autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Csaba | важничающий писатель **
Re: Аппеляция
[Re: Mutant] 13 января 2010 в 14:14
Ти на санкції подивись - там не 350 грн...
Абрикос | важничающий писатель ***
Re: Аппеляция
[Re: Csaba] 13 января 2010 в 15:09
В ответ на:

В ответ на:

В ответ на:

ЗЫ: кстати.... Для справки.... Апелляция, а не "аппеляция"




Пусть радуется моя учительница по русскому за то что тройки мне ставила в школе...




Та це кляті москалі перекрутили правильне англійське слово appeal



Не втрималась, влізу, вибачте
Хіба юридичні терміни походять від англійської мови ІМНО Ця мова лише в ХХ ст. вийшла у лідери запозичень для інших мов.
Чула, що сучасна юриспруденція походить ще від Римського права, і багато термінів у ній взято з латини, у тому числі і слово "апелляция (рос.) - [< лат. appellatio обращение, жалоба] — 1) обжалование какого-л. постановления в высшую инстанцию; 2) одна из форм обжалования судебного решения в вышестоящий суд, который имеет право пересмотреть дело по существу (ср. кассация 1); 3) обращение за советом, поддержкой."
Csaba | важничающий писатель **
Re: Аппеляция
[Re: Абрикос] 13 января 2010 в 20:05
"Хіба юридичні терміни походять від англійської мови"


Згладила кути - і вовки ситі, і вівці цілі.

Але... ряд термінів таки походить від англ. мови, бо то є жива мова і жива практика (набагато ширша, ніж у Римі). "Траст" і "оффшор" думаю панам Юстініану, Гаю, Ульпіану і Павлу ні про що б не говорили.
Нафаня | Достоевский **
Re: Аппеляция
[Re: Mutant] 13 января 2010 в 22:15
Так а как все-таки правильно подавать?
Заголовок, как написано выше - апелляционная жалоба в апелляционный суд, через районный... и в одном экземпляре отсылать на районный суд. Правильно?

а они там уже сами это дело передают в апелляционный и потом приходит какая-то бамага, что принято/не принято... в общем, как узнаешь дату рассмотрения? или два письма одно в районный, другое в апелляционный?
Mutant | Достоевский **
Re: Аппеляция
[Re: Нафаня] 14 января 2010 в 08:57
В ответ на:

Так а как все-таки правильно подавать?
Заголовок, как написано выше - апелляционная жалоба в апелляционный суд, через районный... и в одном экземпляре отсылать на районный суд. Правильно?
а они там уже сами это дело передают в апелляционный и потом приходит какая-то бамага, что принято/не принято... в общем, как узнаешь дату рассмотрения? или два письма одно в районный, другое в апелляционный?



Я подавал заказным письмом в одном экземпляре в районный суд. Через пару недель оттуда пришла бумага что жалоба передана в апеляционный суд и на следующий день с апеляционного суда пришла бумага с датой рассмотрения дела.
Mutant | Достоевский **
Re: Аппеляция
[Re: Mutant] 14 января 2010 в 09:00
Вот полный текст моей апеляционной жалобы, мож кому пригодится:

В ответ на:

Постанова № *****. від ** жовтня 2009року судді ***** Ю.П.
у справі про адміністративне правопорушення,
передбачене ч.3 ст.122 КпАП України,
оскаржується в обсязі скасування рішення суду


АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

Згідно ст. 289 КУпАП, скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом 10 днів з дня винесення постанови. В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову, може бути поновлено органом (посадовою особою), правомочним розглядати скаргу.
Постанова № ******р. по справі про адміністративне правопорушення була складена **.10.2009р., а отримав Я її 26.11.2009р, на підтвердження цього додається копія листа з Центру поштового зв”язку та копія додатку до постанови із зазначеною датою її складення, тому вважаю є достатні підстави для поновлення строку на оскарження вказаної постанови.
** жовтня 2009р. ******** міськрайонним судом було прийнято рішення по страві про адміністративне правопорушення, передбачене ч.3 ст.122 КпАП України яким *********** , був визнаний винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.3 ст.122 КУпАП та застосовано до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 510грн.
Я, ***************, не згідний із прийнятим рішенням та вважаю, що рішення суду прийняте з ігноруванням того що адмінпротокол складений із порушенням вимог КУпАП, у ньому відсутні будь-які об’єктивні докази моєї вини та інспектором ДАІ ігнорувались мої законні вимоги.
Адмінпротокол на мене складено за те, що ніби-то „29” липня 2009р., керуючи автомобілем ****** держ.№ ****** на 52 км. траси Київ - Чоп, допустив перевищення дозволеної швидкості на 52 км/год. Швидкість була виміряна приладом, що не має будь-яких засобів фото- чи відео фіксації що протирічить ст. 251 КпАП України, за якою доказами у справі про адміністративне порушення можуть бути показання лише тих технічних приладів, що мають засоби фото- або відеофіксації. Таким чином виміряна швидкість могла належати будь-якому автомобілю, не тільки якщо він рухався поряд у цей час, а навіть якщо він проїхав за декілька годин до мене.
Крім того під час руху по вказаній ділянці шляху, у лівій смузі рухалось багато автомобілів зі швидкістю, що значно перевищувала швидкість мого транспортного засобу, що може підтвердити моя дружина ******************, яка знаходилась у автомобілі, і про що я повідомив суддю у клопотанні до справи.
Судом також не взято до уваги той факт, що інспектором ДАІ проігнорована моя вимога надати документи про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки, що вимагається стст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд.
Відповідно до ст. 62 Конституції України "Обвинувачення не може грунтуватися на припущеннях." Усі сімніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь. У інспектора ДАІ не було жодного доказу вчинення мною адміністративного правопорушення і складаючи адмінпротокол інспектор ДАІ не вказав жодного доказу, а виклав у адмінпротоколі свої припущення того, що я перевищував швидкість, про що я зазначив у самому протоколі та повідомив суд у клопотанні, проте ці факти були проігноровані при винесенні постанови.
Виходячи з вищевикладеного, вважаю постанову незаконною та винесеною з порушенням адміністративно-процесуального законодавства, а також такою, що підлягає скасуванню.
Державне мито за розгляд судом даної справи не сплачувалось, оскільки у відповідності ч. 5 ст. 288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
Таким чином, враховуючи вищенаведене та керуючись статтею 287, пунктом 3 частини першої статті 288, статтею 289, статтею 251 КУпАП та ст. 62 Конституції України

ПРОШУ:
1. Поновити мені строк оскарження постанови № ****** від ** жовтня 2009 року про накладення на мене – *******В.М. адміністративного стягнення по ст. 122 ч. 3 КУпАП в розмірі 510 (п’ятсот десять) гривень.
2. Постанову серії № ******* від *** жовтня 2009 року про накладення на мене – ********* В.М. адміністративного стягнення по ст. 122 ч. 3 КУпАП в розмірі 510 (п’ятсот десять) гривень визнати незаконною та скасувати.
3. Провадження по адміністративній справі – закрити, відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП в зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.

Додаток:
• Копія постанови
• Копія додатку до постанови із вказаною датою складання
• Копія поштового листа із поштовим штемпелем


Нафаня | Достоевский **
Re: Аппеляция
[Re: Mutant] 14 января 2010 в 17:43
спасибо
Одессит | Супер писатель! ***
Re: Аппеляция
[Re: Санкция] 7 июня 2010 в 23:00
Подскажите, плз, какие платежи и сколько надо оплачитвать при подаче апелляционной жалобы?
Санкция | презумпция правосудия *
Re: Аппеляция
[Re: Одессит] 8 июня 2010 в 20:43
В ответ на:

Подскажите, плз, какие платежи и сколько надо оплачитвать при подаче апелляционной жалобы?



Вообще-то, при подаче апелляционной жалобы - оплачивается 50% от суммы судебного сбора, оплаченного при подаче искового заявления, но если дело касается обжалования постановления о привлечении к административной отвественности, вынесенного работником ГАИ, и рассматривается в рамках КАС Украины, то при подаче апелляционной жалобы на постановление суда - ничего оплачивать не нужно (т.к. истец, при подаче искового заявления, изначально освобождён от оплаты судебного сбора, в силу "особенностей, предусмотренных ст. 288 КоАП).
Одессит | Супер писатель! ***
Re: Аппеляция
[Re: Санкция] 8 июня 2010 в 21:00
В ответ на:

В ответ на:

Подскажите, плз, какие платежи и сколько надо оплачитвать при подаче апелляционной жалобы?



Вообще-то, при подаче апелляционной жалобы - оплачивается 50% от суммы судебного сбора, оплаченного при подаче искового заявления, но если дело касается обжалования постановления о привлечении к административной отвественности, вынесенного работником ГАИ, и рассматривается в рамках КАС Украины, то при подаче апелляционной жалобы на постановление суда - ничего оплачивать не нужно (т.к. истец, при подаче искового заявления, изначально освобождён от оплаты судебного сбора, в силу "особенностей, предусмотренных ст. 288 КоАП).



Спасибо огромное.
Я таки заплатил 50% от суммы суд. сбора, т.е. аж 1грн. 70 коп Просто был последний день подачи ап.жалобы.
Одессит | Супер писатель! ***
Re: Аппеляция
[Re: Санкция] 11 июня 2010 в 19:53
А надо было платить квитанцию "витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду апеляційної скарги"??? Или это уже потом, если скаргу приймут к производству?

И какая процедура извещения меня о заседании? Как обычно, через почту?
Санкция | презумпция правосудия *
Re: Аппеляция
[Re: Одессит] 15 июня 2010 в 11:56
В ответ на:

А надо было платить квитанцию "витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду апеляційної скарги"??? Или это уже потом, если скаргу приймут к производству?

И какая процедура извещения меня о заседании? Как обычно, через почту?



1) Нет. ИТЗ в КАСУ - не предусмотрено.
2) Да. Должна прийти повестка.
Одессит | Супер писатель! ***
Re: Аппеляция
[Re: Санкция] 22 сентября 2010 в 21:04
Спасибо за ответы...

Еще вопрос по моей ситуации...

22.06.10 местный суд (районный суд)отправил мою апелляцию в одесский апелляционный административный суд. Мне пришло об этом уведомление...
Долго не назначали судью... Вчера узнал судью и... его помошник сказала, что в связи с изменениями законодательства (что-то изменилось с конца июля), моя апелляция рассматриваться уже не будет и решение районного суда вступило в силу и надо заплатить штраф.

Разве это правильно?

Чем возражать?
Змінено Одессит (21:04 22/09/2010)
@Vik | V.I.P ***
Re: Аппеляция
[Re: Одессит] 22 сентября 2010 в 21:05
В ответ на:

Разве это правильно?



Уже да
Одессит | Супер писатель! ***
Re: Аппеляция
[Re: @Vik] 22 сентября 2010 в 21:06
Разве если документы были поданы до принятия изменений, то они имеют обратную силу?
justvis | энтузиаст *
Re: Аппеляция
[Re: Одессит] 22 сентября 2010 в 21:08
В ответ на:

Спасибо за ответы...

Еще вопрос по моей ситуации...

22.06.10 местный суд (районный суд)отправил мою апелляцию в одесский апелляционный административный суд. Мне пришло об этом уведомление...
Долго не назначали судью... Вчера узнал судью и... его помошник сказала, что в связи с изменениями законодательства (что-то изменилось с конца июля), моя апелляция рассматриваться уже не будет и решение районного суда вступило в силу и надо заплатить штраф.

Разве это правильно?

Чем возражать?



Це не вірно. Які документи маєте ?
Напишіть і зареєструйте заяву "Прошу повідомити про рух апеляційної скарги"
Одессит | Супер писатель! ***
Re: Аппеляция
[Re: @Vik] 23 сентября 2010 в 14:33
В ответ на:

В ответ на:

Разве это правильно?



Уже да



Почему?
Санкция | презумпция правосудия *
Re: Аппеляция
[Re: Одессит] 23 сентября 2010 в 20:44
В ответ на:

Спасибо за ответы...

Еще вопрос по моей ситуации...

22.06.10 местный суд (районный суд)отправил мою апелляцию в одесский апелляционный административный суд. Мне пришло об этом уведомление...
Долго не назначали судью... Вчера узнал судью и... его помошник сказала, что в связи с изменениями законодательства (что-то изменилось с конца июля), моя апелляция рассматриваться уже не будет и решение районного суда вступило в силу и надо заплатить штраф.

Разве это правильно?

Чем возражать?



Читай личку.
Санкция | презумпция правосудия *
Re: Аппеляция
[Re: @Vik] 23 сентября 2010 в 20:54
В ответ на:

В ответ на:

Разве это правильно?



Уже да



Это - просто кошмар и.... вообще - не поддаётся описанию.....
Существуют переходные положения к ЗУ "О судоустройстве и статусе судей" (которым и внесены изменения в порядок обжалования такого рода постановлений), где в пп. 7 п. 2 раздела ХІІІ этого Закона, очень даже недвусмысленно сказано: "Судові рішення, прийняті судами першої інстанції до набрання чинності цим Законом, набирають законної сили та можуть бути оскаржені в апеляційному порядку протягом строків, що діяли до набрання чинності цим Законом".
И где ж там (в Законе) написано твоё "уже да"?????????
justvis | энтузиаст *
Re: Аппеляция
[Re: Санкция] 24 сентября 2010 в 10:40
В ответ на:

В ответ на:

В ответ на:

Разве это правильно?



Уже да



Это - просто кошмар и.... вообще - не поддаётся описанию.....
Существуют переходные положения к ЗУ "О судоустройстве и статусе судей" (которым и внесены изменения в порядок обжалования такого рода постановлений), где в пп. 7 п. 2 раздела ХІІІ этого Закона, очень даже недвусмысленно сказано: "Судові рішення, прийняті судами першої інстанції до набрання чинності цим Законом, набирають законної сили та можуть бути оскаржені в апеляційному порядку протягом строків, що діяли до набрання чинності цим Законом".
И где ж там (в Законе) написано твоё "уже да"?????????



Абсолютно вірно. В перехідних положеннях прописана можливість апеляції та касації по-старому, якщо рішення будо винесене до того.
Всі інші норми вступили в дії зразу. В т.ч. і ст.100 КАС України
Змінено justvis (10:40 24/09/2010)
Додаткова інформація
Модератор:

 Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

0 користувачів і 76 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 10455