Чисто теоретичне питання. Хто може пояснити як реалізовується несиметричний повний привід. Наприклад 70% на задню вісь і 30 - на передню? Якщо вивісити таку машину на підйомник то передні колеса будуть крутитись повільніше ніж задні, чи ні?
Там не диференціал, а як правило багатодискова муфта з електронним управлінням. Також є диференціали підвищеного тертя. Раджу: offroadmaster.com. Ідете на форум, там десь є прикріплена тема зверху "Все о блокировках" чи якось так. Там дуже багато інфи. Крутитись вони будуть практично одинаково, якщо колеса вивісити. Але якщо дати на них навантаження, то вже по різному, бо передається різний крутний момент.
В ответ на: Там не диференціал, а як правило багатодискова муфта з електронним управлінням. Також є диференціали підвищеного тертя. Раджу: offroadmaster.com. Ідете на форум, там десь є прикріплена тема зверху "Все о блокировках" чи якось так. Там дуже багато інфи. Крутитись вони будуть практично одинаково, якщо колеса вивісити. Але якщо дати на них навантаження, то вже по різному, бо передається різний крутний момент.
Та з муфтою якраз все зрозуміло. Цікавить саме варіант з диференціалом. (наприклад паджеро вагон)
В ответ на: Чисто теоретичне питання. Хто може пояснити як реалізовується несиметричний повний привід. Наприклад 70% на задню вісь і 30 - на передню? Якщо вивісити таку машину на підйомник то передні колеса будуть крутитись повільніше ніж задні, чи ні?
Принцип работы такой же как и у симметричного - распределять крутящий момент между колесами (осями) обратно пропорционально нагрузке на них Если на вывешенном автомобиле крутить всю эту страхомудию двигателем, то разницы в скоростях не будет. Как и на дороге . Если крутить за один выход дифференциала, то угловая скорость вращения другого выхода по модулю будет отличаться именно в той пропорции, как делится крутящий момент. Для приведенного тобой примера кручение за "30% выход" даст вращение "70% выхода" в 1,33 раза медленней. И наоборот.
Вариантов несимметричных дифференциалов много. Самые распространенные - цилиндрический (он не может быть симметричным по определению) и червячный (более известный как Torsen). Дифференциал " по умолчанию" - конический - может быть только симметричным.
Вариантов несимметричных дифференциалов много. Самые распространенные - цилиндрический (он не может быть симметричным по определению) и червячный (более известный как Torsen). Дифференциал " по умолчанию" - конический - может быть только симметричным.
Цікавить якраз матчастина. Тобто будова його в принципі відрізняєтьс від класичного?