autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумAutoua форум

Світлофори й регулювальники!

Шабля | Достоевский **
Світлофори й регулювальники!
2 октября 2008 в 17:49
От задумався, а може краще, щоб регулювальники не регулювали перехрестя обладнані світлофорами. Сенс від того що він маше паличкию, тільки місцевий. Тобто перехрестя він розгружає, але порушників ні чому не вчить. І якщо наступного дня регулювальник не вийде - то буде капець (незважаючи на робочий світлофор).

Може краще, хай на проблемних перехрестях стоїть машина з , і нічого не робить (чекає). Нехай усі ідуть за знаками світлофора. А як тільки хтось поїде не на зелений, чи випреться на забите перехрестя, з якого не зможе з'їхати, і тим самим законопатить поперечний рух - то тут і вступати в дію. Ловити падлу і "не отходя от касси". Враховуючи нові штрафи, я думаю, що через тиждень, другий таких чергувань - всі хами, при проїзді перехресть, стануть дуже ввічливими і дисциплінованими.
maksmm | важничающий писатель **
Re: Світлофори й регулювальники!
[Re: Шабля] 2 октября 2008 в 20:25
я коли бачу перед перехрестям пробку зразу кажу: виключили світлофор, поставили мента. у 80% так і є.
Vzhik | нивовод ***
Re: Світлофори й регулювальники!
[Re: Шабля] 2 октября 2008 в 20:46
Идея правильная. Но ГАИ в том виде в котором они щас существуют никогда так делать не будут. Ведь если они начнут так работать, да еще и на всех светофорах - то они начнут РЕЗКО сокращать число нарушителей. И соответственно снизится поток нала от водителей. Кто ж будет резать йаица, на которых сидят??? Вот и все. Не надейся даже.
Nimrod | Достоевский ***
Re: Світлофори й регулювальники!
[Re: Шабля] 2 октября 2008 в 23:54
Реальный пример: если на перекресте Прорезная-Крещатик нет жифого регулировщика, то уроды прутся с Бесарабки к Майдану невзирая на сигнал светофора. И с Прорезной повернуть налево по ПДД невозможно.

А с регулировщиком хоть у кого-то совесть есть не вылазить на перекресток.
jia | Мальчик-одуванчик **
Re: Світлофори й регулювальники!
[Re: maksmm] 3 октября 2008 в 07:59
В ответ на:

я коли бачу перед перехрестям пробку зразу кажу: виключили світлофор, поставили мента. у 80% так і є.




У меня обратное впечатление. Все они нормально делают. Они там не случайно появляются
Autoua.netФорумAutoua форум

Світлофори й регулювальники!

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, moderator, Amateur 

0 користувачів і 87 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2099