autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Звіт по виплаті від УСГ по КАСКО

deleted | Анонім
Звіт по виплаті від УСГ по КАСКО
24 мая 2011 в 20:31
20.04.2011 сталося в мене "міні" дтп. я розумно викликав ДАІ і повідомив страхову, бо як далі з'ясувалося, те що на вигляд було "міні" потягло заміну фари, бампера та рихтування крила

вчора, 23.05.2011 гроші прийшли на СТО.
чисто мого часу вся процедура зайняла не дуже багато, один візит у УСГ, і два візити на різні СТО , поки УСГ вирішувала котре сплачувати.

якби не травневий 10 денний загул, то думаю що вирішилось би швидше, але що є то є.
на наступному тижні здаю авто на СТО.

Сума ремонту - 7кгрн.

Взагалі можна сказати що нормально впорались, як для реалій нашої країни, мозок ніхто не компостував, правда ще й не відремонтували
імхо по цьому випадку УСГ заслуговує 4/5 (мінус бал за очікування більше місяця .)

не реклама, принаймні поки що ніхто ніякіх ніштяки не обіцяв за месагу
Jed Meyers | старожил **
Re: Звіт по виплаті від УСГ по КАСКО
[Re: ] 24 мая 2011 в 23:23
Мне в прошлом году УСГ рассказывала сказки, что, мол, вот-вот через пару дней будет решение и переведем вам деньги, хотя на самом деле СТО эти деньги уже неделю назад получило. Тоже было тысяч семь гривен. Больше всего времени заняла почтовая переписка между страховой и банком-вигодонабувачем.
Kesar | Супер писатель! ***
Re: Звіт по виплаті від УСГ по КАСКО
[Re: ] 25 мая 2011 в 12:56
В общем неплохая страховая, несколько лет подряд в ней страховался, было пару ДТП, платили исправно, достаточно оперативно, 2-3 недели с момента ДТП и деньги на станции.
НО, если у Вас в течение страхового периода случилось ДТП, а теперь ВНИМАНИЕ!!!, даже 100% не по Вашей вине - на следующий год Вам поднимут страховой тариф за счет цитата-"увеличивающего коэффициента по причине ДТП". У меня при стоимости КАСКО около 8.000 грн в этом году, УСГ на следующий год запросила почти на 1500грн. больше.
Это просто какая-то аномалия, страховые агенты с которыми я общался по этому вопросу, говорят "да это так, это их политика" и разводят руками.
Я считаю это тупым выкачиванием денег, обычной жадностью, а жадность она, как известно, порождает бедность...
В данный момент подбираю другую страховую, отакэ
deleted | Анонім
Re: Звіт по виплаті від УСГ по КАСКО
[Re: Kesar] 25 мая 2011 в 14:11
сенкс, буду мати на увазі
deleted | Анонім
Re: Звіт по виплаті від УСГ по КАСКО
[Re: ] 23 июня 2011 в 21:22
на цьому тижні перемонтували мені машинку на Пегас Авто.
Хоч і знаходяться вони у Ж., але роблять гарно і швидко, зазори виставили, у колір попали, може профі і побачать щось, але полюбе роблять краще ніж офіціали, та ж столичка (криворучки ще ті)

пегасу
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Звіт по виплаті від УСГ по КАСКО

Додаткова інформація
Модератор:

 Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

0 користувачів і 66 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1950