1) Чого в бізнесі?
2) Трудовий договір буває з нюансами залежно від того:
- чи пишеться з уклоном під роботодавця;
- яка посада (контракт чи просто договір);
- які посадові обовязки;
- строковий/безстроковий/на період виконання певної роботи;
- які умови оплати праці, премії;
- нормований/ненормований раб. день;
- кількість днів відпустки;
- конфіденційність;
- авторські права на службові твори;
- наявність договору про повну матеріальну посаду;
- назва посади згідно класифікатора (дуже бажано);
- нюанси працевлаштування іноземців;
- і багато іншого.
Все решта - можеш і Кодекс законів про працю України ст. 21 почитати.
Стаття 21. Трудовий договір
Трудовий договір є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.
Працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторін.
Особливою формою трудового договору є контракт, в якому строк його дії, права, обов'язки і відповідальність сторін (в тому числі матеріальна), умови матеріального забезпечення і організації праці працівника, умови розірвання договору, в тому числі дострокового, можуть встановлюватися угодою сторін. Сфера застосування контракту визначається законами України.
Будуть питання - пиши в лс.
Змінено Csaba (17:48 27/10/2009)
Редагувати
Відповісти
Цитувати