autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?

Ganni | подсевший на форум ***
Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
21 ноября 2010 в 17:26
ніби такої теми ше не було

Шановні форумчани!

Мучає мене давно питання актуальності таблички "сліпі пішоходи"

По-перше, незрозуміла схема розташування таблички - за яким принципом визначається, де ходять сліпі пішоходи, а де - ні.

По-друге, це ІМХО принизливо і суперечить правам людини, адже згідно з офіційним трактуванням в ПДР "Вказує, що пішохідним переходом користуються сліпі громадяни". Тобто іншими переходами сліпим пішоходам користуватись не можна, лише тими, де є табличка. Чи як?

По-третє, навіщо вона (табличка) взагалі? Типу, показати, що тут ходять сліпі пішоходи і ти, водій, мусиш бути БІЛЬШ обережним аніж біля інших переходів? Тобто виникає ніби якась диференціація пішохідних переходів, де на одних водієві треба бути БІЛЬШ уважним, а на інших - МЕНШ??? Це ж абсурд...

Тому, моя думка - ця табличка непотрібна і її треба позбуватись.

Прошу висловити свою думку - може хтось незгоден і переконає мене в протилежному
Alexsus | Ленивый кошак ***
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: Ganni] 21 ноября 2010 в 17:36
В ответ на:

Типу, показати, що тут ходять сліпі пішоходи і ти, водій, мусиш бути БІЛЬШ обережним аніж біля інших переходів? Тобто виникає ніби якась диференціація пішохідних переходів, де на одних водієві треба бути БІЛЬШ уважним, а на інших - МЕНШ???




Сам задал - сам ответил. Да, на таких переходах нужно быть более внимательными автомобилистам - ибо слепой пешеход, он таки слепой. Он не видит границ перехода, мигание светофоров и наличие/отсутствие автомобилей.
Для него просто физически невыполнимы требования п.4.14 ибо он не видит помех на проезжей части и не может убедиться в наличии\отсутствии опасности.


В ответ на:

По-друге, це ІМХО принизливо і суперечить правам людини




Глупость, прасцице...
Terlikon | Супер писатель! *
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: Ganni] 21 ноября 2010 в 17:58
В ответ на:


Тому, моя думка - ця табличка непотрібна і її треба позбуватись.





ты не прав
такие таблички должны быть, что бы водители знали, что в определенных местах надо внимательно смотреть на дорогу и обочину - ведь в таких местах люди с ограниченными возможностями могут переходить дорогу не на переходе, что им разрешено правилами
pfeffer | олололог ***
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: Ganni] 21 ноября 2010 в 18:24
для таких граждан есть щелкающие светофоры.
правда, кроме софиевской площади и еще пары штук (не могу вспомнить, где), больше нигде их не наблюдал.
а штука полезная.
Terlikon | Супер писатель! *
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: pfeffer] 21 ноября 2010 в 18:33
В ответ на:


правда, кроме софиевской площади и еще пары штук (не могу вспомнить, где)




Глубочицкая, Вышгородская
Ganni | подсевший на форум ***
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: Alexsus] 21 ноября 2010 в 19:07
В ответ на:

Сам задал - сам ответил. Да, на таких переходах нужно быть более внимательными автомобилистам - ибо слепой пешеход, он таки слепой. Он не видит границ перехода, мигание светофоров и наличие/отсутствие автомобилей.
Для него просто физически невыполнимы требования п.4.14 ибо он не видит помех на проезжей части и не может убедиться в наличии\отсутствии опасности.



Може я якось неправильно вчив ПДР, але я ну ніяк не розумію прикол про "нужно быть более внимательными" - я вчив і мене вчили, що НА ВСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ пішохідних переходах необхідно бути максимально уважним. А тут виходить, що я неправий - на деяких можна бути менш(!) уважним

Знову ж таки, а як знати якими переходами користуються сліпі громадяни? І невже в нас така здорова нація в цьому плані? Бо я ось так на вскидку в Києві пам"ятаю лише внизу Смирнова-Ласточкіна біля Валів таку табличку. Може ще хтось десь пару штук згадає. Чи у нас всі сліпі в одному будинку селяться?

Щодо приниження прав людини, то я іншого пояснення не знайду - я не хотів в першому пості згадувати Європу (бо це вже моветон), але таки доведеться. Я ніде там не пригадаю такий знак (окрім Франції і Піренейського півострову, де я ще не був і за які не можу розписуватись). Та й в Скандинавії, звідки походять багато дорожніх нововведень, такого немає - а мені там довелось трохи пожити.
Alexsus | Ленивый кошак ***
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: Ganni] 21 ноября 2010 в 19:13
Не переймайтесь, мийте ноги, та лягайте спати... (с)

Если Вас сильно беспокоит этот вопрос - напишите в Лигу по правам человека. Помогут. Может.

ПЫС. Стесняюсь спросить - в ужас не повергает данный пункт:

1.7. Водії, пішоходи та пасажири зобов'язані бути особливо уважними до таких категорій учасників дорожнього руху, як діти, люди похилого віку та особи з явними ознаками інвалідності.

или вот этот знак - ???
dimitar | важничающий писатель **
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: Ganni] 21 ноября 2010 в 19:20
В ответ на:

В ответ на:

Сам задал - сам ответил. Да, на таких переходах нужно быть более внимательными автомобилистам - ибо слепой пешеход, он таки слепой. Он не видит границ перехода, мигание светофоров и наличие/отсутствие автомобилей.
Для него просто физически невыполнимы требования п.4.14 ибо он не видит помех на проезжей части и не может убедиться в наличии\отсутствии опасности.



Може я якось неправильно вчив ПДР, але я ну ніяк не розумію прикол про "нужно быть более внимательными" - я вчив і мене вчили, що НА ВСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ пішохідних переходах необхідно бути максимально уважним. А тут виходить, що я неправий - на деяких можна бути менш(!) уважним



Вы доводите идею до абсурда. Данные пешеходные переходы - это зона, где Вы должны быть не просто максимально внимательны, но и быть готовыми остановиться/стоять даже при разрешающем сигнале светофора, так как незрячий пешеход, застряв на середине дороги и не видя обновившийся сигнал, может продолжить движение.

В ответ на:

Знову ж таки, а як знати якими переходами користуються сліпі громадяни? І невже в нас така здорова нація в цьому плані? Бо я ось так на вскидку в Києві пам"ятаю лише внизу Смирнова-Ласточкіна біля Валів таку табличку. Може ще хтось десь пару штук згадає. Чи у нас всі сліпі в одному будинку селяться?



На Глубочицкой такой светофор и поручни вдоль тротуара расположены из-за нахождения там центрального аппарата Украинского общества слепых и УПП-3 УТОС (завод, где незрячие собирают простые электрические выключатели и розетки).

В ответ на:

Щодо приниження прав людини, то я іншого пояснення не знайду - я не хотів в першому пості згадувати Європу (бо це вже моветон), але таки доведеться. Я ніде там не пригадаю такий знак (окрім Франції і Піренейського півострову, де я ще не був і за які не можу розписуватись). Та й в Скандинавії, звідки походять багато дорожніх нововведень, такого немає - а мені там довелось трохи пожити.



понятно, что Ваш туристический опыт может быть исчерпывающим, но не всё и не все нововведения приходят из Скандинавии.
Stor | подсевший на форум **
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: Ganni] 21 ноября 2010 в 19:26
На институте химии, в бытность мою еще школьником на подземном переходе висела табличка слепой пешеход и от самого института была проложена труба по которой слепой дядька ориентировался как дойти до перехода.

Имхо та табличка была очень даже полезна для водителей трамваев которые могут тулить позванивая колокольчиками.

ЗЫ - я за табличку.
ЗЫ2 - как то на школьном конкурсе с ПДД однокласник сказал гайцу что это знак "слепой за рулем". Ржале все
Ganni | подсевший на форум ***
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: Stor] 21 ноября 2010 в 19:57
2dimitar:
Я Європу згадав якраз тому, що там таких табличок мною і не помічено, а в Швеції довелось і пожити трохи (тобто була можливість оцінити все не з позиції звичайного туриста). Щойно по-бистрячку передивився Highway Code Великобританії - там теж нічого подібного немає.

Ось і виникає в мене питання: в нас тут така табличка є і ви всі виступаєте ЗА її потрібність та доцільність. А чим же тоді пояснюється факт відсутності її там - адже ні для кого не секрет, що для більшості українських водіїв (особливо тих, хто поїздив Європами)європейські ПДД є еталонними.

Підозрюю, якби ця табличка була доцільна, то в Європі вона б існувала
dimitar | важничающий писатель **
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: Ganni] 21 ноября 2010 в 21:47
В ответ на:

2dimitar:
Я Європу згадав якраз тому, що там таких табличок мною і не помічено, а в Швеції довелось і пожити трохи (тобто була можливість оцінити все не з позиції звичайного туриста). Щойно по-бистрячку передивився Highway Code Великобританії - там теж нічого подібного немає.



Ничего страшного, вот у бывшей британской колонии такое есть:
(Point of Woods, Cherry Hill, NJ)


Blind pedestrian crossing sign, Pennsylvania.


Special Needs Child Crossing, New York City


Blind child, Delaware


Поиск по картинкам запросом "blind pedestrian sign" или "blind pedestrian people" говорит о том, что знак все же пользуется спросом не только у нас.

В ответ на:

Ось і виникає в мене питання: в нас тут така табличка є і ви всі виступаєте ЗА її потрібність та доцільність. А чим же тоді пояснюється факт відсутності її там - адже ні для кого не секрет, що для більшості українських водіїв (особливо тих, хто поїздив Європами)європейські ПДД є еталонними.



пока есть гомосексуалисты (в плохом смысле этого слова), которые выезжают за стоп-линию или трогаются с места на красно-желтый, знак крайне желателен. Надежда на то, что несмотря на приверженность к анальной оккупации головного моска, такое тело задумается на светофоре и будет вести себя чуток более адекватно.

В ответ на:

Підозрюю, якби ця табличка була доцільна, то в Європі вона б існувала



Извините, но мне Ваши аргументы против таблички напоминают аргументы тех, которые предлагают говорить "афроамериканец" вместо "негр" или, как пошутили в ЖЖ: "В Америке запретили к употреблению слово "женщина" как оскорбительный намек на половую принадлежность. Теперь говорят "вагиноамериканец". Вы же сами указали, что на Пиренеях и в FR она есть - чем не Европы?
Ganni | подсевший на форум ***
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: dimitar] 22 ноября 2010 в 03:31
Американська система регулювання дорожнього руху капітально відрізняється від європейської. Тому якраз в Штатах такі таблички якраз і можливі. Там знаків як таких дуже мало - все взагалі по написам (якщо не знаєш англійської, буде дуже важко за кермом). У нас же в Україні європейська система - купа знаків різних категорій плюс маса табличок до них.
Саме тому я й апелював до європейського прикладу

В ответ на:

Вы же сами указали, что на Пиренеях и в FR она есть - чем не Европы?



Ні-ні, Ви мене не правильно зрозуміли Я мав на увазі, що я ще не був на крайньому Заході (Іспанія, Португалія, Франція окрім Парижу) і лише тому не можу на власному досвіді засвідчити факт відсутності там цієї таблички. Але я просто впевнений, що їх там також нема

Насправді, з усіх постів найпереконливішим аргументом є наша "гомосяцька" ментальність більшості бидловодіїв - тут я таки згоден, що можливо (і то не факт) хоч ця табличка призведе до тимчасового прояснення мозку на даних переходах


П.С. хм, дивно... Мав можливість проїхатись Штатами з заходу на схід і такої таблички ніде не пригадую. Більше того, з означених штатів не був лише в Делавері... Але я в жодному разі не піддаю сумніву їх існування, не подумайте
Yea | don't play for respect **
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: dimitar] 22 ноября 2010 в 08:26
В ответ на:


На Глубочицкой такой светофор и поручни вдоль тротуара расположены из-за нахождения там центрального аппарата Украинского общества слепых и УПП-3 УТОС (завод, где незрячие собирают простые электрические выключатели и розетки).




Раньше (не один десяток лет) такое висело и на улице Леонида Первомайского (там тоже одно из УПП УТОСа). Слепые люди ходили там регулярно. Как сейчас, не помню (вроде бы все еще висит и предприятие есть). Сама регулярно помогала незрячим в метро на эскалаторе.
Звуковой светофор сейчас есть также на Московской/Суворова.
Babyfox | важничающий писатель ***
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: pfeffer] 22 ноября 2010 в 10:19
В ответ на:

для таких граждан есть щелкающие светофоры.
правда, кроме софиевской площади и еще пары штук (не могу вспомнить, где), больше нигде их не наблюдал.
а штука полезная.




В Миргороде перед курортом на ул. Гоголя не только щелкает, а еще и голосовые объявления громко делает - можно или нельзя переходить.

В Киеве тоже надо внедрять
Илья! | IesuiT **
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: Ganni] 22 ноября 2010 в 10:29
В ответ на:

По-перше, незрозуміла схема розташування таблички - за яким принципом визначається, де ходять сліпі пішоходи, а де - ні.



А включить моск? Есть определённые маршруты, где статистически слепых пешеходов больше, чем на других переходах...

В ответ на:

Тобто іншими переходами сліпим пішоходам користуватись не можна, лише тими, де є табличка. Чи як?



Именно так. А если на дороге стоит знак или - это автоматически оскорбляет всех жителей близлежащих сёл


В ответ на:

По-третє, навіщо вона (табличка) взагалі? Типу, показати, що тут ходять сліпі пішоходи і ти, водій, мусиш бути БІЛЬШ обережним аніж біля інших переходів? Тобто виникає ніби якась диференціація пішохідних переходів, де на одних водієві треба бути БІЛЬШ уважним, а на інших - МЕНШ???



Ага, так же совершенно не нужны таблички ограничения скорости - водитель сам обязан её безопасно выбирать, предупреждения "дети на дороге", "домашние животные" "дикие животные" "скользкая дорога", "сужение дороги" и ещё куча огромная предупреждающих знаков - водитель по ПДД сам всё должен контролировать и угадывать. У нас ведь такие гениальные водители и практически нулевая смертность на дороге - пора бы отменить все знаки вообще!



В ответ на:

Це ж абсурд...



Согласен, всё что ты пишешь - полнейший абсурд, пеши исчё
Ganni | подсевший на форум ***
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: Илья!] 22 ноября 2010 в 15:39
2Илья!:
Ну, по-перше, не треба, будь-ласка, в такій агресивній манері писати - в мене "моск" завжди ввімкнений
Ось саме тому єдиним логічним аргументом ЗА є лише надія, що хоч ця табличка змусить наших бидловодіїв бути більш обережними
Інакше, все що Ви написали можна було б і до Європи застосувати - але от тільки нема там такої таблички і все тут А в нас є. От я й піддав сумніву той факт, що там сліпих громадян менше, аніж у нас.
logrus | СуперСтар ***
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: Ganni] 22 ноября 2010 в 16:53
В ответ на:

але от тільки нема там такої таблички і все тут



А ще в Німеччині міністр зовнішніх справ - гей, а в нас наче ні. Що будемо робити? Нашого міністра геєзувати? Чи їхнього натуралізувати?
vvlaw | Адвокат дьявола **
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: pfeffer] 23 ноября 2010 в 12:26
В ответ на:

для таких граждан есть щелкающие светофоры.
правда, кроме софиевской площади и еще пары штук (не могу вспомнить, где), больше нигде их не наблюдал.
а штука полезная.


На Освободителей, как ни странно. И на Глыбочицкой перед поворотами на Валы, но там какие-то предприятия общества инвалидов всегда были. Интересно, что в Хмельницком таких светофоров со звуковым сопровождением очень много, практически все в центральной части.
А что касается таблички - что в ней толку, если слепые при подаче сигнала белой тростью и так имеют право переходить где угодно?
Alexsus | Ленивый кошак ***
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: vvlaw] 23 ноября 2010 в 13:07
В ответ на:

А что касается таблички - что в ней толку, если слепые при подаче сигнала белой тростью и так имеют право переходить где угодно?




Вот только не уверены они, что трость белая и что все водители об этом знают и чего-то тама предпринимают.
vvlaw | Адвокат дьявола **
Re: Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?
[Re: Alexsus] 23 ноября 2010 в 13:35
В ответ на:

В ответ на:

А что касается таблички - что в ней толку, если слепые при подаче сигнала белой тростью и так имеют право переходить где угодно?




Вот только не уверены они, что трость белая и что все водители об этом знают и чего-то тама предпринимают.


Ну с таким подходом они и при табличке не будут уверены
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Табличка 7.16 «Сліпі пішоходи». Потрібна?

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

0 користувачів і 14 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 3374