autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)

ChAO | V.I.P ****
Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
20 августа 2008 в 13:06
Виплачую кредит в цьому банку. Якось прийшов лист від банку з пропозицією оформити кредитну картку. Не звернув на нього увагу. А щойно зателефонували і запропонували знову. Оскільки не знаю з чим їдять ці всякі картки, то зрозумів тілки в загальних поняттях. Навіть не запам'ятав якої системи картка . Щось типу до 6790 грн можна брати в кредит під 2,5-3%. На 46 днів наче без відсотків. Картка буде дійсна 2 роки. Акція до 25 вересня здається. Заліз на сайт і нічого не знайшов про цю акцію. Де можна про неї почитати? Скоро піду платити кредит у відділення, розпитаю звичайно. Але хотілося б бути трошки підготовленим. Просвітіть темного .
Urka | подсевший на форум **
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: ChAO] 20 августа 2008 в 13:29
Користуюся такою вже десь з півроку - 10грн на місяць за користування. Політ нормальний, поповнюється через І-бокс. Тількі незручно те, що за кеш відсотки починають капати буквально відразу (про це попередили, коли оформляв). А по розрахунках - ще відсотків не сплачував.
ChAO | V.I.P ****
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: Urka] 20 августа 2008 в 13:35
В ответ на:

Тількі незручно те, що за кеш відсотки починають капати буквально відразу (про це попередили, коли оформляв). А по розрахунках - ще відсотків не сплачував.



Поясни будь-ласка . А то крім проїзного в метро пластикових карт ніколи не тримав в руках .
Ой. Брешу. Колись видавали стипендію на картки. По 9 грн
Tested | опытный писатель **
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: ChAO] 20 августа 2008 в 13:53
Другий приклад.

Зараз теж виплачую кредит в Універсал-Банку (суму брав невелику 13000 грн.)
В нагрузку дали кредитку з лімітом на 4000. Користування коштами без відстоків майже 2 місяці.
Спочатку не використовував. Потім з"явилась термінова необхідність- взяв десь 1,500.

Зараз- використовую майже регулярно, тобто починаю жити частково в кредит.
До чого це я.
Вся справа в тому, що банки поступово "підсажують" населення на "життя в кредит". Може від того що ще не звик, або зважаючи на Радянське минуле- відчуття не дуже приємні.
в одному банку працює дуже давня подруга. посаду не скажу. банк теж. займається скажемо так "стратегичними питаннями". Так от спілкувався з нею на цю тему за ванкою кави. Сказала що дійсно- цілеспрямовано "підсажують", та я тому- яскравий приклад.

Доречі, зараз стикнувся з "непоняткою" при достроковому погашенні кредиту. Банк помилився не на свою користь! Наступного місяця спробую ще раз для підтвердження. Якщо пройде- розкажу деталі. На даний час за місяць банк нажухав себе на 60 у.о при сумі вказаній вишче )

ЗИ теж не міг повірити тиждень розбирався. поітогу в банку майже відкрито підтвердили.
tosha1983 | СуперСтар **
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: Urka] 20 августа 2008 в 14:25
В ответ на:

Користуюся такою вже десь з півроку - 10грн на місяць за користування. Політ нормальний, поповнюється через І-бокс. Тількі незручно те, що за кеш відсотки починають капати буквально відразу (про це попередили, коли оформляв). А по розрахунках - ще відсотків не сплачував.



+ 1
Тоже дето пол-года юзаю, пока проблем небыло, и карточкой доволен.
tosha1983 | СуперСтар **
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: Tested] 20 августа 2008 в 15:12
В ответ на:

Спочатку не використовував. Потім з"явилась термінова необхідність- взяв десь 1,500.

Зараз- використовую майже регулярно, тобто починаю жити частково в кредит.
До чого це я.
Вся справа в тому, що банки поступово "підсажують" населення на "життя в кредит".



100% Я тоже это заметил, щас например бывает на заправку приехал, а вспомнил что гривен с собой нету, заправился по кредитке, потом еще куда-то так же заехал.. а потом опа, а сумма уже кругленькая получилась, пусть даже и без процентов...
tosha1983 | СуперСтар **
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: ChAO] 20 августа 2008 в 15:14
В ответ на:

В ответ на:

Тількі незручно те, що за кеш відсотки починають капати буквально відразу (про це попередили, коли оформляв). А по розрахунках - ще відсотків не сплачував.



Поясни будь-ласка . А то крім проїзного в метро пластикових карт ніколи не тримав в руках .
Ой. Брешу. Колись видавали стипендію на картки. По 9 грн



46 дней без процентов дается только на безнальные операции, т.е. покупка товаров или оплата услуг по карточке, если снимаются деньги напрямую в банкомате, то процент идет с первого же дня, и никаких 46 дней уже нету, плюс проценты за нал и безнал отличаются, несильно правда, но отличаются..
ChAO | V.I.P ****
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: tosha1983] 20 августа 2008 в 15:28
Дякую. Значить я правильно зрозумів.
В ответ на:

плюс проценты за нал и безнал отличаются, несильно правда, но отличаются.



Так і сказали - 2,5-3% в залежності від того як знімати гроші.

Ну і ще одне запитання. Це вигідні умови? Чи варто пошукати в інших банках?
tosha1983 | СуперСтар **
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: ChAO] 20 августа 2008 в 15:34
В ответ на:

Дякую. Значить я правильно зрозумів.
В ответ на:

плюс проценты за нал и безнал отличаются, несильно правда, но отличаются.



Так і сказали - 2,5-3% в залежності від того як знімати гроші.

Ну і ще одне запитання. Це вигідні умови? Чи варто пошукати в інших банках?




Впринципе правильно сказали, а.. еще совсем забыл там еще проценты меняются от суммы взятого кредита, для первой половины одни проценты для другой другие, ну и плюс нал безнал, т.е. итого 4 процентные ставки, но а в целом да, они все примерно равны 2,5-3% в месяц
А вот выгодные или не выгодные условия, тут уж но меня пока устраивают.
D.T.George | Достоевский ***
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: ChAO] 20 августа 2008 в 17:02
В ответ на:

Виплачую кредит в цьому банку. Якось прийшов лист від банку з пропозицією оформити кредитну картку. Не звернув на нього увагу. А щойно зателефонували і запропонували знову. Оскільки не знаю з чим їдять ці всякі картки, то зрозумів тілки в загальних поняттях. Навіть не запам'ятав якої системи картка . Щось типу до 6790 грн можна брати в кредит під 2,5-3%. На 46 днів наче без відсотків. Картка буде дійсна 2 роки. Акція до 25 вересня здається. Заліз на сайт і нічого не знайшов про цю акцію. Де можна про неї почитати? Скоро піду платити кредит у відділення, розпитаю звичайно. Але хотілося б бути трошки підготовленим. Просвітіть темного .




Пользую такую карту. Лимит 37 КГрн
Спрашуй шо интересно в аське...
ChAO | V.I.P ****
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: ChAO] 20 августа 2008 в 19:48
Прийшов додому і в поштовій скнинці знайшов лист альфа-банку про цю "акцію". Ще не вчитувався але ні цифру 2,5% ні 3% я не бачу там. А бачу 5%. Значить або по телефону (скоріше за все) брехали або в папірці.
Доречі називається ця екшн "Неймовірне літо для особливого клієнта!". Мда...
tosha1983 | СуперСтар **
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: ChAO] 20 августа 2008 в 23:21
В ответ на:

Прийшов додому і в поштовій скнинці знайшов лист альфа-банку про цю "акцію". Ще не вчитувався але ні цифру 2,5% ні 3% я не бачу там. А бачу 5%. Значить або по телефону (скоріше за все) брехали або в папірці.
Доречі називається ця екшн "Неймовірне літо для особливого клієнта!". Мда...



У меня этот екшн назывался просто "Щаслива картка", а искать там стоит не 2-3% а 24-36%% годовых
ChAO | V.I.P ****
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: tosha1983] 21 августа 2008 в 08:31
В ответ на:

а искать там стоит не 2-3% а 24-36%% годовых



Це зрозуміло. Але чи не піднімуть ще й тут ставку так як в автокредитах? Правда куди ж вже більше піднімати...
dvk | старожил **
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: ChAO] 21 августа 2008 в 09:43
В ответ на:

Прийшов додому і в поштовій скнинці знайшов лист альфа-банку про цю "акцію". Ще не вчитувався але ні цифру 2,5% ні 3% я не бачу там. А бачу 5%. Значить або по телефону (скоріше за все) брехали або в папірці.
Доречі називається ця екшн "Неймовірне літо для особливого клієнта!". Мда...




Дауж... Лито неймовирне просто... В ожидании подъема % ставки.
izon | V.I.P ****
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: dvk] 22 августа 2008 в 23:46
Мне сегодня звонили из Альфа-банка, спрашивали, получил ли я письмо, и что я думаю об их АКЦИИ?! (ломкий такой девичий голосок и так пафосно...)

А я ж, сцуко, в 10 утра, ишо не проснулся и сказал спосонья - "НЕ люблю жить в кредит"... На этом разговор был окончен...
TUZZIK | V.I.P **
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: tosha1983] 23 августа 2008 в 20:20
В ответ на:

они все примерно равны 2,5-3% в месяц




а чему удивляться ? 3 в месяц=36 годовых....но общем объеме банка- хорошие деньги...
Риск невозвратов небольшой... вот и подсаживают..
spd | IesuiT **
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: ChAO] 24 августа 2008 в 18:41
Была уже у меня тема с акционной кредиткой ОТР-банка:
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=2134915&page=0&fpart=1&vc=1
В конце концов оформил в Авале в обычном порядке - там оказался процент меньше, чем по акции, плюс в Аваль все равно постоянно хожу, а там и банкоматы стоят - в чужих банкоматах операции дороже.
vit_lik | подсевший на форум *
Re: Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)
[Re: ChAO] 24 августа 2008 в 19:07
http://www.prostobank.ua/kreditnye_karty/stati/podkralis_nezametno
http://www.prostobank.ua/kreditnye_karty/stati/lgotnoe_bremya
Полистай на досуге, хорошо расписаны плюсы и минусы кредиток
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Акційна кредитна картка від Альфа-Банку? (+)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

3 користувачів і 118 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 6004