autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумAutoua форум

Про то, как я в трубочку дул (+) (2/2)

AlexAudiCoupe | V.I.P. ***
Кстати, по ссылке - он же с 0.5 начинает, а допуск - 0.2.... (-)
[Re: Tiger_Val] 10 января 2002 в 21:01
> > дышал в какой-то электроприбор :)
> >
> > Саша.
> >
>
> Сигнализатор алкоголя в выдыхаемом воздухе АТ-1200 или
> Алкотестер АГ-1200 или по-народному сопілка
> называется, тестировал я его где-то в сентябре взял на
> работу, тестировали пивом, водкой, коньяком, безаглокольным
> пивом, перегаром (об этом в конфу писал, жаль не нашел когда
> это было) трезвый человек выпивает 50г и дишит, сразу, через
> 5 минут, через 20, и через 1 час вывод - пить нужно хорошую
> водку в небольших колличествах - быстрее всего
> выветривается.
>
>
> href=http://www.sorbpolimer.zp.ua/alco> /at1200.htm>http://www.sorbpolimer.zp.ua/alco/at1200.htm
>


Александр, ака AlexAudiCoupe

Tiger_Val | ÑóïåðÑòàð **
О чем умалчивает ГАИ и знает медицина (ну и мы должны) -до 0.5% освидетельствуемый практически трезв
[Re: AlexAudiCoupe] 10 января 2002 в 22:05
Токсикологическая шкала отравлений алкоголем

Концентрация этанола
в крови Влияния на организм
менее 0,05-0,3% физиологическая норма
от 0,3 до 0,5% освидетельствуемый практически трезв
0,5-1,5% легкая степень опьянения
1,5-2,5% средняя степень опьянения
2,5-3% тяжелая степень опьянения
более 3% тяжелое отравление, возможен смертельный исход
свыше 6% смертельная доза
http://wilych.narod.ru/auto/GIBDD/g01/g016.html

---------------------
Простое алкогольное опьянение
http://www.psychiatry.ru/lib/tiganov/5/index.cgi?5

---------------------

Черной меланхолией страдает большинство мужчин при концентрации в крови алкоголя выше 0,08%. В переводе на выпивку это примерно 150 граммов крепкого спиртного напитка в течение двух часов.

http://www.estart.ru/sex_and_relations/sex_male/issue_19937.html

----------------------
этиловый спирт - обычный продукт обмена веществ, и его нормальная концентрация в крови колеблется от 0,1% до 0,3%. Кружка пива или стакан сухого вина дают примерно через час в крови 0,5%, что соответствует легкому опьянению.

Субклиническое опьянение внешне никак не проявляется и составляет 0,3-0,4%. Слабое опьянение - 0,5-0,9%, опьянение средней степени - 1-1,9%, сильное опьянение - 2-2,9%. Острое отравление, состояние, опасное для жизни, - 3-5%; смертельное отравление - 5% и более. Что интересно: во всем остальном мире смертельная доза "чуть" поменьше, но для нас мировые стандарты неприменимы...

http://www.asa.minsk.by/abw/arxiv/6-18-2/v-alkog.htm


Tiger_Val

Tiger_Val | ÑóïåðÑòàð **
Re: О чем умалчивает ГАИ - не хочеш дуть на месте - тока к доктору.
[Re: Tiger_Val] 11 января 2002 в 04:17
Про затвердження Інструкції про порядок направлення громадян для огляду на стан сп'яніння в заклади охорони здоров'я та проведення огляду з використанням технічних засобів 

Наказ Міністерства внутрішніх справ України,
Міністерства охорони здоров'я України,
Міністерства юстиції України
від 24 лютого 1995 року N 114/38/15-36-18

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
7 березня 1995 р. за N 55/591

Відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів України "Про міліцію" та "Дорожній рух", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 грудня 1993 р. N 1094 "Про затвердження Правил дорожнього руху" та доручення Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1994 р. N 19847/19 щодо встановлення у правопорушників стану сп'яніння НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити та ввести в дію з 1 квітня 1995 р. Інструкцію про порядок направлення громадян для огляду на стан сп'яніння в заклади охорони здоров'я та проведення огляду з використанням технічних засобів (додається).

2. Начальникам ГУМВС України в Криму, м. Києві та Київській області, УМВС України в областях, м. Севастополі та на транспорті:

2.1. Організувати вивчення згаданої Інструкції усіма працівниками органів внутрішніх справ, які відповідно до вимог чинних нормативних актів оформляють документи про правопорушення, вчинені особами, відносно яких є достатньо підстав вважати, що вони перебувають у стані сп'яніння, і до 31 березня 1995 р. прийняти від цих працівників заліки.

2.2. Забезпечити направлення громадян для огляду на стан сп'яніння і проведення огляду відповідно до чинного законодавства і положень Інструкції.

2.3. Провести роботу щодо роз'яснення положень Інструкції в трудових колективах. До 30 червня 1995 р. обладнати відповідні інформаційні стенди в приміщеннях міськрайорганів внутрішніх справ, підрозділів ДАІ, автогосподарствах, а також на організованих стоянках транспорту індивідуальних власників.

2.4. Забезпечити зазначену в пункті 2.1 цього наказу категорію працівників органів внутрішніх справ бланками протоколу, передбаченого Інструкцією, та індикаторними трубками "Контроль тверезості".

2.5. Зобов'язати керівників міськрайорганів внутрішніх справ, командування підрозділів ДАІ, інших служб міліції постійно здійснювати контроль за дотриманням підлеглими вимог Інструкції, оперативно вживати заходів до усунення виявлених недоліків і порушень.

3. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я виконкомів обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів:

3.1. Вжити вичерпних заходів до покращення організації та підвищення якості медичного огляду на стан сп'яніння.

3.2. Забезпечити контроль за проведенням медичними працівниками огляду громадян на стан сп'яніння відповідно до вимог Міністерства охорони здоров'я України та цієї Інструкції.

3.3. Виходячи з місцевих умов, організувати проведення в лікувально-профілактичних закладах лабораторних досліджень на стан сп'яніння.

3.4. Покласти організаційно-методичне керівництво в питанні проведення оглядів на стан сп'яніння на регіональні наркологічні диспансери.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника міністра внутрішніх справ України Бородича Л.В. та першого заступника міністра охорони здоров'я України Сердюка А. М. 

5. Вважати такою, що не застосовується на території України, Інструкцію про порядок направлення громадян на огляд для встановлення стану сп'яніння і проведення огляду, затверджену наказом Міністра внутрішніх справ СРСР, Міністра охорони здоров'я СРСР, Міністра юстиції СРСР від 29 червня 1983 р. N 45/06-14/14/14/К-8-347. 

  

Міністр внутрішніх справ України  
В. І. Радченко  
Міністра охорони здоров'я України  
В. О. Бобров  
Міністр юстиції України  
В. В. Онопенко  

 
 
 
 
 
 
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства внутрішніх справ України,
Міністерства охорони здоров'я України,
Міністерства юстиції України
від 24 лютого 1995 р. N 114/38/15-36-18

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
7 березня 1995 р. за N 55/591  


ІНСТРУКЦІЯ
ПРО ПОРЯДОК НАПРАВЛЕННЯ ГРОМАДЯН ДЛЯ ОГЛЯДУ НА СТАН СП'ЯНІННЯ В ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТА ПРОВЕДЕННЯ ОГЛЯДУ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ


1. Загальні положення

1.1. Інструкція визначає порядок направлення громадян для огляду на стан сп'яніння в заклади охорони здоров'я та проведення огляду з використанням технічних засобів.

Згідно з чинним законодавством України вчинення адміністративного правопорушення громадянином, який знаходиться у стані сп'яніння, може бути визнано обставиною, що обтяжує відповідальність. Відповідно до вимог статті 266 Кодексу України про адміністративні правопорушення, водії, судноводії та інші особи, які керують транспортними засобами, річковими і маломірними судами, щодо яких є достатні підстави вважати, що вони перебувають у стані сп'яніння, підлягають відстороненню від керування цими транспортними засобами.

Встановлення у правопорушника стану сп'яніння здійснюється на підставі його огляду, який проводиться згідно з вимогами цієї Інструкції працівниками міліції з використанням індикаторних трубок "Контроль тверезості" або інших спеціальних технічних засобів та (або) працівниками медичних закладів.

Проведення огляду на стан сп'яніння водіїв, судноводіїв та інших осіб, які керують транспортними засобами, річковими і маломірними судами з ознаками сп'яніння, а так само зазначених осіб, незалежно від наявності ознак сп'яніння, - учасників дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких постраждали громадяни, є обов'язковим.

Ознаками знаходження особи у стані сп'яніння є:

1.1.1. Наявність ознак алкогольного сп'яніння: запах алкоголю з рота, нестійкість пози, порушення мови, виражене тремтіння пальців рук, різка зміна забарвлення шкіряного покриву обличчя, поведінка, що не відповідає обстановці. Заява громадян про вживання водієм спиртних напоїв, а так само признання в цьому самої особи.

1.1.2. Наявність ознак наркотичного чи іншого сп'яніння: наведені вище ознаки алкогольного сп'яніння (крім запаху алкоголю з рота), а також звужені чи дуже широкі зіниці, які майже не реагують на світло, сповільненість рухів чи відповідей на запитання. Специфічною ознакою можуть бути численні сліди від ін'єкцій на руках чи тілі.

1.2. Іноземці й особи без громадянства підлягають огляду на загальних підставах. Огляд іноземців, які користуються дипломатичним імунітетом, здійснюється, за їх згодою, у закладах охорони здоров'я.

1.3. У разі, коли особу, що перебуває в стані сп'яніння, доставляють до медичного витверезника, підставою для притягнення її до відповідальності є протокол медичного витверезника. Копія його видається працівнику міліції або іншій службовій особі, які доставили особу на витверезвлення.

1.4. В інших випадках огляд особи на стан сп'яніння проводиться з додержанням вимог цієї Інструкції.

1.5. Під час проведення огляду працівники закладів охорони здоров'я та міліції повинні діяти тактовно, не принижуючи честі й гідності особи, яка оглядається.

2. Огляд з використанням індикаторних трубок "Контроль тверезості"

2.1. До проведення огляду особи на стан сп'яніння із застосуванням індикаторної трубки "Контроль тверезості" допускаються уповноважені працівники органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання і пройшли відповідну підготовку в системі службового навчання.

2.2. Перед застосуванням індикаторної трубки "Контроль тверезості" перевіряється її придатність до використання. Забороняється застосовувати трубку, якщо вона має механічні пошкодження, порушена її герметичність, наповнювач має зелені вкраплення та пересипається по трубці, минув гарантійний строк придатності, наявні інші порушення вимог паспорта, що додається до неї підприємством-виготовлювачем.

2.3. Огляд водія (іншої особи) з використанням індикаторної трубки "Контроль тверезості" проводиться в присутності двох свідків. При цьому працівник міліції одержує згоду особи на її огляд на стан сп'яніння з використанням трубки "Контроль тверезості" або інших технічних засобів. У разі відсутності такої згоди огляд проводиться в закладах охорони здоров'я.

При отримані згоди трубку розкривають безпосередньо перед застосуванням у присутності особи, яку оглядають, і свідків. Працівник, котрий проводить огляд, надіває мундштук респіраторного балона на кінець трубки, що знаходиться ближче до реагенту, і пропонує особі, яку оглядають, взяти з упаковки індивідуальний мундштук одноразового використання, надіти його на протилежний кінець трубки і продути її до повного заповнення згаданого балона.

Наповнювач під дією парів алкоголю повинен протягом 1 - 2 хвилин змінити колір з жовтого на зелений.

Якщо колір реагенту змінився з жовтого на зелений, то пробу на вміст пари алкоголю в повітрі, що видихається, вважають позитивною. Якщо зміни кольору реагенту на зелений не відбулося, пробу вважають негативною.

2.4. Результати огляду оформляються протоколом огляду особи на стан сп'яніння (додається), а в разі, коли відповідні позиції передбачені в протоколі про адміністративне правопорушення, - розділом цього протоколу.

Бланки протоколів огляду особи на стан сп'яніння є документами суворого обліку та звітності. Вони виготовляються типографським способом ГУМВС України в Криму, м. Києві та Київській області, УМВС України в областях та місті Севастополі.

2.5. Позитивна проба на алкоголь у повітрі, що видихається, є підтвердженням факту вживання алкогольного напою, а протокол, при згоді особи з результатами огляду, - підставою для притягнення її, згідно з чинним законодавством до відповідальності, у тому числі водіїв - за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння.

Якщо оглянута особа не погоджується з результатами проби, цю особу направляють на огляд до закладу охорони здоров'я.

2.6. Якщо водій ухиляється від огляду, то в присутності двох свідків у протоколі про зазначене адміністративне правопорушення вказуються ознаки сп'яніння і дії порушника щодо ухилення від огляду, що є підставою для притягнення його до адміністративної відповідальності.

2.7. У разі підозри на наявність в особи, яку оглядають, захворювання, зовнішні ознаки якого схожі на ознаки алкогольного сп'яніння, або травматичних ушкоджень перевірка цієї особи з допомогою індикаторних трубок "Контроль тверезості" або інших спеціальних технічних засобів не проводиться. Даній особі в разі необхідності подається перша медична допомога, після чого вона доставляється до лікувального закладу з метою надання медичної допомоги і огляду на стан сп'яніння.

2.8. Викладені в цій Інструкції процесуальні дії працівників міліції по огляду осіб на стан сп'яніння поширюються й на інші технічні засоби, які допускаються до застосування за погодженням з Міністерством охорони здоров'я та Міністерством внутрішніх справ України. При цьому слід неухильно дотримуватись викладеному в інструкції підприємства-виготовлювача чи в іншій нормативно-технічній документації порядку технічної експлуатації приладу.

3. Огляд у закладах охорони здоров'я

3.1. Огляд у закладах охорони здоров'я для встановлення стану сп'яніння особи проводиться будь-якої пори доби в спеціалізованих кабінетах наркологічних диспансерів лікарями-психіатрами - наркологами або у визначених органами охорони здоров'я лікувально-профілактичних установах чи пересувних спеціалізованих медичних лабораторіях лікарями-психіатрами, психіатрами-наркологами, невропатологами, спеціально підготовленими лікарями інших спеціальностей, фельдшерами фельдшерсько-акушерських пунктів, значно віддалених від лікувальних закладів, які пройшли спеціальну підготовку з використанням методик та приладів, дозволених Міністерством охорони здоров'я України, за списком, затвердженим головним лікарем центральної міської (районної) лікарні.

Перелік закладів охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду на стан сп'яніння особи, затверджується регіональним органом охорони здоров'я за погодженням із відповідним органом внутрішніх справ. Проведення огляду на стан сп'яніння в інших закладах забороняється.

3.2. Направлення на огляд здійснюють працівники міліції, слідчі, прокурори, судді, а також службові особи підприємств, установ і організацій за місцем роботи особи, яка направляється на огляд. Якщо особа направляється з підприємства, установи чи організації, у неї повинно бути письмове звернення, завірене відповідною печаткою. Допускається проведення огляду за особистим зверненням громадянина на підставі його письмової заяви.

Особа, яка направлена на огляд за письмовим зверненням підприємств, установ чи організації може прибути в заклад охорони здоров'я як самостійно, так і в присутності уповноважених працівників цих підприємств.

3.3. Особи, які мають бути оглянуті в закладах охорони здоров'я, повинні бути доставлені до місця проведення огляду не пізніше двох годин з моменту встановлення підстав для його проведення.

3.4. Якщо огляд у повному обсязі провести неможливо через характер спричинених особі травм, то в лікувальному закладі в обов'язковому порядку проводяться дослідження для встановлення наявності (концентрації) алкоголю в біологічних середовищах організму. За згодою чи на вимогу особи, яка оглядається, у разі її незгоди з отриманими результатами огляду проводяться аналогічні дослідження.

В усіх випадках лікарі лікувально-профілактичних закладів відповідно до порядку, передбаченого Міністерством охорони здоров'я України, складають за визначеною формою протокол огляду для встановлення стану сп'яніння.

3.5. Працівник міліції, службова особа або уповноважений працівник підприємства, установи чи організації, які доставили громадянина на огляд, повинні вжити заходів до встановлення його особи. Лікар повинен упевнитися в особі, яку оглядає, ознайомитись з її документами (паспорт, особисте посвідчення, посвідчення водія тощо). Відсутність документів не може бути причиною для відмови у проведенні огляду. У цьому разі в протоколі огляду для встановлення стану сп'яніння зазначаються прикмети особи, яку оглядають, а також те, що дані про цю особу записані з її слів. У разі потреби дані про оглянуту особу додатково повідомляються закладу охорони здоров'я.

3.6. Висновки за результатами огляду лікарем повідомляються оглянутій особі, у присутності особи, яка її доставила, про що робиться запис у протоколі.

Якщо особа, яка оглядається, ухиляється від проходження огляду (не дає можливості провести його в необхідному обсязі), це також відображається в протоколі з обов'язковим зазначенням в ньому ознак сп'яніння і дій особи по ухиленню від огляду.

Протокол складається у двох примірниках, перший з яких видається працівнику міліції, службовій особі, уповноваженому працівнику підприємства, установи, організації, що доставила громадянина для огляду, і засвідчується підписом лікаря і печаткою, а другий залишається в закладі охорони здоров'я.

У разі, коли особа за направленням відповідного підприємства, установи, організації самостійно звернулась до закладу охорони здоров'я для проведення огляду, протокол медичного огляду надсилається поштою на їх адресу або передається їх представникові.

Відсутність бланків протоколів не може бути причиною відмови у проведенні огляду.

3.7. Кожний випадок огляду громадян на стан сп'яніння обов'язково фіксується в установленому Міністерством охорони здоров'я України порядку в прошнурованому, пронумерованому і скріпленому печаткою журналі, який ведеться і зберігається працівниками закладу охорони здоров'я. У разі необхідності вони надають працівникам міліції відомості про направлення співробітниками органів внутрішніх справ громадян на огляд за певний період часу.

3.8. Особа, яка оглядалася, а також працівник міліції, котрий доставив особу на огляд, в десятиденний строк мають право оскаржити висновки огляду до контрольної комісії медичного огляду для встановлення факту вживання алкоголю і стану сп'яніння регіонального наркодиспансера або в установленому порядку до відповідної контрольної комісії Міністерства охорони здоров'я чи народного суду.

3.9. Витрати на проведення огляду можуть компенсуватися на договірній основі. Замовниками на проведення огляду не можуть виступати фізичні особи за винятком випадків проведення огляду з їх ініціативи.

3.10. Висновки щодо огляду особи на стан сп'яніння, одержані з порушенням вимог цієї Інструкції, вважаються недійсними, а винні в цьому службові особи несуть відповідальність у встановленому законодавством України порядку.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Додаток
до Інструкції про порядок направлення громадян для огляду на стан сп'яніння в заклади охорони здоров'я та проведення огляду з використанням технічних засобів, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України,
Міністерства юстиції України
від 24 лютого 1995 р. N 114/38/15-36-18

Корінець до протоколу N 000001 від "___"________________19__року (заповнюється і відривається у випадку,
коли протокол необхідно здати не за встановленим порядком).
Протокол отримав "___" ____________ 19__ р. ____________________________ ________
(посада, прізвище, ініціали) (підпис)
________________________________________________________________________________________________________
(лінія відрізу)


ПРОТОКОЛ  N 000001
огляду особи на стан сп'яніння

"__"_______19__р. Місце_________________________________________________________________________Час__________
(область, район, населений пункт, вулиця, N будинку, км автодороги і т.п.) (год.,хв.)
Я, __________________________________________________________________________________________________________
(посада, прізвище, ім'я та по батькові особи, яка склала протокол)
склав цей протокол про огляд ________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові особи, яка оглядається)
Місце проживання _____________________________________________________________________________Тел.___________
Місце роботи, посада _________________________________________________________________________Тел.___________
(повна назва підприємства, установи, організації)
Транспортний засіб: марка__________ номерний знак_______________ належність__________________________________
_______________________________________________________місце обліку__________________________________________
Причини проведення огляду на стан сп'яніння__________________________________________________________________
(ознаки стану сп'яніння у порушника: нестійка хода, запах алкоголю тощо)
_____________________________________________________________________________________________________________
Результати огляду____________________________________________________________________________________________
(проба позитивна, негативна)
Пояснення особи, яка оглядається:____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________
З результатами огляду______________________________________________ ______________________________________
(згоден, не згоден) (підпис особи, яка оглядається)
Свідки:
1.___________________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, домашня адреса, телефон)
___________________________________________________________________ ______________________________________
(підпис)

2.___________________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, домашня адреса, телефон)
___________________________________________________________________ ______________________________________
(підпис)
3.___________________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, домашня адреса, телефон)
___________________________________________________________________ ______________________________________
(підпис)

Протокол склав: ______________________________________
(підпис)

____________


Tiger_Val

Tiger_Val | ÑóïåðÑòàð **
ВАЖНІЕ МЕДИЦИНСКИЕ ДОКУМЕНТЫ
[Re: Tiger_Val] 11 января 2002 в 05:07

МЕТОДИЧЕСКИЕ УКАЗАНИЯ

МЕДИЦИНСКОЕ ОСВИДЕТЕЛЬСТВОВАНИЕ
ДЛЯ УСТАНОВЛЕНИЯ ФАКТА УПОТРЕБЛЕНИЯ АЛКОГОЛЯ
И СОСТОЯНИЯ ОПЬЯНЕНИЯ

Основные принципы поведения медицинского
освидетельствования для установления факта
употребления алкоголя и состояния опьянения
....
Например, в 100 мл водки содержится около 40 мл алкоголя, т.е.
алкоголь может определяться в выдыхаемом воздухе, слюне и крови в
течение 4 - 5 часов с момента употребления напитка.
....
http://www.recipe.ru/docs/nd/print.php?id=5692

----------------------
Пьянварь

- Мы придерживаемся 0,5 промилле, - говорит заведующий отделом наркологических экспертиз межрайонного наркологического диспансера № 1 Александр Иванович ПУПКОВ. - Основанием для вынесения заключения об алкогольном опьянении является клиническая картина. Опытные врачи хорошо знают, что примерно с 0,5 промилле начинает проявляться токсическое воздействием спиртного, хотя каждый человек реагирует на алкоголь по-разному.
http://lv.spb.ru/2000/arch25/pyanvar.htm



Tiger_Val

AlexAudiCoupe | V.I.P. ***
Тогда так....(+)
[Re: Tiger_Val] 11 января 2002 в 06:16
---Аргументация такова: введение узаконенной точки отсчета (0,2 или 0,5 промилле)

----порог 0,2—0,5 промилле, который законодатели предполагают выбрать в качестве максимально допустимого.

----Еще раз обращаем внимание автолюбителей на то, что порог чувствительности милицейских «трубочек» и алкотестеров составляет 0,2 промилле. Выводы делайте сами.

!!!!!!!

---Показания алкотестеров
-----
15 мин 0,35 0,4
30 мин 0,4 0,33
45 мин 0,33 0,27
1 ч 0,31 0,18
1 ч 15 мин 0,23 0,16
1ч 30 мин 0,19 0,13
1 ч 45 мин 0,14 0,1
2 ч 0,1 0,05

Значит, можно пива выпить - и за руль???

Источник - http://www.a-r.ru/new_site/year2000/n23/alkotest/alko2.htm, твой же...

>


Александр, ака AlexAudiCoupe

Tiger_Val | ÑóïåðÑòàð **
Re: Тогда так....(+)
[Re: AlexAudiCoupe] 11 января 2002 в 07:38
> ---Аргументация такова: введение узаконенной точки отсчета
> (0,2 или 0,5 промилле)
>
> ----порог 0,2—0,5 промилле, который законодатели
> предполагают выбрать в качестве максимально допустимого.
>
> ----Еще раз обращаем внимание автолюбителей на то, что порог
> чувствительности милицейских «трубочек» и алкотестеров
> составляет 0,2 промилле. Выводы делайте сами.
>
> !!!!!!!
>
Именно поэтому в международной врачебной практике принята "эталонная однократная доза" этанола - 10г алкоголя (чайная ложка спирта)
Однократное применение которой не приводит к устойчивому состоянию алкогольного опьянения для нормального здорового трезвого человека. Но нужно помнить, что это максимальная величина дозы, применение которой приблизит к самому краю - 0.5%. А это в пересчете 336 г. пива или 40 г. водки(коньяка). Если нужны точные ссылки на документы и точные значения в граммах и по напиткам (пиво, водка,коньяк, вино) могу написать дополнительно, изменения будут незначительны, потому как пишу по памяти.

Т.е. гарантированно можно принимать всего стакан (180г) пива или 20г (столовая ложка)водки и поскольку медэкспертиза см. медицинские ссылки обязана проводится 2 раза с промежутком в 20 минут организм как раз успеет переработать(окислить) этанол(алкоголь).

Но следует помнить что "сопилки" и трубки трезвости в этот период будут показывать состояние алкогольного опьянения, поскольку их порог занижен и начинается с 0.2%,
а прием бутылки пива (0.33) или 40 грамм водки подведет содержание этанола к нижнему медицинскому пределу -значению 0.5%. И если в наркодиспанцере или кабинете экспертизы для определения состояния опьянения используется метод "трубка трезвости" а не точное определение % алкоголя в выдыхаемом воздухе/крови/моче врач может законно зафиксировать состояние слабого алкогольного опьянения. Тогда в течении ближайших 2 часов от проведенной "экспертизы" следует самостоятельно найти и пройти медэкспертизу на определение точного % содержания алкоголя и соответственно состояния трезвости или алгокольного опьянения, с выдачей соответствующего медицинского заключения на руки. И последующего в течении 10 дней обращения в суд.



и всегда помнить -

"МЕДИЦИНА - ВТОРАЯ ПО ТОЧНОСТИ НАУКА - ПОСЛЕ БОГОСЛОВИЯ"

"ДОВЕРЯТЬ МОЖНО СПЕЦИАЛИСТАМ - А НЕ ШАМАНАМ С ПОЛОСАТЫМИ ПАЛОЧКАМИ"


--------------------
Кстати теперь понятно, наверное, почему во всем мире пиво разливают не в 0.5 а в 0,3 бутылки,а водку пьют малыми дозами ~25-30 грамм.
Да и предполагается что алкогольный продукт приготовлен по технологии и является "чистым", а не суррогатом с примесями.
Для пива - это технологический показатель - содержание сухих веществ в сусле, а для водки - процент сивушных масел. Т.е. - хорошее (к сожалению импортное) лицензионное пиво и хорошая лицензионная (к сожалению тоже импортная) водка.


Tiger_Val

Edited by Tiger_Val on 11/01/02 12:54 AM.

Tiger_Val | ÑóïåðÑòàð **
Re: Тогда так....(+) Уточнение цифр по дозам алкоголя
[Re: Tiger_Val] 11 января 2002 в 19:44








ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства
охорони здоров'я України
від 28 листопада 1997 р. N 339

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
11 грудня 1997 р. за N 586/2390


ІНСТРУКЦІЯ
про профілактичний наркологічний огляд
та його обов'язкові обсяги
...

При обстеженні за програмою "Аудит" виходять з того,
що одна міжнародна стандартна доза алкоголю приблизно
дорівнює 10 г абсолютного етилового спирту, тобто 1
стандартна доза містить: 330 мл пива, 100 мл вина, 25 мл
горілки чи коньяку.

...



Tiger_Val

Edited by Tiger_Val on 11/01/02 03:01 PM.

Autoua.netФорумAutoua форум

Про то, как я в трубочку дул (+) (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, moderator, Amateur 

1 користувачів і 26 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 6065