autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Ґоцул | Достоевский *
Re: странно (+)
[Re: Kosiat] 6 марта 2008 в 18:59
В ответ на:

В ответ на:

может, сиденья были как-то не так сдвинуты Там имхо среднее можно вынуть и крайние чуть сдвинуть друг к другу. Тада 4 места, но точно не зацепишься



Ага, в крайнем левом или правом, дуга двери наклонена в середину при росте 1,84 неприятно в еНоте такого нет. К слову и приборка скучноватая навивает дежавю с вагиновскими машинками.




Не знаю як у вас таке вийшло мій ріст 1.90 я спочатку сідав спереду так щоб було зручно відсував сидіння,і сідав за собою ззаду без проблем,що повірте не завжди можливо в машині не те що Б але і не в кожній Ц класу.Хоч я в нісані не сидів можливо там дійсно трохи більше місця.В будь якому випадку місця в румстері достатньо.
Regbi | энтузиаст ***
Re: Румстер
[Re: Gorge] 6 марта 2008 в 23:16
Если ещё интересно, пишите вопросы в личку или на regbi@ukr.net
Змінено Regbi (23:18 06/03/2008)
Regbi | энтузиаст ***
Re: у моего друга уже полгода :) (+)
[Re: fetus] 6 марта 2008 в 23:21
Я кстати всегда терялся перед вопросом "А зачем тебе такая машина?"
Ґоцул | Достоевский *
Re: у моего друга уже полгода :) (+)
[Re: Regbi] 7 марта 2008 в 00:15
Цікаво скільки він бере після обкатки траса\місто?
IvanoBulo | энтузиаст *
Re: у моего друга уже полгода :) (+)
[Re: Ґоцул] 7 марта 2008 в 07:38
сейчас у меня около 1100 км. Расход о городу зависит от стиля езды - от 9ти до 11ти 95-го. В среднем получилось чуть меньше 10 л.
Kosiat | старый писатель ***
Re: странно (+)
[Re: Ґоцул] 7 марта 2008 в 09:17
В ответ на:


Не знаю як у вас таке вийшло мій ріст 1.90 я спочатку сідав спереду так щоб було зручно відсував сидіння,і сідав за собою ззаду без проблем,що повірте не завжди можливо в машині не те що Б але і не в кожній Ц класу.Хоч я в нісані не сидів можливо там дійсно трохи більше місця.В будь якому випадку місця в румстері достатньо.



Та не с местом там все нормально, только свободное место слева или справа от головы мне было не уютно.
Regbi | энтузиаст ***
Re: у моего друга уже полгода :) (+)
[Re: Ґоцул] 7 марта 2008 в 13:32
Місто в залежності від трафіку - 10-12
Траса якщо не "топити" від 7 до 9
З.І. у мене 1.6 16 V, пробіг за 27 тис.
Ґоцул | Достоевский *
Re: странно (+)
[Re: Kosiat] 7 марта 2008 в 20:30
В ответ на:

В ответ на:


Не знаю як у вас таке вийшло мій ріст 1.90 я спочатку сідав спереду так щоб було зручно відсував сидіння,і сідав за собою ззаду без проблем,що повірте не завжди можливо в машині не те що Б але і не в кожній Ц класу.Хоч я в нісані не сидів можливо там дійсно трохи більше місця.В будь якому випадку місця в румстері достатньо.



Та не с местом там все нормально, только свободное место слева или справа от головы мне было не уютно.




Спереду нічого не заважало,а от ззаду я так прискіпливо не приглядався,сів ,ноги влізли,голова не вперлася в дах,для автомобіля такого класу це і так супер
Ґоцул | Достоевский *
Re: у моего друга уже полгода :) (+)
[Re: Regbi] 7 марта 2008 в 20:36
А розхід не такий вже і маленький.
sauron13 | старый писатель ***
Re: странно (+)
[Re: Ґоцул] 11 марта 2008 в 10:41
В ответ на:

мій ріст 1.90 я спочатку сідав спереду так щоб було зручно відсував сидіння,і сідав за собою ззаду без проблем,що повірте не завжди можливо в машині не те що Б але і не в кожній Ц класу.



+1.
Те же 190 см.
IvanoBulo | энтузиаст *
Re: у моего друга уже полгода :) (+)
[Re: Ґоцул] 11 марта 2008 в 11:43
После, примерно 1100 км, моторчик стал резвее и стал меньше кушать. По трассе расход около семи, по городу не более десяти.
Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

3 користувачів і 72 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 3798