради від 26 вересня 2002 року № 47/207". Кроме этого в этих же Правилах вводится понятие "плата за услуги парковки", причем стыдливо умалчивают, что оплата услуг НЕ МОЖЕТ БЫТЬ обязательной. Насколько я знаю, блокираторы и эвакуаторы - это тоже незаконные меры. Куда смотрит прокурор города Киева, непонятно? Вот цитата из Правил, утвержденный Киеврадой:
В ответ на: VI. Тарифи на паркування транспортних засобів Єдині тарифи на користування місцями для платного паркування на території міста Києва, які включають в себе ставку збору за паркування та плату за послуги платного паркування, запроваджуються оператором за погодженням з управлінням з питань цінової політики Київської міської державної адміністрації. 6.1. Ставка збору за парковку. 6.1.1. Збір за парковку встановлюється з розрахунку за 1 годину паркування у таких розмірах: — 3% від неоподатковуваного мінімуму доходів громадян — у спеціально обладнаних місцях; — 1% від неоподатковуваного мінімуму доходів громадян — у відведених місцях. 6.1.2. Паркування автотранспорту терміном до 5 хвилин здійснюється безкоштовно. 6.1.3. Після закінчення оплаченого часу знаходження транспортного засобу на майданчику для паркування допускається безкоштовна пільгова стоянка протягом 5 хвилин для того, щоб водій сплатив або забрав транспортний засіб з місця парковки. 6.1.4. Збір за паркування надходить у повному обсязі до районного бюджету. 6.1.5. Збір за паркування перераховується оператором до 20 числа місяця, наступного за звітним, до районних бюджетів. 6.1.6. За несвоєчасне перерахування збору оператор сплачує фінансові санкції та пеню відповідно до чинного законодавства. 6.2. Плата за послуги паркування: 6.2.1. Є платою за утримання та обслуговування місць для платного паркування (встановлення та експлуатації паркувальних автоматів, дорожніх знаків, табличок, нанесення дорожньої розмітки, прибирання території тощо). 6.2.2. Стягується з юридичних та фізичних осіб за кожну годину парковки згідно із затвердженою калькуляцією витрат оператора з експлуатації одного місця парковки. Калькуляція повинна відповідати умовам цих Правил та іншим нормативним документам, які регулюють діяльність з експлуатації парковок. 6.2.3. Сплачується водіями на місцях для платного паркування одночасно зі збором за парковку з отриманням єдиного платіжного документа про сплату (чек, квитанція, пластикова чіп-картка, смарт-картка тощо). 6.2.4. Може стягуватися як готівкою, так і у безготівковій формі. 6.3. Для мешканців жилих будинків (резидентів), що прилеглі до місць платного паркування, встановлюється пільговий тариф.
В ответ на: Насколько я знаю, блокираторы и эвакуаторы - это тоже незаконные меры. Куда смотрит прокурор города Киева, непонятно?
Так блокираторы и эвакуаторы относятся к местам парковки и ставятся если водитель не захотел платить за услуги парковщикам? или все-таки если машина стоит под знаком остановка запрещена ?? Куда смотрить - это эмоции. Д.б. документ который это все ставит на свои места, причем понятный для парковщика. (Как мне парковщик кричал, что это не документ, на нем нет подписи оМЕЛЬЧЕНКО, когда я показывал ему бумагу об оплатах и налогах)
На ситуацию с платной парковкой, блокираторами и т.д. я смотрю со следующей позиции. Во-первых есть Конституция, где определены наши ПРАВА. Положения Конституции имеют прямое действие. Никакие законы, постановления и тем более решения местных властей не могут ограничивать наши ПРАВА, которые определены в Конституции. Во-вторых, есть Законы Украины, в частности "Кодекс про административные правонарушения". Этот Кодекс определяет меру принуждения (наказания) для граждан, которые совершили административное правонарушение. В этом Кодексе нет ни слова про блокираторы или эвакуацию автомобиля. Вот выдержка из Кодекса:
В ответ на: Стаття 122. Перевищення водіями транспортних засобів швидкості руху, невиконання сигналів регулювання дорожнього руху, порушення правил перевезення людей та інших правил дорожнього руху
Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 кілометрів на годину, проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, порушення правил обгону і зустрічного роз'їзду, проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, початку руху, зміни напрямку руху, проїзду спеціальних транспортних засобів -
тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.
Недодержання водіями вимог дорожніх знаків, розмітки проїзної частини шляхів або безпечної дистанції, порушення правил зупинки і стоянки, розташування транспортних засобів на проїзній частині, руху автомагістралями, пріоритету транспортних засобів загального користування, користування зовнішніми освітлювальними приладами, попереджувальними сигналами, буксирування механічних транспортних засобів, перевезення людей або руху тротуарами чи пішохідними доріжками -
тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від 0,2 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.
Ненадання водіями транспортних засобів переваги в русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, а так само інші порушення правил проїзду пішохідних переходів -
тягнуть за собою накладення штрафу від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.
Порушення, передбачені частинами першою або другою чи третьою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки, тобто примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху або вживати інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки або безпеки інших громадян, -
тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортним засобом на строк від шести місяців до одного року.
В ответ на: вот нашел статью.Относиться она к этой теме? и чего они там обсуждают
Запитання з хлібного місця
Если вы обратили внимание, то там приводится ссылка на постановление КМ Украины, которым были определены размеры сбора за парковку. Это и есть Закон Украины о местных налогах и сборах, т.к. на то время (1993 г.) ВР Украины делегировала часть своих полномочий КМ Украины по регулированию экономики. Приводимый там же порядок бухгалтерского учета не имеет к нам отношения. Это для бухгалтера Киевпарксервиса или другого оператора по сбору местных налогов. Нам главное знать, что мы НЕ ОБЯЗАНЫ платить за то, что кто-то будет собирать с нас на улице местный налог. Организация сбора местных налогов - это задача местной власти. Но делать она ДОЛЖНА только за счет своего бюджета, куда мы налоги и платим. Оплата же услуг - любых, в том числе услуг парковщика - это дело добровольное.
В ответ на:
"Про внесення змін і доповнень до Кодексу України "Про адміністративні правопорушення"
Тут, по-моему, все ясно написано. Нарушил правила парковки - на тебя составят протокол и через суд штраф в указанном размере. ВСЁ!!! Никаких блокираторов, эвакуаторов и т.п.
P.S. Я тоже не юрист, просто люблю читать Законы, по которым должны жить все граждане этой страны, а особенно любимые всеми парковщики