autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумAutoua форум

А разъясните про новые правила на счет автокресел (3/3)

Semyon | энтузиаст *
Re: А разъясните про новые правила на счет автокресел
[Re: Молчун] 28 октября 2008 в 16:25
В ответ на:

В ответ на:

Я ХЗ що там за бустери на ринку маються на увазі, але на скількит розумію - ціль бустера припідняти трохи дитину, щоб можно було пристебнутися нормальним (3 точечним) ремінем, а не поясничною лямкою... Чи я щось не розумію?



Все правильно, але при, не дай боже, ДТП такий бустер, або вилетить сам або викине дитину. Він туди-сюди їздить навіть при інтенсивному розгоні/гальмуванні.




Хм, у меня не ездят. И с чего ему вылетать, если штатные ремни удержат и ребенка и бустер.
Молчун | СуперСтар **
Re: А разъясните про новые правила на счет автокресел
[Re: Semyon] 28 октября 2008 в 17:58
В ответ на:


Хм, у меня не ездят. И с чего ему вылетать, если штатные ремни удержат и ребенка и бустер.



Можливо від форми сидіння авто залежить. Ми перепробували все, що було на Дарниці
vvchik | приверженец **
Re: А разъясните про новые правила на счет автокресел
[Re: Молчун] 29 октября 2008 в 17:33
В ответ на:

Ми перепробували все, що було на Дарниці



имхо на дарнице пробовать и не стоило, я когда дитю кресло искал видем там в основном нонеймы польша-китай
а в принципе, по простому, надо выбирать то, что зеленым цветом в этой табличке
http://www.avtodeti.ru/?t=53&s=167
Молчун | СуперСтар **
Re: А разъясните про новые правила на счет автокресел
[Re: vvchik] 29 октября 2008 в 17:44
В ответ на:


имхо на дарнице пробовать и не стоило, я когда дитю кресло искал видем там в основном нонеймы польша-китай




Дитині скільки років ? Моїй на той момент було 6, тепер восьмий пішов. У крісла груп 2-3, включаючи брендові, він просто не поміщається, ізофіксових бустерів немає на ринку, у глобальному розумінні слова, в принципі.
ІМХО, найбільш безпечним для нього буде посадка у максимально підняте і відповідним чином відрегульоване переднє пасажирське місце з максимально спущеним ременем безпеки. Але це теж заборонено. Залишається пилюка в очі з кріслами.
Змінено Молчун (17:45 29/10/2008)
dl | СуперСтар ***
Re: А разъясните про новые правила на счет автокресел
[Re: Молчун] 30 октября 2008 в 09:31
В ответ на:

Моїй на той момент було 6, тепер восьмий пішов. У крісла груп 2-3, включаючи брендові, він просто не поміщається


Зріст, вага? Допускаю що таке може бути... Може в когось спитати тут на спробу - в такому кріслі як у мене (Maxi-Cosi Rodi XP) є можливість зняти спинку крісла й таким чином отримати нормальний бустер (не ізофікс). На скільки я бачив - людей тут з такими кріслами чимало з Києва, може є сенс з кимось домовитись та спробувати?
vvchik | приверженец **
Re: А разъясните про новые правила на счет автокресел
[Re: Молчун] 30 октября 2008 в 11:50
В ответ на:


Дитині скільки років ... ізофіксових бустерів немає на ринку, у глобальному розумінні слова, в принципі.



моему два, и он крупноватенький (в папу) так что, боюсь, когда дорастем до вашего возраста встретимся с аналогичными проблемами
изофиксовых бустеров не бывает в принципе, поскольку само крепление изофикс до определённого веса можно использовать, то ли до 18 то ли чуть больше, не помню точно, а на бустер садятся дети потяжелее уже.
Autoua.netФорумAutoua форум

А разъясните про новые правила на счет автокресел (3/3)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, moderator, Amateur 

0 користувачів і 35 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 4214