autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумТюнінг

Радардетектор

ChAO | V.I.P ****
Радардетектор
11 марта 2004 в 10:04
Хочу вибрати радардетектор. Поняття не маю які вони бувають, які є функції (які з них потрібні/непотрібні). Де почитати. Можливо є якісь тести. Пошуком яндекс в основному видає магазини - там нічого не розбереш (тільки картинки і ціни, та й то в Росії). І взагалі чи потрібна така штука? Сам не так часто літаю, але буває коли спішу. І чув, що зараз новий супер радар у гаі, тіпа фіг детектнеш. Роздупліть чайнику.
Sevlad | yaSergey ***
Re: Радардетектор
[Re: ChAO] 11 марта 2004 в 13:27
Не нужна, имхо.
Сам думал поставить - но понял что и без нее спокойно проживу.

http://streetracing.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=4404
Tigor | Тавроманьяк **
Одна из мечт - АКТИВНЫЙ радардетектор (+)
[Re: ChAO] 11 марта 2004 в 15:53
Чтоб при получении сигнала с радара гайцов посылал в ответ сильнейший импульс Чтоб у них эти радары горели так, что искры сыпались
KVJ | Месье Peugeot **
Бесполезная вещь (+)
[Re: ChAO] 11 марта 2004 в 16:21
Последние лазерные переносные радары (типа пистолетик маленький). Выцепляют индивидуальную машину в потоке и антирадар пищит когда ты уже видишь гайца который "стреляет" тебе в машину
За год антирадар не сэкономил мне ни копейки. А наоборот заставлял медленнее ехать там где "мин нет" а ему вдруг показалось, что есть.
Чилинтано (Чили) | энтузиаст ***
Re: Радардетектор
[Re: ChAO] 12 марта 2004 в 09:56
Скільки людей - стільки думок з приводу САБЖА
Я хоч и забашляв за свій Whistler десь із 130 у.е - не скільки не скаржусь. Хоча і не відбив мені усіх грошенят, однак заощадив багато часу, який, як на мене, дорожчий за гроші, та й терпець не рідко уривається, коли з ГАЙцями сперечаюсь - а це шкідливо не тільки для часу
Більш за всього він виправдовує себе за містом, якщо багато ганяєш по Украіні - там немає такого устаткування, як у ненажерливих місцевих "смугастих", там на 100% працює на тебе. У мене є 2 режими чутливості- Місто і Трасса. Трасса - більш чутливий режим, дійсно реагує на все - але на відкритому просторі ловить за декілька км. Місто - фільтрує весь частотний бруд і реагує на досить сильні джерела. У Києві я лише раз нарвався на "модний" лазерник, їх мають лише продвинуті Гайці на Тойотах або Кобра. Всі інші - старі зразки. Це все - ІМХО, вирішуй сам...
ChAO | V.I.P ****
Re: Одна из мечт - АКТИВНЫЙ радардетектор (+)
[Re: Tigor] 15 марта 2004 в 10:16
Усім дякую за відповіді. Вже передумав.

То Tigor: сюди
Autoua.netФорумТюнінг

Радардетектор

Додаткова інформація
Модератор:

 Nick_Nissan, fetus, Рубан, moderator 

0 користувачів і 18 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2133