УВЕЛИЧИТЬ ОРГАНІЗАЦІЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ Дорожній рух на розв'язці, що пропонується, організовано у відповідності зі схемою, зображеною на Фіг. 9. Автомобілі заздалегідь, до в’їзду на розв’язку займають відповідну сторону проїжджої частини. Ліва сторона призначена для транзитних автомобілів. Права сторона призначена для автомобілів, що змінюватимуть напрямок руху на перехресті. Транзитний проїзд здійснюється безперешкодно, естакадою або тунелем (1). Правий поворот здійснюється з першої смуги (2), безперешкодно, в додаткову смугу руху (3), з подальшим перелаштуванням на безпечній швидкості та з безпечною дистанцією, в потік автомобілів, які з’їжджають з кільця (4). Виключення складає правий поворот з пр-т. Перемоги на вул. Гетьмана, де внаслідок браку площі неможливо влаштувати додаткову смугу руху. Автомобілі, що здійснюють такий поворот мають поступатися рухом автомобілям, які з’їжджають з кільця, зупиняючись біля стоп-лінії (5). Для уникнення блокування частини лівоповоротного руху, через накопичення автомобілів на правий поворот, по пр-т. Перемоги влаштовується накопичувальна смуга (6), з якої і виконується правий поворот. Смуга правого повороту, розширюється та розгалужується на дві смуги руху, що дозволяє пропускати довгомірні транспортні засоби з широким габаритним коридором (А), та здійснювати об’їзд транспортних засобів, що зупинились в правій смузі з технічних причин (В). В разі блокування правого повороту транспортним засобом з широким габаритним коридором (С), правий поворот здійснюється через внутрішню смугу кільця. Лівий поворот здійснюється з першої та другої смуг (7), з наданням переваги в русі автомобілям, які з’їжджають з кільця. Після виїзду на кільце, автомобілі лівоповоротного потоку безперешкодно з’їжджають з нього на необхідний напрямок. Розворот здійснюється з другої смуги (9), з наданням переваги в русі автомобілям, що з’їжджають з зовнішньої смуги кільця. У разі блокування смуги розвороту, транспортним засобом, що зупинилось з технічних причин (D), розворот здійснюється через зовнішню смугу кільця. Також, через зовнішню смугу кільця розвертаються транспортні засоби з довгою базою, та обмеженою оглядовістю (Е), які у випадку зупинки перед розміткою 1.13 смуги розвороту, втратять можливість бачити транспортний потік, що рухається зовнішньою смугою кільця.
"...У ней внутре неонка..." Дело профессора Выбегалло живет и процветает... Вот, рылся - и нашел случайно - одна из первых (весенних) официальных реакций на альтернативную шулявскую развязку.: УВЕЛИЧИТЬ Комплект полный - несответствие неизвестным ПДД, "информируем вас, что в Украине правостороннее движение" и прочая и прочая... Вывод напрашивается только один - человек не читал, не смотрел и не будет... Впрочем, под конец что-то щелкнуло, он понял, что это слишшком уж заметно и написал (опять же, по Фрейду;), что таки нет, НЕ СМОТРЯ на все вышеизложенное, построить ее все равно - НЕЛЬЗЯ... И смех и грех... P.S. А мы, в свою очередь, информируем, что в Украине парламентская республика, из отечественных пород пчел наиболее изученной и распространенной является карпатская порода, а также что E=mc2;... НУ И ОТВЕТ НА ВОПРОС: А ЧТО ДАЛЬШЕ?
В ответ на: на днях идем к гл.архитектору. Ну и дальше - к Попову, министру, президенту и т.д.;) Главное - от эксперимента есть результат - спасибо еще раз всем участникам... А насчет фур - не вопрос, проверим натурно - пусть кто-то хоть 100 рублей выделит на это дело...
В ответ на: а как Вы тестировали п.6 из письма? Были ли у Вас фуры или длинные автобусы, которые, поворачивая на кольцо, блокируют поворот вправо?
Было выполнено требование ДП ІНСТИТУТа "КИЇВЖИТЛОПРОЕКТ": "Обов'язково необхідно промоделювати рух на натурному полігоні." Как всё было: фото и видео здесь. Вы же понимаете, что это суперкомпактный вариант развязки для очень ограниченного пространства, но если хоть с одной стороны не будет проблемных мест/построек/высоток, то ктож будет насильно сокращать пространство для правого поворота? Поэтому ещё раз оцените зелёную стрелочку с цифрой 5 на верхнем рисунке фигуры 9 и буковку "В" на нижнем. Остальные правые повороты - как вариант минимум-миниморум. Т.о. правый поворот с индустриального на Победы и с Победы на Довженко вообще делай хоть в 5 полос. А вот для других двух правых из-за ст.метро и цеха Большевика надо выбирать оптимальный вариант. Кстати в последнем варианте, всё-таки угол цеха предлагается закруглить.
Там на поворот от завода на метро "Большевик" идет 7й маршрут троллейбуса, где на линии троллейбусы ЛАЗ-Е183 (длинна - 12 метров), ЛАЗ-Е301 (18.25 метров) и Авиант Киев-12 (18.50 метров). При заходе в поворот они могут намертво заблокировать движение из рукава вправо, а т.к. главная - на кольце, то троллейбус будет ехать ой как долго...
В ответ на: инновация из Эрфурта и реакция водителей местных меркав
Нда, зрелище совсем грустное. Впрочем трудно ожидать чего-то другого на таком маленьком перекрестке. Водители просто не понимают, с какой радости нужно выписывать на простейшем перекрестке непонятные кренделя на минимальной скорости. Имхо.
вообще, организуя такие круги принято сажать клумбу по центру и окружать ее небольшим возвышением, вымощенным булыжником. Тогда альтернативы не будет и водители будут меньше тупить. Правда и длинномеры потеряют способность проезжать такой перекресток