autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

ШУМ в жилом доме - правила, две штуки. (2/2)

Lastochka | важничающий писатель **
Re: ШУМ в жилом доме - правила, две штуки.
[Re: Sanya] 15 января 2009 в 10:24
В ответ на:

В ответ на:

мы пару лет назад ставили отопление.. долбили перфоратором в бетонной стене дырку диаметром ок 30 см..целый день
соседка снизу не выдержала.. ( тут я ее понимаю) вызвала 02..
к тому времени я пришла с работы.. было ок 7-ми вечера..
и что?? пришли.. поулыбались.. констатировали факт что у соседки не все в порядке с головой и ушли..



Естественно, потому что вы это делали в разрешенное время (7 часов вечера, будний день). В этой же теме обсуждается вопрос - как действовать на тех, кто делает ЭТО по ночам



да тож самое.. смотря кто приедет..
приехали - а он говорит, - да я сплю.. и что??
особенно если это тот шум, который слышно токо соседям снизу..
слово против слова..
ну вот что они сделают??
все зависит от совести человека..
Wind | ветер Города ***
Re: ШУМ в жилом доме - правила, две штуки.
[Re: Frejer_Stolz] 15 января 2009 в 11:22
я готовил такую писульку, основные моменты выделял жирным крупным шрифтом (см.ниже) - помогло

Шановні мешканці!

Нагадуємо Вам про порядок проведення ремонтних робіт в житлових приміщеннях.

Відповідно до ЗАКОНУ УКРАЇНИ від 3 червня 2004 року N 1745-IV „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”

"Стаття 24. Захист населення від шкідливого впливу шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів

Проведення у житлових будинках і прибудинкових територіях ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з двадцять першої до восьмої години, а у святкові та неробочі дні - цілодобово.

Велике прохання не проводити ремонтні роботи у вихідні дні.

У вас у самих були-є-будуть діти (необхідне підкреслити). В протилежному випадку залишаємо за собою право скористатись наступною нормою закону, але це вже буде колективне звернення і улагодити це питання буде набагато складніше

"Стаття 182. Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях.

Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях -

тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п'яти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші.
Frejer_Stolz | Пенсионер ***
Re: ШУМ в жилом доме - правила, две штуки.
[Re: Lastochka] 15 января 2009 в 11:31
В ответ на:

вообще-то существует негласное правило - кто сверху - тот и прав..
наши верхние соседи тоже делают ремонт.. с лета..
терпим..
правда когда в 11 ночи плитку ложили - поднялась - ибо стучание молоточком об плитку сильно действовало на нервы..
я тож думала об этом.. правила конечно есть, только кому жаловаться?
реальней договорится по хорошему..




Мне такие негласные правила не подходят

Вчера в 2 ночи пришёл к ним, пообщались, слёзно обещали исправиться.
Адекватные люди. Ремонт закончили.. Впредь обещали беречь мои нервы.

Всё решается
Frejer_Stolz | Пенсионер ***
Re: ШУМ в жилом доме - правила, две штуки.
[Re: Wind] 15 января 2009 в 11:32
Да, хорошая объявка! Я тоже о такой думал. Но пока я побеждал лень, проблема рассасывалась сама
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

ШУМ в жилом доме - правила, две штуки. (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

2 користувачів і 127 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 5107