Сегодня получил очередной "приятный" сюрприз от Соломенской ГНИ. Если коротко - отказались принимать декларацию по НДС без новых реестров налоговых накладных. ТИпа надо в бумаге и в электронном виде. Кто-то уже сталкивался? Что читать?
В ответ на: Аналогично, только что бухгалтер жаловалась и именно Соломенский!Ё
Відтепер у платників ПДВ з"явився обов’язок подавати до ДПС копії реєстрів виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді. Вперше подаємо реєстри за липень обо за ІІІ квартал ( пп.2 п.8 Розділу І та п.1 Розділу ІІ Закону №2275)
Державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі
Про податок на додану вартість
У зв’язку з надходженням запитів від платників податків та податкових органів щодо порядку визначення суми податку на додану вартість, що підлягає сплаті до бюджету або бюджетному відшкодуванню з урахуванням положень Закону України від 20 травня 2010 року № 2275 –VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (далі – Закон № 2275) та у доповнення до листа Державної податкової адміністрації України від 18.06.2010 № 12096/7/16-1117, Державна податкова адміністрація України повідомляє.
Відповідно до пункту 3 Розділу ІІ „Прикінцеві положення” Закону № 2275 особливий порядок визначення бюджетного відшкодуванню податку на додану вартість застосовується з 16 червня 2010 року до 1 січня 2011 року.
Враховуючи зазначене, у податковій декларації з податку на додану вартість за червень 2010 року до рядка 23.2 включається значення рядка 26 податкової декларації з податку на додану вартість за травень 2010 року в частині сум податку, сплачених постачальникам у попередніх податкових періодах.
Залишок значення рядка 26 в частині сум податку, по яких не проведено розрахунки з постачальниками, відображається у зазначеному рядку до моменту формування податкової звітності за звітний період, наступний за періодом у якому будуть проведені розрахунки з постачальниками.
Приклади заповнення податкової декларації наведені у додатку 1.
Одночасно повідомляємо, що відповідно до підпункту 7.2.8 пункту 7.2 статті 7 Закону України „Про податок на додану вартість” (далі – Закон) з урахуванням внесених змін Законом № 2275, платники податку подають органу державної податкової служби на безоплатній основі разом з податковою декларацією за відповідний звітний період копії реєстрів виданих та отриманих податкових накладних за такий період в електронному вигляді. Державна податкова адміністрація розробляє та розміщує на своєму офіційному веб-сайті програмне забезпечення з відкритим кодом для ведення обліку записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді і забезпечує його безоплатне розповсюдження (включаючи зміни і доповнення) шляхом надання можливості для копіювання такого програмного забезпечення як через Інтернет, так і шляхом запису на носії інформації платника за його запитом. Зведені результати обліку, що відображені у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних, підлягають документальній невиїзній перевірці (камеральній).
Враховуючи зазначене та те, що відповідно до пункту 1 Розділу ІІ „Прикінцеві положення” Закону № 2275 зміни до підпункту 7.2.8 пункту 7.2 статті 7 Закону набрали чинності з початку наступного звітного (податкового) періоду за періодом, на який припадає набрання чинності Законом № 2275 (1 липня 2010 року), то копії реєстрів виданих та отриманих податкових накладних вперше подаватимуться разом з податковою декларацією з ПДВ за червень 2010 року.
У нас каждая налоговая - это государство в государстве... Днепровская налоговая принимает без реестров... точнее, если принесли, то они скинут, но необязательно....
В ответ на: Ничего не читать - подготовить реестр, распечатать, скинуть на флешку в XML формате, отнесть.
Самый главный вопрос - как сформировать то, что скинуть на флешку? Вы структуру того XML-а смотрели? Идиотизм полный, для налоговой наверное софт студенты пишут. Так вот расскажу - то, что 1С сделала в регламентированных подходит только для небольших предприятий. XML получится с количеством строк в 8 раз больше чем налоговых накладных. А если налоговых накладных десятки тысяч - то можете себе представить этот файл? И как ЭТО выгрузит 1С-ка, можете себе представить (около миллиона строк)? А еще больше мне интересно как ЭТО потом загрузит тетя в налоговой, принимающая отчет. А 1С-ка кстати, это и не выгрузит вовсе, так как там код написан таким образом что больше 9999 строк не выгружается.
В ответ на: А если налоговых накладных десятки тысяч
а такие предприятия обычно принадлежат нардепам и к ним приближенным, и отчеты в налоговую, как правило, не сдают вообще.... ..Просто заносят налом ответственным лицам....
В ответ на: А если налоговых накладных десятки тысяч
а такие предприятия обычно принадлежат нардепам и к ним приближенным, и отчеты в налоговую, как правило, не сдают вообще.... ..Просто заносят налом ответственным лицам....
В ответ на: Я всегда говорю только то, что знаю точно....при всем уважении к твоему богатому бухгалтерскому опыту.....Ты может просто не сталкивалась..
Да и лучше не надо..
Сережа, я еще в свое время почти 7 лет в налоговой отработала. Так что знаю, о чем говорю Отчеты сдать не проблема. Проверки, да.. тут у кого какая крыша или договоренность
В ответ на: А если налоговых накладных десятки тысяч - то можете себе представить этот файл? И как ЭТО выгрузит 1С-ка, можете себе представить (около миллиона строк)? А еще больше мне интересно как ЭТО потом загрузит тетя в налоговой, принимающая отчет. А 1С-ка кстати, это и не выгрузит вовсе, так как там код написан таким образом что больше 9999 строк не выгружается.
я думаю, что предприятие имеющее десятки тысяч накладных ежемесячно, в состоянии нанять себе специалиста напишушего софт для нормального переноса или конвертации данных для отчета...