Ребята,26 лет за рулем. Проблем по поводу выйти никогда не существовало. Но вот где то встретил,что согласно статьи 250 КоАПП,можешь из машины не выходить,и т.д и т.п. Я и раньше то не очень выходил,но хорошо еще если знаешь,на какую статью и параграф можна сослаться,если вдруг начнут заставлять выйти из машины. И еще просьба,не надо язьвить. Не можете ответить,не отвечайте,но не язьвите.
В ответ на: Ребята,26 лет за рулем. Проблем по поводу выйти никогда не существовало. Но вот где то встретил,что согласно статьи 250 КоАПП,можешь из машины не выходить,и т.д и т.п. Я и раньше то не очень выходил,но хорошо еще если знаешь,на какую статью и параграф можна сослаться,если вдруг начнут заставлять выйти из машины. И еще просьба,не надо язьвить. Не можете ответить,не отвечайте,но не язьвите.
Тама на первой страничке кодекса сразу после шапки есть сцылко на продолжение.
Стаття 250. Прокурорський нагляд за виконанням законів при провадженні в справах про адміністративні правопорушення
В ответ на: Но вот где то встретил,что согласно статьи 250 КоАПП,можешь из машины не выходить,и т.д и т.п.
Так бы сразу и сказал! Где-то слышал...
Во-первых: ни в одном законе, кодексе, постановлении не сказано, что водитель обязан сразу же после остановки выходить! Во-вторых: водитель обязан исполнять законные требования ИДПСа. И если он просит выйти из машины - при желании можно поинтересоваться: это просьба (вполне можно от нее отказаться) или требование?
ЗЫ если меня остановили не в дождь, не вижу ничего страшного покинуть салон машины
ГыГы,спасибо большое! А я не раздуплился. Сразу рванул искать статью 250. Но это что то не то. Там где мы смотрим,сокращенно получаеться КУаП. И в статье 250 говориться о прокурорском надзоре. Наверное,я неправильно задал вопрос? Может кто поправит,и подскажет куда посмотреть.
В ответ на: Но вот где то встретил,что согласно статьи 250 КоАПП,можешь из машины не выходить,и т.д и т.п.
по інету гуляє відеоролік про бусік і як водій не повівся мєнтам вийти і показати що везе і його відпустили бо посилався на статті коапп і 250 там вроді теж проскакувала. тільки то в росії було, там статті не ті. от звідти напевне і слухи.
В ответ на: А какая статья у нас это регламентирует?
по ідеї ось ця КоАПП Стаття 264. Особистий огляд і огляд речей
Особистий огляд може провадитись уповноваженими на те посадовими особами Служби безпеки України, органів внутрішніх справ, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, воєнізованої охорони, цивільної авіації, митних установ і органів прикордонної служби, а у випадках, прямо передбачених законами України, також і інших органів. Особистий огляд може провадитись уповноваженою на те особою однієї статі з оглядуваним і в присутності двох понятих тієї ж статі. Огляд речей може провадитись уповноваженими на те посадовим особами Служби безпеки України, органів внутрішніх справ, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, воєнізованої охорони, цивільної авіації, митних установ, органів прикордонної служби, природоохоронних органів, державними інспекторами з питань інтелектуальної власності, органів лісоохорони, органів рибоохорони, органів, що здійснюють державний нагляд за додержанням правил полювання, а у випадках, прямо передбачених законами України, також і інших органів. При вчиненні порушень законодавства про охорону і використання тваринного світу уповноважені на те посадові особи органів, які здійснюють державний нагляд за додержанням правил полювання, органів рибоохорони, а також працівники міліції, військовослужбовці та працівники Державної прикордонної служби України можуть провадити в установленому порядку огляд транспортних засобів. Огляд речей, ручної кладі, багажу, знарядь полювання і лову риби, добутої продукції, транспортних засобів та інших предметів здійснюється, як правило, у присутності особи, у власності (володінні) якої вони є. У невідкладних випадках зазначені речі, предмети може бути піддано оглядові з участю двох понятих під час відсутності власника (володільця). Про особистий огляд, огляд речей складається протокол або про це робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення або в протоколі про адміністративне затримання. Особистий огляд, огляд речей у митних установах провадиться в порядку, встановленому Митним кодексом України. ( Стаття 264 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР N 2010-11 від 03.04.86; Законами N 3176-12 від 04.05.93, N 2342-III ( 2342-14 ) від 05.04.2001, N 662-IV ( 662-15 ) від 03.04.2003 - набуває чинності 01.08.2003 року, N 743-IV ( 743-15 ) від 15.05.2003, N 1098-IV ( 1098-15 ) від 10.07.2003, N 1703-IV ( 1703-15 ) від 11.05.2004 )