autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗАЗ форум

Про колодки і коробку

Brass | новичок
Про колодки і коробку
20 сентября 2003 в 18:49
Так як гарантія на мого Славіка анулювалась , питання тормозів прийшлось вирішувати самому. І я прислухавшись до порад "старших" товаришів вирішив попробувати зробити заміну тормозних колодок. На машині виявились колодки ДАФМІ Д202 з великою кількістю металевих прожилок(на диску вже почав появлятись бортик). На заміну я взяв ДАФМІ ПЛЮС Д110. Після заміни пройшов 450км- вібрація при частих тормозіннях повністю не зникла, але стала невеликою, а от ефективність сповільнення машини стала набагато кращою. Єдине що дратує це час від часу скрегіт в момент повної зупинки машини- може ще не повністю притерлись колодки і диск. Так що я поки що з заміною тормозної системи зачекаю. І ще один нюанс: на старих колодках повернувши тормозний диск на один болт по кругу биття зменьшилось десь на четверть.
Далі про масло в коробці. Заливав в коробку присадку GetriebeOil-Additiv (таку ж про яку розказував Kosiat), машина стояла на рівній площадці і коли відкрутив контрольну гайку з отвору полилось масло- вилилось десь до 200гр.- масло міняли при ТО на 2тис.км. на гарантійці .Зараз пройшов після заміни 270км, трохи зменьшився шум коробки на високих обертах, особливо на 3-ій передачі.Поїзджу ще-розкажу детальніше.
P.S.І ще одне. Заліз під машину і побачив що передні стійки зверху в маслі, напевне підтікають. Але дорогу машина поки тримає, цікаво чи надовго це.
umka | Достоевский ***
Re: масло в коробці +
[Re: Brass] 20 сентября 2003 в 19:21
Про це вже нещодавна писали. Перевіряти масло в коробці треба на двигуні, який встиг повністю охолонути. Оскільки масло, як і інші рідини розширяється при нагріванні. З іншого боку - це не велика проблема оскільки рівень масла в коробці не насільки важливий, як в двигуні ІМХО.
Brass | новичок
Re: масло в коробці +
[Re: umka] 21 сентября 2003 в 03:37
Пробка відкручувалась на машині, яка стояла заглушеною півдня- я думаю масло встигло остигнети.Аколи масло починає виганяти через сапун коробки чи через сальники, бо парали на сервісі перелили його більше, не думаю що це радісна новина.
Tigor | Тавроманьяк **
А мой "Соболь" стал пищать (+)
[Re: Brass] 22 сентября 2003 в 17:47
После 2тыс. ТД не бьет. Но если на маленькой скорости тормозить - слышно как скегощет колодки по дискам. Колодки склонны к заплыву (в юз уходят колеса очень не охотно). Может это и хорошо.
Storag | охотник **
Re: масло в коробці +
[Re: Brass] 22 сентября 2003 в 17:58
ИМХО они там выливают в коробку все 3 литра, чтоб не оставлять в канистре.
Autoua.netФорумЗАЗ форум

Про колодки і коробку

Додаткова інформація
Модератор:

 moderator 

0 користувачів і 24 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1292