autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
justvis | энтузиаст *
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: ke8] 13 октября 2010 в 20:33
Пишіть в позові, щоб суд скасував постанову про відкриття виконавчого провадження через те, що вона винесена запізно. На винесення цієї постанови відведено 3 дні.
Крім того неправильно вказано дату вступу в законну силу. В КУпАП строго 10 днів
ke8 | новичок
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: justvis] 14 октября 2010 в 12:27
В ответ на:

Пишіть в позові, щоб суд скасував постанову про відкриття виконавчого провадження через те, що вона винесена запізно. На винесення цієї постанови відведено 3 дні.
Крім того неправильно вказано дату вступу в законну силу. В КУпАП строго 10 днів




Если возможно дайте номер документа и статьи, я нашел только это -
КУАП Стаття 307. Строки і порядок виконання постанови про накладення штрафу
Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення (мне не вручали) йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

Еще видел в Законе "Про виконавче провадження" 3 месяца для исполнителей.
ke8 | новичок
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: ke8] 14 октября 2010 в 12:35
Вчера был у исполнителя, показали мою постановусуда, но копию не дали, я нигде не расписывался. Спросили - буду платить или буду судиться. Сказал, буду судиться. Они начали убеждать, что лучше заплатить, т.к. судебные издержки аналогичны.Пошлина 51 грн. и техинформ услуги 124 грн., и все это два раза и два раза в суд ходить. А на самом деле сколько? Я когда то платил 3.60 грн.Попросили принести ухвалу. Повторюсь-нигде не отметили мой приход, я нигде не расписывался. Постанова суда короткая (дали прочитать), оказывается меня известили надлежащим образом, а я не сообщил о причине отсутствия...оказывается оценили материальное состояние и назначили штраф.
justvis | энтузиаст *
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: ke8] 14 октября 2010 в 12:41
Стаття 289. Строк оскарження постанови по справі про
адміністративне правопорушення

Скаргу на постанову по справі про адміністративне
правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня
винесення постанови. В разі пропуску зазначеного строку з поважних
причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову,
може бути поновлено органом (посадовою особою), правомочним
розглядати скаргу.

Стаття 290. Опротестування постанови по справі про
адміністративне правопорушення

Постанову по справі про адміністративне правопорушення може
бути опротестовано прокурором протягом десяти днів з дня винесення
постанови.
{ Стаття 290 із змінами, внесеними згідно із Законом N 586-VI
( 586-17 ) від 24.09.2008 }

Стаття 291. Набрання постановою адміністративного органу
(посадової особи) у справі про адміністративне
правопорушення законної сили

Постанова адміністративного органу (посадової особи) у справі
про адміністративне правопорушення набирає законної сили після
закінчення строку оскарження (опротестування) цієї постанови
justvis | энтузиаст *
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: ke8] 14 октября 2010 в 12:54
Стаття 24. Прийняття виконавчого документа до виконання

Державний виконавець зобов'язаний прийняти до виконання
виконавчий документ і відкрити виконавче провадження, якщо не
закінчився строк пред'явлення виконавчого документа до виконання і
цей документ відповідає вимогам, передбаченим цим Законом, та
пред'явлений до виконання до органу державної виконавчої служби за
належним місцем виконання рішення. ( Частина перша статті 24 із
змінами, внесеними згідно із Законами N 1095-IV ( 1095-15 ) від
10.07.2003, N 2716-IV ( 2716-15 ) від 23.06.2005 )

Державний виконавець у 3-денний строк з дня надходження до
нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття
виконавчого провадження. В постанові державний виконавець
встановлює строк для добровільного виконання рішення, який не може
перевищувати семи днів
ke8 | новичок
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: justvis] 14 октября 2010 в 13:58
В ответ на:

Пишіть в позові, щоб суд скасував постанову про відкриття виконавчого провадження через те, що вона винесена запізно. На винесення цієї постанови відведено 3 дні.
Крім того неправильно вказано дату вступу в законну силу. В КУпАП строго 10 днів




Я понял о чем вы, но если вычесть выходные и праздники то 3 и 10 днй выдержаны.
Документ "про примусове виконання поданий 17.09.2010", а постанова виконавця от 21.09.2010. 18,19 - суббота, воскресенье. По 10 дням - если дата постанови суда и дата - "вступив у законну силу" входя в 10 дней.
justvis | энтузиаст *
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: ke8] 14 октября 2010 в 23:23
В ответ на:

Вчера был у исполнителя, показали мою постановусуда, но копию не дали, я нигде не расписывался. Спросили - буду платить или буду судиться. Сказал, буду судиться. Они начали убеждать, что лучше заплатить, т.к. судебные издержки аналогичны.Пошлина 51 грн. и техинформ услуги 124 грн., и все это два раза и два раза в суд ходить. А на самом деле сколько? Я когда то платил 3.60 грн.Попросили принести ухвалу. Повторюсь-нигде не отметили мой приход, я нигде не расписывался. Постанова суда короткая (дали прочитать), оказывается меня известили надлежащим образом, а я не сообщил о причине отсутствия...оказывается оценили материальное состояние и назначили штраф.



Обманюють. 3,40 і щодо позову до виконавця, і щодо позову до ДАІ

Ви ще не подали позову, а вже готуєте заперечення зі сторони ВДВС
Де Ви прочитали про вихідні?
Які цифри штрафу були в постанові ?
ke8 | новичок
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: justvis] 15 октября 2010 в 09:52
В постанове 510 грн.
Про 3 дня додумал сам, хотя может где то в коментариях есть.

"Ви ще не подали позову, а вже готуєте заперечення зі сторони ВДВС" - Допустим я подаю в суд на простанову исполнителя из-за 3 дней. Суд постанову отменяет. А районный суд опять направляет свою т.к. "Державний виконавець зобов'язаний прийняти до виконання виконавчий документ і відкрити виконавче провадження, якщо не
закінчився строк пред'явлення виконавчого документа", а это три года, и в течении трех(одного)дней выносит постанову. Я оказываюсь там откуда начал. Или не так?
justvis | энтузиаст *
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: ke8] 15 октября 2010 в 10:30
В ответ на:

В постанове 510 грн.
Про 3 дня додумал сам, хотя может где то в коментариях есть.

"Ви ще не подали позову, а вже готуєте заперечення зі сторони ВДВС" - Допустим я подаю в суд на простанову исполнителя из-за 3 дней. Суд постанову отменяет. А районный суд опять направляет свою т.к. "Державний виконавець зобов'язаний прийняти до виконання виконавчий документ і відкрити виконавче провадження, якщо не
закінчився строк пред'явлення виконавчого документа", а это три года, и в течении трех(одного)дней выносит постанову. Я оказываюсь там откуда начал. Или не так?



В позові про скасування постанови про відкриття виконавчого провадження формулюєте дві позиції: запізно відкрив провадження, неправильно вказана дата вступу в законну силу. Може ще щось знайдете. В постанові судді про подвоєння штрафу нічого не було ?

На звернення до виконання відведено 3 місяці.
Змінено justvis (10:32 15/10/2010)
ke8 | новичок
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: justvis] 15 октября 2010 в 10:54
В ответ на:

В ответ на:

В постанове 510 грн.
Про 3 дня додумал сам, хотя может где то в коментариях есть.

"Ви ще не подали позову, а вже готуєте заперечення зі сторони ВДВС" - Допустим я подаю в суд на простанову исполнителя из-за 3 дней. Суд постанову отменяет. А районный суд опять направляет свою т.к. "Державний виконавець зобов'язаний прийняти до виконання виконавчий документ і відкрити виконавче провадження, якщо не
закінчився строк пред'явлення виконавчого документа", а это три года, и в течении трех(одного)дней выносит постанову. Я оказываюсь там откуда начал. Или не так?



В позові про скасування постанови про відкриття виконавчого провадження формулюєте дві позиції: запізно відкрив провадження, неправильно вказана дата вступу в законну силу. Може ще щось знайдете. В постанові судді про подвоєння штрафу нічого не було ?

На звернення до виконання відведено 3 місяці.




Про двойную сумму в постанове суда не говорится. Но в постанове исполнителя, сказано что есть 10 дней подать в суд или их начальнику. Но все равно еще есть время у суда и исполнителя выполнить все корректно. С 20 августа (постанова суда), 3 месяца это до 20 ноября. Если бы дотянуть 80-90 дней, тогда они не успевают. Но я должен в течении 10 дней оспрорить постанову исполнителя. ????????
justvis | энтузиаст *
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: ke8] 15 октября 2010 в 11:34
В ответ на:

В ответ на:

В ответ на:

В постанове 510 грн.
Про 3 дня додумал сам, хотя может где то в коментариях есть.

"Ви ще не подали позову, а вже готуєте заперечення зі сторони ВДВС" - Допустим я подаю в суд на простанову исполнителя из-за 3 дней. Суд постанову отменяет. А районный суд опять направляет свою т.к. "Державний виконавець зобов'язаний прийняти до виконання виконавчий документ і відкрити виконавче провадження, якщо не
закінчився строк пред'явлення виконавчого документа", а это три года, и в течении трех(одного)дней выносит постанову. Я оказываюсь там откуда начал. Или не так?



В позові про скасування постанови про відкриття виконавчого провадження формулюєте дві позиції: запізно відкрив провадження, неправильно вказана дата вступу в законну силу. Може ще щось знайдете. В постанові судді про подвоєння штрафу нічого не було ?

На звернення до виконання відведено 3 місяці.




Про двойную сумму в постанове суда не говорится. Но в постанове исполнителя, сказано что есть 10 дней подать в суд или их начальнику. Но все равно еще есть время у суда и исполнителя выполнить все корректно. С 20 августа (постанова суда), 3 месяца это до 20 ноября. Если бы дотянуть 80-90 дней, тогда они не успевают. Но я должен в течении 10 дней оспрорить постанову исполнителя. ????????



Ви як шахіст все продумуєте наперед. Ви ще не виграли в суді. Поки суд завершиться - три місяці пройде.
Якщо програєте - апеляційна скарга
Позов треба подати на протязі 10 днів з дати отримання постанови виконавця
ke8 | новичок
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: justvis] 15 октября 2010 в 12:18
Может получится так, что я проиграю первый и апеляц суд по постанове исполнителя(что возможно, вы тоже допускаете. Опять же два раза в суд ходить)...и уже не смогу подать в суд на постанову суда, т.к. пройдут уже все сроки.?????
ke8 | новичок
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: ke8] 15 октября 2010 в 14:00
В результате созрел такой план. Пишу начальнику исполнителя про 3 и 10 дней и что постанову суда не получал и повестку не получал.Это проще по сравнению с судом, а результат может быть тот-же. У исполнителя есть право делать запросы у органа, который издал постанову. Потом мне вышлют постанову суда(интересно с уведомлением или нет?), возможно выпишут новую постанову исполнителя. А может выяснится , что меня не известили надлежащим образом и исполнитель откажет в исполнении.Так должно быть по логике, но похоже, что это фантастика. Поживем увидим. Можете подкорректировать план.
justvis | энтузиаст *
Re: Что делать? Это должен знать каждый.
[Re: ke8] 16 октября 2010 в 14:35
Для начальника це не аргумент. Йому можна подавати скаргу одночасно з позовною заявою.
Тоді у відповіді на скаргу Ви побачите тези заперечення на позов.
Офіційно постанови судді Ви ще не отримували. Копію Вам можуть дати в ВДВС.
Якщо бажаєте - можна оскаржувати
Додаткова інформація
Модератор:

 Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

0 користувачів і 163 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 9119