autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Магнітолку в ремонт здати. Куди? (+)

ChAO | V.I.P ****
Магнітолку в ремонт здати. Куди? (+)
6 августа 2008 в 11:06
Пропадає звук в радіо. Доводиться майже до максимуму волюм викручувати щоб комфортно слухати. При цьому диски грають без проблем. Магнітола SONY CDX-CA850. Де швидко, якісно і по можливості не дорого відремонтують?
Skif | СуперСтар **
Re: Магнітолку в ремонт здати. Куди? (+)
[Re: ChAO] 6 августа 2008 в 12:24
В ответ на:

Пропадає звук в радіо. Доводиться майже до максимуму волюм викручувати щоб комфортно слухати. При цьому диски грають без проблем. Магнітола SONY CDX-CA850. Де швидко, якісно і по можливості не дорого відремонтують?




На Кардачи, если нет гарантии.
Сделают при тебе, в течении 1 часа.
ChAO | V.I.P ****
Re: Магнітолку в ремонт здати. Куди? (+)
[Re: Skif] 6 августа 2008 в 13:02
На кардачах колись кенвуд зпалений мною зразу ж після покупки відремонтували за 20 хвилин. Але не хочу я в той заповідник їхати . Може щось культурніше є на Позняках/Оболоні?
Эмиль | СуперСтар **
Re: Магнітолку в ремонт здати. Куди? (+)
[Re: Skif] 21 ноября 2008 в 14:37
В ответ на:

В ответ на:

Пропадає звук в радіо. Доводиться майже до максимуму волюм викручувати щоб комфортно слухати. При цьому диски грають без проблем. Магнітола SONY CDX-CA850. Де швидко, якісно і по можливості не дорого відремонтують?




На Кардачи, если нет гарантии.
Сделают при тебе, в течении 1 часа.




На Кардачах лично мне не отримантировали, т.к. у них подход такой, что можно сделать быстро, не копаясь - сделают. Да и холтурщики они. Моя ровно месяц проработала после их ремонта. Деньги я себе вернул, с трудом. Время зря потерял...
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Магнітолку в ремонт здати. Куди? (+)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

6 користувачів і 159 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1925