autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

про админ ответствености (штрафы)

wiz | энтузиаст *
про админ ответствености (штрафы)
7 сентября 2010 в 23:24
Перелистал админ кодекс, но или я не внимательно полистал, или я раньше что-то не так понял.
Помогите плиз...
1) две админ ответствиности за один раз пример: обгон авто по спошной с привышением скорости

правильно я понимаю что протокол будет составлен только за обгон по сплошной, так как он больше(дороже) привышения скорости...?

Стаття 36. Накладення адміністративних стягнень при вчиненні кількох адміністративних правопорушень
При вчиненні однією особою двох або більше адміністративних правопорушень адміністративне стягнення накладається за кожне правопорушення окремо.
Якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.


2) Если 2 раза в 1 день нарушил одно и тоже правило, будет ли 2 протокола за одни сутки??? Искал но найти на могу, но думаю закон тот же, что и регламентирует штраф за распитие спиртного и 2 раза в 1 день оштрафовать не могут... или я не прав?
dimitar | важничающий писатель **
Re: про админ ответствености (штрафы)
[Re: wiz] 7 сентября 2010 в 23:54
1) До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
2) неправ, это в кино так или в телепередаче "народный суд"
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

про админ ответствености (штрафы)

Додаткова інформація
Модератор:

 Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

0 користувачів і 30 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2315