autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Vazovod | Достоевский **
Фільм "Поп"
8 апреля 2010 в 16:25
Прикріплені файли (0 завантажити)
Нещодавно передивився.Сильний фільм.Духовно.Я думаю,якби у нас були сусіди (росіяни) по образу мишлення яке ніс в народ герой фільму,то в нас не було проблем ні з газом, ні з транзитом товарів, ні з дружніми стосунками...За війну на Кавказі всі читали б лише в історичних книгах.
Де та духовність у росіян про яку казав отець Олександр?чому я її не бачу?
Що хотів автор фільму сказать?Здається про те що колись,до війни Руська Православна Церква,в Росії,була сильною і мала вплив на людей та їх світогляд.Глядач спитає-а що ж зараз?А зараз залишився лише інститут(бізнес) Російської Православної Церкви тісно пов'язаний з політикою і все.імха.
Доречі у нас становище не краще.ні моралі,ні культури життя і любові до ближнього не кажучи вже за інше.
Вважаю,в цьому фільмі Сергій Маковецький зіграв свою найкращу на сьогодні роль
ну і про основне:

Описание Поп
Июнь 1941 года. В маленьком селе Закаты на границе с Латвией живет настоятель небольшого прихода, отец Александр. Через два часа он закончит воскресную службу. Через два дня в село войдут немецкие войска. Через два месяца в жизни священника Александра Ионина начнется самая важная миссия, в которой не будет громких подвигов и библейских чудес, а главным станет возрождение веры народу, напуганному войной, угнетенному и "своими" и "чужими". Он станет их героем и навсегда войдет в историю, как участник Псковской Православной миссии, которую считают "Вторым крещением Руси".

Нещодавно передивився.Сильний фільм
Додаткова інформація
Модератор:

 BorisB, moderator 

0 користувачів і 18 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1373