autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Розгляд справи за відсутності позивача

Acapello | патриарх ****
Розгляд справи за відсутності позивача
14 сентября 2010 в 15:17
Ситуація:
В п'ятницю відбулось друге судове слухання. Прийшов, сів в коридорі на лавочку, чекаю. Призначено на 10:30
Приблизно в 10:15 виходить суддя і йде кудись. Дочекався я до 11. Тут виходить секретарка і питає мене:
- У вас позов?
- Так
- Проходьте
Зайшов. Запитала прізвище. Спитала хто відповідач. Почала шукати повідомлення про вручення (на першому засіданні видали повістки для відправки відповідачам, що зробив в той же день). Не знайшла.
- У вас є квитанція
- Так. Будь-ласка
Приложила квитанцію до справи. А далі почалось саме цікаве. Роздрукувала якісь текст і каже "Заповніть шапку і підпишіть". Я дивлюсь, а там заява "Прошу розглянути справу за моєї відсутності".
Я дивлюсь на секретарку, в очах непонятка. А вона "Через 3-4 тижні прийдете напишете заяву на отримання рішення суду. Рішення буде в вашу користь".
От я тепер думаю, чи дійсно воно так буде. В когось є такий досвід? І чи це взагалі нормальна практика?
Дякую
BodyRock | опытный писатель ***
Re: Розгляд справи за відсутності позивача
[Re: Acapello] 14 сентября 2010 в 15:30
почти тоже самое было
только я в кабинет заходил
судья сказал - что решение в мою пользу - позов задовольняе - попросил написать расмотреть "без моего присутствия" - грит мол лень фиксировать на запись это всё.
тоже засомневался - 17-го сентября за оригиналом решения.
farmukanx | СуперСтар ****
Re: Розгляд справи за відсутності позивача
[Re: Acapello] 14 сентября 2010 в 15:39
есть такое дело. сам насколько раз писал подобное. но если говорили, что в мою пользу, то еще ни разу не обманывали
Csaba | важничающий писатель **
Re: Розгляд справи за відсутності позивача
[Re: Acapello] 14 сентября 2010 в 15:40
Якщо в заяві не написано: допиши "позов підтримую повністю, прошу задовольнити".

Практика така є. Просто іноді графік такий плотний, що адмінщиків "пропускають", а потім "доганяють" ввечері чи на вихідних. В принципі можна вірити. До речі в рішенні буде написано "в сз позивач не зявився, про час та місце судового розгляду повідомлявся належним чином, звернувся до суду із заявою, в якій просив розгляути справу у його відсутність, підтримавши позов повністю. суд вважає можливим..."
Csaba | важничающий писатель **
Re: Розгляд справи за відсутності позивача
[Re: Acapello] 14 сентября 2010 в 15:43
В ответ на:

А вона "Через 3-4 тижні прийдете напишете заяву на отримання рішення суду. Рішення буде в вашу користь".





Довго! Ну але в принципі - як так прийдеш - то вєрняк вже і рішення виготовлене, і справа в канцелярію цивільну здана - тобі туда одразу. Береш копію рішеня (ксерокс чи примірник вже в справі), підпис-печатка і на волю )))
Acapello | патриарх ****
Re: Розгляд справи за відсутності позивача
[Re: Csaba] 14 сентября 2010 в 15:57
В ответ на:

Якщо в заяві не написано: допиши "позов підтримую повністю, прошу задовольнити".



Це відбулось в пятницю. Поїзд пішов

В ответ на:

Довго! Ну але в принципі - як так прийдеш - то вєрняк вже і рішення виготовлене




Ну вона так і сказала "Не раніше як через 3 тижні в канцелярію з заявою". Номер справи взяв.
А взагалі це ще не довго. В мене паралельно ще один протокол на оскарженні. Так от. Перше засідання було в кінці червня, а друге призначили на 1 грудня
Eugen3d | Супер писатель! ***
Re: Розгляд справи за відсутності позивача
[Re: Acapello] 14 сентября 2010 в 16:09
О, тоже самое было в Подольском суде на обжаловании штрафа. Правда, про положительный результат никто не сказал, на мое вопросительное выражение ответили, что это сейчас так делается, ибо времени просто нету. Правда, получение решения тянется уже больше 2-ух месяцев с того времени, каждую неделю кормят завтраками позвоните в понедельник/пятницу... Хотя есть мнение, что на этой неделе наконец-то заберу заветное решение
Dmik | member ***
Re: Розгляд справи за відсутності позивача
[Re: Csaba] 25 августа 2011 в 21:38
А если подать рекомендованым по почте, и в одном конверте и Позов, к нему приложить Заяву "Прошу розглянути справу за моєї відсутності. Позов підтримую повністю."
Какая вероятность позитивного решения при таком "заочном" обжаловании?
Заимел штраф по ст.122 ч.1 на 255грн. за 84км. на Столичке на Визир. Понятно что сумма не стоит хождения по судам, но наверное стоит конверта и марок .
Dmik | member ***
Re: Розгляд справи за відсутності позивача
[Re: Dmik] 30 августа 2011 в 22:40
Неужели никто так не наглелподавал?
полтинник | Пионэр **
Re: Розгляд справи за відсутності позивача
[Re: Dmik] 30 августа 2011 в 22:56
смотрю, в таких делах ты готов быть вовсе не первым, а последним.
А если мясо будут раздавать - первым в очередь полезешь?
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Розгляд справи за відсутності позивача

Додаткова інформація
Модератор:

 Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

0 користувачів і 81 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 13842