autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
NetGuy | Супер писатель! ****
Водяна помпа для квартири (+)
1 июня 2004 в 15:58
Є бак, з якого вода роздається по квартирі. Треба поставити після бака помпу для створення тиску в цьому внутрішньому водопроводі.
Хтось користується цими помпами? Проблема в тому, що помпу доведеться ставити в самій квартирі, а це накладає вимоги на шумність. Чи є якісь "тихі" помпи для цієї справи? Відцентрові, наприклад.
Lusha | V.I.P **
Точно знаю, что есть. Специально для систем отопления(+)
[Re: NetGuy] 1 июня 2004 в 19:18
Могут именоваться движки-моторчики даже с релюшками вкл-выкл от температуры носителя.
А ещё знаю ставят помпу с ЗИЛа.
Змінено Lusha (19:20 01/06/2004)
Mistreated | СуперСтар ***
Видел на рынке от 300 гривень (+)
[Re: NetGuy] 2 июня 2004 в 01:07
Но это для горячей воды - вернее, для отопления - гоняет горячую воду от котла по контуру. Фирменный моторчик около 700 грн. Для холодной воды ИМХО дешевле. Электрический естественно.
NetGuy | Супер писатель! ****
Навряд. В системі опалення (+)
[Re: Mistreated] 2 июня 2004 в 11:53
тиску такого не потрібно, там аби вода циркулювала. А тут воду в котел нагрівний загнати треба, а ще і щоб душ можна було прийняти. Коротше кажучи, потрібна спеціалізована помпа для водопроводу.
Yurzik | опытный писатель ***
Это у нас самый крутой магазин по этому делу (+)
[Re: NetGuy] 2 июня 2004 в 13:23
http://batiskaf.com.ua/equipment.html вот только сам знаешь где я обитаю.

Я у них фильтры брал и Шарк там что-то брал для отопления - хороший сервис, гарантия и т.д.
MadMax | IesuiT ***
я так понимаю что тебе нужна помпа (+)
[Re: NetGuy] 3 июня 2004 в 09:04
с производительностью до 1кубметра в час и напором до 5 метров ... или что-то другое , если сможешь прикинь
посмотрю у наших механиков по каталогам и спрошу по поводу шумности
NetGuy | Супер писатель! ****
От на рахунок кубометра за годину (+)
[Re: MadMax] 3 июня 2004 в 16:57
не знаю, але, скоріш за все, десь в тих межах. Просто, щоб забезпечити потреби квартири - крани, душ і т.п.
Головне, щоб вона була якомога тихішою і, бажано, не дуже дорогою. Тихішою, бо ставити треба прямо в квартирі - у ванній або на кухні, іншого місця нема.

Буду вдячний за інфу!
Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

12 користувачів і 268 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2246