autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Сроки на исправления иска - HELP (+)

Amateur | ExГазировщик **
Сроки на исправления иска - HELP (+)
2 августа 2010 в 10:20
По админнарушению написал позов, все доки подал в 2х экземплярах. Сегодня получил ухвалу от 19го числа - не хватает экземпляра (два ответчика). Суть в том, что на почту писбмо пришло 26го, я его получил только сегодня, а срок истек 29го. Плиз хелп! Куда (на чье имя, на судью или на председателя суда) и какие бамаги (желательно образец) нужно писать, чтобы продлить срок на исправления.
Змінено Amateur@Lancer (10:20 02/08/2010)
AVB | V.I.P **
Re: Сроки на исправления иска - HELP (+)
[Re: Amateur] 2 августа 2010 в 11:04
у меня такое ходатайство сработало
До Святошинського районного суду в м. Києві
*** Олександра Вікторовича
03134, м. Київ, вул. ***
тел. ***


КЛОПОТАННЯ
В ухвалі Святошинського районного суду у м. Києві у справі *** від 05.05.10 р. (фотокопія додається) суд надав мені строк до 13.06.10 р. для усунення недоліків моєї скарги на постанову від 15.04.10 р., винесену працівником міліції Менського взводу ДПС Мироненком Петром Михайловичем та протокол про адміністративне правопорушення.
Однак фактично зазначену ухвалу я отримав тільки 15.06.10 р., що підтверджує поштовий штемпель на конверті (фотокопія додається). Отже, я фізично не міг встигнути усунути недоліки своєї скарги у строк, встановлений Святошинським районним судом у м. Києві.
У зв.язку із цим, керуючись ч.1 ст.102 Кодексу адміністративного судочинства України,
ПРОШУ:
продовжити строк, встановлений Святошинським районним судом у м. Києві для усунення недоліків моєї скарги.

Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Сроки на исправления иска - HELP (+)

Додаткова інформація
Модератор:

 Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

0 користувачів і 77 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2254