autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
LIS | Достоевский **
Re: Вопросы по бойлеру
[Re: ChAO] 27 мая 2011 в 15:33
В ответ на:

У мене теж така ідея була щоб на ніч відключати живлення бойлера програматором такого типу але подумав що вони розраховані на меньшу потжуність.



И какой смысл? Бойлер сожрет утром все, что не сожрал за ночь. Отключать есть смысл только тогда, когда остывший бойлер будет стоять остывшим какое-то время. Если за выходные, когда допустим дома никого нет, он до комнатной температуры не остывает (а мой не остывает), то экономии не будет даже при отключении на выходные. Другое дело, что при отъезде лучше отключать из соображений безопасности. Но это не таймером же.
ChAO | V.I.P ****
Re: Вопросы по бойлеру
[Re: LIS] 27 мая 2011 в 15:52
У мене трошки інша ситуація на дачі. Бойлер 10л встановлений після котла. Я його поставив тільки для того щоб зменьшити час очікування поки з крана поллється гаряча вода без перепадів. А взимку можна і опектись оскільки у котла один теплообмінник для ГВП і опалення.
Влітку фішка така: відкрив кран гарячої води, тече холодна (з труб), починає "заводитись" котел (ще тече холодна вода), поки котел розкочегариться і видасть справді гарячу воду то вже і руки помив . Взимку ще гірше: відкрив кран гарячої води, тече холодна вода (з труб), потім кип'яток (оскільки теплообмінник на ГВП і опалення один), потім ледь тепла вода(бо котел ще не включився оскільки ж тече кип'яток)і тут починає "заводитись" котел (ще тече ледь тепла вода), і знову чекаємо поки котел розкочегариться. На цю всю процедуру тратиться приблизно від 10 до 25 секунд в залежності від того як давно відкривався кран (на скільки остила вода в трубах).
Тиждень тому поставив на виході з котла на ГВП бойлер 10л. Тепер достатньо дочекатись поки зтече холодна вода з труб. Та й душ приймати набагато приємніше стало а то було поки відрегулюєш температуру... По великому рахунку цей бойлер у мене використовується як акумулятор гарячої води і можливо навіть прийду до того, що не буду його підключати до електроенергії взагалі. А покищо є ідея поставити ще таймер на нього.
Мангустин | ex-REM ***
Re: Вопросы по бойлеру
[Re: ChAO] 27 мая 2011 в 16:02
у меня бойлер 1.5 кВт, механическая включалка\программатор 3,2кВт.
электронные смотрел в эпицентре, по мощности проходили. точную цифру не помню, но не впритык.
Мангустин | ex-REM ***
Re: Вопросы по бойлеру
[Re: Мангустин] 1 июня 2011 в 11:54
В ответ на:

закончится месяц, напишу результаты.



результат теста - ~экономия есть, но небольшая ~10 кВт\месяц.
если поиграть с настройкой таймера, можно вытянуть больше, но имхо нет смысла.
Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

1 користувачів і 33 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 6184