autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
vitoking | Супер писатель! ***
Re: Исковое на тему "Дети войны"
[Re: Нафаня] 15 февраля 2011 в 11:31
Прикріплені файли (0 завантажити)
В ответ на:

Получили ответ из ПФ (стандартный, как я понимаю). У кого есть образец искового в суд? Поделитесь плз



якраз вчора підготував людині позов з приводу перерахунку 30%.
там історія така, що у листопаді 2009 р. пенсіонер виграв суд і УПФУ зобов'язали здійснити перерахунок пенсії і виплачувати 30 % мінімальної пенсії. у лютому 2010 відкрито виконавче провадження. в жовтні 2010 здійснено перерахунок і з листопада 2010 виплачується надбавка 30 % мінімальної пенсії станом на 08 липня 2008 року. Однак мінімальна пенсія то збільшується і 30 % у липні 2008 і у лютому 2011 трошки різні. От про перерахунок цих 30 % на підставі мінімальної пенсії, встановленої на відповідний місяць я й писав позовну заяву.
Заява у прикріпленому файлі.
Звичайно, її можна було написати і краще, з теоретичними викладками і т.д., але вона така, якою вона є. і за наслідки її використання я відповідальності не несу

Зверніть увагу при використанні за зразок - я в заголовку написав, що це "Позовна заява" і на мою думку це відповідає ст. 106 КАС. Інші називають "Адміністративний позов". Так що вирішуйте самі.
І ще, розмір судового збору (державного мита) я бачу як 3,40 грн. При поданні першого позову "мій" Позивач сплачував 7,50 грн. Чому так, я не розбирався.

З.І. табличка з розрахунком недоплати -ексельовська. замініть у першій колонці розмір виплаченої надбавки на ваш - все інше повинно порахуватись автоматично.
Змінено vitoking (11:33 15/02/2011)
Нафаня | Достоевский **
Re: Исковое на тему "Дети войны"
[Re: vitoking] 15 февраля 2011 в 11:41
Спасибо. А искового заявления, по которому было решение в ноябре 2009, случаем, нету? Или номер дела, чтобы в реестре судовых решений найти?
vitoking | Супер писатель! ***
Re: Исковое на тему "Дети войны"
[Re: Нафаня] 15 февраля 2011 в 11:46
В ответ на:

Спасибо. А искового заявления, по которому было решение в ноябре 2009, случаем, нету? Или номер дела, чтобы в реестре судовых решений найти?


першої позовної немає, бо не я її писав. а всі документи віддав позивачеві. Вона взагалі була написана ледь не на бланку. можливо десь з інета, а то й в самому пенсійному фонді взятому.
в реєстрі я дивився - не знаходжу такого рішення.
AlG | старожил ***
Re: Исковое на тему "Дети войны"
[Re: Нафаня] 15 февраля 2011 в 14:37
Случайно нашел решение суда
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Исковое на тему "Дети войны" (3/3)

Додаткова інформація
Модератор:

 Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

0 користувачів і 164 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 13856