В ответ на: - Нещодавно прозвучала інформація про те, що відтепер у порушника Правил дорожнього руху автоінспектор має право вилучити водійське посвідчення. Коли і за що?
- Відразу звертаю увагу - між юридичними поняттями "вилучати" і "не повертати" існує велика різниця. Так от, відповідно до положеннь статті 15 Закону України "Про дорожній рух" працівнику державтоінспекції дозволяється не повертати посвідчення водія до прийняття рішення про позбавлення права на керування автотранспортним засобом або сплати визначеного штрафу. Це питання в повному обсязі на законодавчому рівні вже вирішене. Тобто, не повертаючи водійського посвідчення, працівник міліції в жодному разі не порушує закон. Водночас водії, в яких вилучені посвідчення, і в подальшому матимуть право на керування транспортними засобами. Його їм надаватиме відповідний документ, який видаватиметься працівником міліції замість вилучених водійських прав. Його дія поширюватиметься до тих пір, поки водій не сплатить накладений на нього штраф.
Не слишком ли много очепяток для неоднократно вычищенного и одобренного интервью?
В ответ на: Получается так
Хоть так плати, хоть так....
Лучше заплатить на месте - дать взятку должностному лицу "при выполнении его обязанностей" по сбору наличных денег, чтобы он передал их старшему смены, тот далее по цепочке(слегка откусывая), пока она не дойдет до того самого министра(который не отличает "вилучати" і "не повертати"), чтобы он мог приобрести икру черную и намазать ее на хлеб, несущий отовсюду водителями с голой и плохо мозгами.
В противном случае "вилучать" права і "не повернуть". И легче потом их просто приобрести долларов за 200-300, чем ходить по судам, кланяться системе дебилов, стоять в очередях и понимать, что этот народ надо перешагивать и все, что делается вокруг - делается правильно в отношении к окружающему большинству изделий из кожи.
P.S. Вилучання денег из карманов водителей производится в строгом соответствии с законно-необоснованной угрозой неповертання ВУ.