autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Хто й коли їздив Варшавкою?

Fabio | важничающий писатель ***
Хто й коли їздив Варшавкою?
22 июня 2010 в 15:34
Треба їхати на північ Львівщини.
Про Київ-Чоп навіть згадувати не хочу.
Хто їздив Варшавкою недавно?
У якому вона зараз стані?
Чи багато на дорозі?
Може, напишете про населені пункти, де вони засідають, як правило?
Спасибі усім, кому буде не в лом відповісти
Женя | V.I.P *
Re: Хто й коли їздив Варшавкою?
[Re: Fabio] 22 июня 2010 в 15:43
До Коростеня дорога отличная. Дальше по Варшавке не ездил. По - раз на раз не приходится. Главное-не пересекать сплошную и в зоне белой таблички ехать не больше 80 км/ч.
Всё будет пучком.
Fabio | важничающий писатель ***
Re: Хто й коли їздив Варшавкою?
[Re: Женя] 22 июня 2010 в 16:00
Спасибі, друже
UncleB | ***
Re: Хто й коли їздив Варшавкою?
[Re: Fabio] 22 июня 2010 в 16:06
В ответ на:

...
Про Київ-Чоп навіть згадувати не хочу.
...



Ащо трапилось? Щось особисте? Бо тиждень тому туди й назад проїхав, нічого такого...
Равлик | старожил ***
Re: Хто й коли їздив Варшавкою?
[Re: Fabio] 22 июня 2010 в 16:15
Почитай тут, как раз Варшавка обсуждается
http://www.doroga.ua/forum/subject/410#&&zBwXKlSXTkUJJfh8IQNCg2FosA1+Sl2axOWl4WjcBnQ=
Fabio | важничающий писатель ***
Re: Хто й коли їздив Варшавкою?
[Re: UncleB] 22 июня 2010 в 16:27
Та дорога важка, після Житомира і до Рівного - однополоска
Напівдохлі повільні фури, обмеження швидкості, постійні наряди ДАІ з люстрами на зустріч
Все б нічого, якби виїжджав з Києва о 4-5-й ранку
Але доведеться це зробити пізніше
Тому й думаю, чи не ефективніше їхати північною дорогою
Кажуть, вона набагато вільніша, дорога на Волинь забирає набагато менше часу
Daugava | V.I.P ***
Re: Хто й коли їздив Варшавкою?
[Re: UncleB] 22 июня 2010 в 16:32
В ответ на:

Ащо трапилось? Щось особисте? Бо тиждень тому туди й назад проїхав, нічого такого...



+1. Щоправда тільки назад. Ну є ремонти, але через них робити гак сенсу ніякого. Не зрозумів навіть нащо народ Рівне об'їжджає через місто, проїхав всю окружну за 15 хвилин, щоправда на обох реверсах я потрапив на зелене світло. В травні їхав через місто, вийшло значно довше, але ми зупинялися тоді на заправці.

P.S. Львів-Київ (від знака до знака) відібрав минулого понеділка 6 годин (з них 35 хвилин на зупинки). Виїжджали зі Львова десь о 8:30.
Змінено Daugava (16:36 22/06/2010)
Мурманчанин | Достоевский **
Re: Хто й коли їздив Варшавкою?
[Re: Fabio] 23 июня 2010 в 13:50
до Коростеня и обратно дорога на 5+
Daugava | V.I.P ***
Re: Хто й коли їздив Варшавкою?
[Re: Fabio] 1 июля 2010 в 18:07
Підніму питання. Наскільки я зрозумів з дороги.уа, що в'їзди на мости, з якими були проблеми в травні вже владнали, лишився проблем тільки біля Олевська. Головне моє питання, що сказати які можливо зустрінуться поміж Сарнами і Коростенем? Особливо на машині з латвійськими номерами? Постійно тримати в думці якесь селище поблизу маршруту? Чи просто дати на лапу ложку?
superpuper | Достоевский **
Re: Хто й коли їздив Варшавкою?
[Re: Daugava] 7 июля 2010 в 15:12
Дорога хорошая до Олевска,потом километров 25-30 .Дальше до Сарн отличная,после Сарн терпимая с пересенным успехом.
Daugava | V.I.P ***
Re: Хто й коли їздив Варшавкою?
[Re: superpuper] 7 июля 2010 в 16:06
Дякую, мене більше цікавить таке питання, що казати під час проїзду по житомірській губернії на оце:

В ответ на:

Житомирська область
1. На автодорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин, км 160+170 – км 245+690, закрито рух транспортних засобів, у зв’язку з проведенням капітального ремонту покриття. Орієнтовна дата відновлення руху – 31.12.2010 р.
Об'їзд транзитних та великовагових транспортних засобів з м. Києва буде здійснюватись по:
- а/д М-06 Київ – Чоп на Житомир, Новоград-Волинський, Рівне;
- з м. Овруч по автодорозі Р-28 Виступовичі – Житомир і далі по М-07 Київ – Ковель – Ягодин на Київ та Р-49 Васьковичі – Шепетівка на Новоград-Волинський;
- з м. Олевськ по автодорозі Т-0605 КПП «Майдан Копищанський» – Олевськ – Коростишів – Котляра до а/д Р-49 Васьковичі – Шепетівка.



http://www.ukravtodor.gov.ua/clients/ukrautodor.nsf/0/0E8F666CC976D955C2257759002C3936
dimson | СуперСтар **
Re: Хто й коли їздив Варшавкою?
[Re: Fabio] 12 июля 2010 в 11:26
Хотел написать в прошлогоднюю тему но она закрыта что ли, не могу там ответить.

Не ведитесь на разводняк с объездом по знакам (лишние 40км). Едете все время по трассе, там чудесная бетонка. Потом там будет 20км гомо-дороги после перекрестка на Олевск (если из Киева), но даже на леоне там можно ехать 80кмч если рот не разевать, и объезжать аккуратно неровности, а больших ям там нет.

Объезжать через Олевск тоже нет смысла, там всего 10км объедете, останется еще половина точно такого же кала, проще потерпеть 20км.
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Хто й коли їздив Варшавкою?

Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

0 користувачів і 42 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 4888