autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Fat Man | member
Питання по податках
28 декабря 2008 в 17:18
Code:
 Періодичність та строк проведення техогляду 

22. Техогляд засобів незалежно від форми власності
проводиться з такою періодичністю:
...
3) один раз на два роки - засоби, призначені для перевезення
пасажирів з кількістю місць для сидіння не більш як дев'ять
...
у рік, який закінчується на непарну цифру, - засоби, остання
цифра року випуску яких непарна;

у рік, який закінчується на парну цифру і нуль, - засоби,
остання цифра року випуску яких парна або нуль.


- постанова КМ №606

Є нове авто 2008 року виготовлення, яке стане на першу реєстрацію на початку наступного року. Відповідно, я буду проходити вже ТО-2009. Це значить, мені дадуть талон лише на 1 рік? Відповідно і податок я платитиму лише за 1 рік? Правильно? І скільки часу я можу кататись на новому авто без талону ТО (ТО-2009 починається 15.10.2009), чим це регламетується?

Дякую!
AVB | V.I.P **
Re: Питання по податках
[Re: Fat Man] 28 декабря 2008 в 17:27
Да, налог будешь платить за 1 год
А без талона нельзя кататься. Вообще.
Fat Man | member
Re: Питання по податках
[Re: AVB] 28 декабря 2008 в 17:28
Дякую. А як тоді закон передбачає добирання з автосалону на техогляд?
AVB | V.I.P **
Re: Питання по податках
[Re: Fat Man] 28 декабря 2008 в 19:14
Из малона в МРЭО едет НЕзарегистрированная машина. Как только получил номера - должен иметь талон.
А до МРЭО надо успеть доехать за 10 календарных дней...
Fat Man | member
Re: Питання по податках
[Re: AVB] 28 декабря 2008 в 20:00
але там же знайшов:
В ответ на:


16. Техогляд зареєстрованих підрозділом Державтоінспекції
нових засобів проводиться без перевірки технічного стану.

Засіб, перереєстрований у зв'язку із зміною номерних знаків
чи переобладнанням (зміна марки, моделі, складових частин, що
мають ідентифікаційні номери) та зареєстрований новим власником,
подається для техогляду в 10-денний строк від дня реєстрації або
перереєстрації підрозділом Державтоінспекції.



AVB | V.I.P **
Re: Питання по податках
[Re: Fat Man] 28 декабря 2008 в 21:09
Таки да, это я по памяти требования нормативки нынешней приводил
vov1 | читатель
Re: Питання по податках
[Re: AVB] 20 января 2009 в 12:58
как насчитывается налог если авто вантажопасажыр об 2400 см2 мест 6 пас
HaTToRi HanZo | подмастерье ****
Re: Питання по податках
[Re: vov1] 21 января 2009 в 08:50
Прикріплені файли (0 завантажити)
В ответ на:

как насчитывается налог если авто вантажопасажыр об 2400 см2 мест 6 пас




Вроде 75 грв за 100 кубиков получаеться 3600 грв за два года.

Вроде 75 грв за 100 кубиков получаеться 3600 грв за два года.
vov1 | читатель
Re: Питання по податках
[Re: HaTToRi HanZo] 22 января 2009 в 14:37
вроде я и сам знаю акак точно
AVB | V.I.P **
Re: Питання по податках
[Re: vov1] 22 января 2009 в 14:44
Это точно. Грузопассажиры имеют код УКТ ВЭД 8703 и облагаются налогом по ставкам для легковых...
kraev | V.I.P **
Re: Питання по податках
[Re: Fat Man] 22 января 2009 в 20:18
В ответ на:

але там же знайшов:
В ответ на:


16. Техогляд зареєстрованих підрозділом Державтоінспекції
нових засобів проводиться без перевірки технічного стану.

Засіб, перереєстрований у зв'язку із зміною номерних знаків
чи переобладнанням (зміна марки, моделі, складових частин, що
мають ідентифікаційні номери) та зареєстрований новим власником,
подається для техогляду в 10-денний строк від дня реєстрації або
перереєстрації підрозділом Державтоінспекції.








Это в новой редакции так звучит?
Fat Man | member
угу
[Re: kraev] 23 января 2009 в 11:04
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=606-2008-%EF&p=1232625304292410
Joy | опытный писатель ***
Re: угу
[Re: Fat Man] 23 января 2009 в 16:00
А где про оплату написано? Пенсионеры по прежниму не платят? Возрост автомобиля имеет значение?
AVB | V.I.P **
Re: угу
[Re: Joy] 23 января 2009 в 16:25
Закон України "про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машині і механізмів" від 11.12.91 р. номер 1963-ХІІ

Від сплати податку звільняються:

а) фізичні особи, зазначені у пунктах 1 і 2 частини першої статті 14 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", статтях 4 - 11 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", статтях 6 і 8 Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", а також інваліди незалежно від групи інвалідності (у тому числі діти-інваліди за поданням органів соціального захисту) - щодо одного легкового автомобіля (мотоколяски) з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб. см або одного мотоцикла з об'ємом циліндрів двигуна до 750 куб. см чи одного човна моторного або катера (крім спортивного) з довжиною корпусу до 7,5 м;

б) фізичні особи, зазначені у пунктах 3 і 4 частини першої статті 14 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", щодо одного легкового автомобіля з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб. см або одного мотоцикла з об'ємом циліндрів двигуна до 750 куб. см чи одного човна моторного або катера (крім спортивного) з довжиною корпусу до 7,5 м до їх відселення та протягом трьох років після переселення із зони гарантованого добровільного відселення чи зони посиленого радіоекологічного контролю;

в) на 50 відсотків - громадяни, у власності яких знаходяться легкові автомобілі (код 8703) з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб. см, взяті на облік в Україні до 1990 року включно, та вантажні автомобілі (код 8704) з об'ємом циліндрів двигуна до 6001 куб. см до 1990 року випуску включно, - щодо одного з зазначених автомобілів;

г) особи, які згідно із законодавством є платниками фіксованого сільськогосподарського податку, - за трактори колісні (код 8701, крім сідельних тягачів - код 8701 02) та вантажні автомобілі (код 8704).

Пільги, визначені цією статтею, не поширюються на транспортні засоби, які вперше реєструються в Україні, крім легкових автомобілів для інвалідів (код 8703) з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб. см, що придбані за рахунок коштів державного чи місцевих бюджетів та/або безоплатно передані інвалідам відповідно до законодавства України.

Органи місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень мають право приймати рішення щодо звільнення від сплати податку осіб, які мають посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії, щодо одного легкового автомобіля (код 8703) з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб. см або одного вантажного автомобіля (код 8704) з об'ємом циліндрів двигуна до 6001 куб. см на одну особу, крім транспортних засобів, які вперше реєструються в Україні.
Додаткова інформація
Модератор:

 Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

0 користувачів і 19 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 3080