autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Urugvay | старый писатель **
Re: Правильный вопрос - "за что?"
[Re: HBond] 29 июля 2008 в 14:46
В ответ на:

Насколько я понимаю - за это:
11.2. Нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини.

А вот на этот пункт надо было ссылаться:
10.4. Перед поворотом праворуч, ліворуч або розворотом водій має завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку, крім випадків, коли здійснюється поворот у разі в'їзду на перехрестя, де організовано круговий рух, напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або рух можливий лише в одному напрямку, встановленому конфігурацією проїзної частини, дорожніми знаками чи розміткою.

10.5. Поворот необхідно виконувати так, щоб при виїзді з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на смузі зустрічного руху, а у разі повороту праворуч слід рухатися ближче до правого краю проїзної частини, крім випадку виїзду з перехрестя, де організовано круговий рух, де напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або де рух можливий лише в одному напрямку.

В чем была претензия сотрудника ГАИ?




прочитай еще раз внимательно п. 10.5 только без своих выделений... так речь идет о движении на круге
vvlaw | Адвокат дьявола **
Re: Развод ГАИ или добрый гаишник ?
[Re: ONYX] 29 июля 2008 в 19:35
Если права забрали - там, скорее всего, фигурирует аварийка, со всеми вытекающим последствиями. Все меры защиты нужно начинать применять немедленно.
ONYX | новичок
Re: Развод ГАИ или добрый гаишник ?
[Re: vvlaw] 29 июля 2008 в 20:02
права не забрали (я написал в первом сообщении), и аварийки небыло
гаишнег сказал
- вы такой хороший плательщик штрафов, я вам верю, что заплатите и без суда :-)
и отдал права

но была попытка всучить сразу извещение в суд, и как следствие, если я испугаюсь возможность срубить не/много бабок

вопрос имеет ли право гаец выдавать такие бамажки взамен прав ?
и какие у меня могут быть причины для беспокойства если я отказался ее взять ?
ведь на той бумажке есть 2 подписи совсем левых людей (ни адреса ни фамилии) просто подписи под тем что другой гражданин не хотел брать извещение

сорри если объясняю сумбурно и скомкано...
Benassi | Супер писатель! *
Re: Развод ГАИ или добрый гаишник ?
[Re: ONYX] 30 июля 2008 в 00:02
в протоколе что написано?
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Развод ГАИ или добрый гаишник ? (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

0 користувачів і 54 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 5326