autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Як забрати права в ДАІ, якщо справа закрита за давністю?

bluescout | энтузиаст **
Як забрати права в ДАІ, якщо справа закрита за давністю?
9 декабря 2008 в 13:15
Доброго дня!
Хотілося б проконсультуватися у наступній ситуації. Чотири місяці назад після ДТП суд постановив лишити мене прав на керування ТЗ строком на 3 місяці. За цей час я подавала скаргу в апеляційний суд, її задовольнили і постановили скасувати старе рішення суду (яке визнавало мене винною і постановило забрати права),а також призначили нове слухання. На новому слуханні справу було закрито за давністю (з моменту ДТП 4 місяці минуло), тобто з юридичної точки зору ні моя провина ні безневинність не доведені. Відповідно, в новій постанові нічого про забирання прав немає.
Таке питання. Чи можу я просто забрати свої права в МРЕВ? Якщо так, то які документи нести? Постанову суду і лист з апеляційного суду, який скасовує попереднє рішення? І до кого звертатися (в яке віконечко) аби не бути автоматично посланою подалі (тобто на перездачу)?
Змінено bluescout (15:54 09/12/2008)
Drunkard | **
RE: Чи можна забрати права в ДАІ, якщо справа закрита за да
[Re: bluescout] 9 декабря 2008 в 15:09
В ответ на:

Якщо так, то які документи нести? Постанову суду і лист з апеляційного суду, який скасовує попереднє рішення?



Плюс еще постанову, которая закрыла дело по истечению срока давности.
В ответ на:

Чи можу я просто забрати свої права в МРЕВ?



По идее - да. Конечно, при условии, что они физически там. Частенько в/у прилагают к материалам дела для суда, соответсвенно, забирать их надо в суде.
В ответ на:

І до кого звертатися (в яке віконечко)



Я б, наверное, сходил бы прямо к начальнику МРЭО.
paladinzluka | старожил **
Re: RE: Чи можна забрати права в ДАІ, якщо справа закрита за
[Re: Drunkard] 9 декабря 2008 в 15:13
К обычному дядечке (не начальнику) смысла идти без постанови про то что прав не лишают (а такой нету) смысла идти нету, разве только к начальнику как камрад и высказался.
shurken | IesuiT **
Re: Чи можна забрати права в ДАІ, якщо справа закрита за да
[Re: bluescout] 9 декабря 2008 в 15:26
Дранкард все правильно написал. Странно, только, шо закрыли за давностью и не определили виновность.
bluescout | энтузиаст **
Re: RE: Чи можна забрати права в ДАІ, якщо справа закрита за да
[Re: Drunkard] 9 декабря 2008 в 15:39
дякую за поради! А до начальника потрапити можна у якісь певні години прийому? Чи штурмувати з ходу?
bluescout | энтузиаст **
Re: Чи можна забрати права в ДАІ, якщо справа закрита за да
[Re: shurken] 9 декабря 2008 в 15:42
А нічого дивного. Якби встановили винуватість, то судді було б довго писати, а він пішов шляхом найменшого спротиву. Зачитав нам, що може закрити у разі невиявлення складу адмінпорушення (на що я розраховувала), або ж за строком давності. І каже: "Ну якщо я вам закрию за відсутність складу правопорушення, то куди ж я діну пункт про строк давності? Так не годиться, він нікуди не дінеться! Вже ж 4 місяці пройшло!"
Коротше, за словами адвоката - так просто менше писанини. Але віз і досі там. Ну, хоч провину не вмєняют.
bluescout | энтузиаст **
Re: RE: Чи можна забрати права в ДАІ, якщо справа закрита за
[Re: paladinzluka] 9 декабря 2008 в 15:44
ну, по ідеї з наявною постановою немає і того, що права забрали. По ідеї, вони на стадії "тимчасово вилучені до рішення суду". А оскільки судове рішення нічого про позбавлення прав не каже, то,за логікою, причин тримати права у себе вони не мають. Інша справа, що дайцями закони здорового ґлузду не діють
Drunkard | **
Re: RE: Чи можна забрати права в ДАІ, якщо справа закрита за да
[Re: bluescout] 9 декабря 2008 в 16:38
В ответ на:

А до начальника потрапити можна у якісь певні години прийому?



Теоретически - наверное. На практике я никада не заморачивался, и много раз успешно попадал.
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Як забрати права в ДАІ, якщо справа закрита за давністю?

Додаткова інформація
Модератор:

 Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

0 користувачів і 207 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 3931