autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумAutoua форум

Забрав машину після установки ГБО (накатав звіт, трошки).

OLd | старый писатель **
Забрав машину після установки ГБО (накатав звіт, трошки).
28 октября 2004 в 15:50
Спочатку хотів поставити ГБО 2-го покоління. Вже приїхав на установку на одну фірму (наскільки я пам’ятаю, то там встановлювали Lanosovod та Eugene), але виявилось, що на моєму авто пластиковий впускний колектор і у випадку встановлення ежекторного ГБО є ризик, що колектор під час хлопку (мінівзриву) розірве або він трісне. Для того, щоб цього не трапилось, необхідно встановлювати штук 8 «хлопушок». З часом, у даних пристроях (хлопушках), які встановленні знизу колектору, можуть просідати пружинки і вони будуть травити. Короче, гімору багато, ризик є і т.д. (це вся інфа від майстра). Не знаю, думаю, що дурити мене у них не має причин. Під кінець, порадили встановити 4-покоління. Звичайно, що у 370 баксів я вже не вписуюсь. Вирішив альтернативу ставити, а саме російського, а не італійського виробництва. Ціна під «ключ» з ТОР складає 600 баксів. Фірма, яку порекомендували, знаходиться відразу за Московським мостом, якщо їхати з центру по правій стороні. Поїхав до них. Вияснив, що вони вже працюють 7 років. Монтують та налаштовують систему на протязі 2 днів. Перший – встановлення, другий – тестування і відладка. Італійське обладнання, зі слів нового майстра, настроюється легше і швидше. Врізали 4 форсунки, поставили додаткові «мозки», які працюють не звичайним емулятором. Вони крім всього, орієнтуються на показання датчиків «лямбда» та «МАФ». Заводити необхідно на бензині, після підняття до 2 тис. оборотів, автоматично переходить на пропан-бутан (стандарт). Глушити без всякого переходу на бензус. «Мозки» автоматично під час включення запалення дають команду старту з бензину. Як для мене – зручно. По витратам на альтернативне пальне, нічого ще сказати не можу, але сподіваюсь, що за мені додаткових 10% не вилізе.
Які перші відчуття? Чесно кажучи, відразу і розгубився… По динаміці різниці не відмітив. Бувало, що і на 95 гірше їхала. Щоб тихіше став двигун працювати? Не сказав би. Ось хіба що якось м’якіше. Так, м’якіше. Особливо це відчувається під час «крутіння» двигуна.
Гарантія – 1 рік або 20 тис. км. Теж стандарт.
Відношення – професійне. До клієнта уважні і пояснюють всі питання без надмірного тиску. Наприклад, вчора ввечері забирав машину, відмітив, що з’явився якийсь резонанс (звуковий) під час руху в моторному відсіку. Домовились, що сьогодні під час обіду підскочу. Була думка, що як бабки вже їм заплатив, будуть «парити мозки», а не шукати причину. Проте, шукали довго і знайшли причини, яких виявилось аж дві. Одна – мідна трубка дотикається до низу пластикового воздухозабірника. Друга – редуктор дотикається до тросика педалі газу і теж передає вібрацію.
Ціна на газ у них здивувала – 1,88 грн. Очікував, що вже кругом не менше 2 грн.
Через деякий час зможу висвітити інформацію щодо витрат пального на кілометраж.

Видали документи на встановлене обладнання, які необхідні під час реєстрації в ДАІ. Маю наступне питання. Скільки буде коштувати реєстрація ГБО в ДАІ. Це що, знову додатково 80 грн. платити за пластиковий техпаспорт? Хтось вже проходив процедуру реєстрації?
AVB | V.I.P **
RE: Забрав машину після установки ГБО (накатав звіт, трошки).
[Re: OLd] 28 октября 2004 в 16:03
Я теж ставив ГБО на Червоногвардійській

Реєстрація в ДАІ виллється в заміну техпаспорта. Пластиковы зараз не дають.
Тому заплатиш блищько 350 грн за звичайний
Раджу самому перед поїздкою в ДАІ сплатити транспортний податок -- там покажеш квитанцію.
OLd | старый писатель **
Re: RE: Забрав машину після установки ГБО (накатав звіт, трошки).
[Re: AVB] 28 октября 2004 в 16:09
В ответ на:

Я теж ставив ГБО на Червоногвардійській

Реєстрація в ДАІ виллється в заміну техпаспорта. Пластиковы зараз не дають.
Тому заплатиш блищько 350 грн за звичайний
Раджу самому перед поїздкою в ДАІ сплатити транспортний податок -- там покажеш квитанцію.



А кіко можна без реєстрації їздити? До першої зупинки?
Які наслідки - штраф чи штрафплощадка? Все ж таки це переобладнання машки...

Блін, багатенько деруть в МРЕВ. А що трапилось з пластиковими?
Дядя Маск | опытный писатель ***
по срокам +
[Re: OLd] 28 октября 2004 в 16:21
Я, конечно, понимаю - может мне просто везет, но я вот уже более 2 лет езжу на машине с газом, причем штуцер заправки никак не замаскирован (врезан в крыло рядом с бензиновым люком), было много остановок по поводу и без повода, в Киеве и за много сотен километров от него, но никогда ни один даишник не проронил ни слова насчет гбо. Вот только ТО я проходил, естественно, "левым" способом. Никаких бумаг на газ у меня нет.
Змінено Дядя Маск (16:22 28/10/2004)
AVB | V.I.P **
Re: RE: Забрав машину після установки ГБО (накатав звіт, трошки).
[Re: OLd] 28 октября 2004 в 17:09
за законом є 10 днів на перереєстрацію...
і, наскільки я памятаю, після цього терміну попахує зняття номерів + штраф

пластик зараз дефіцит
AVB | V.I.P **
RE: по срокам +
[Re: Дядя Маск] 28 октября 2004 в 17:11
Ты только сплюнь трижды...
Если нарвешься на ретивого инспектора то или много денег отдашь, или номера заберут...

Я решил, что лучше заплачу сразу, но раз
MadMax | IesuiT ***
отец ездил с ГБО 20 лет , этим летом нарвался (+)
[Re: Дядя Маск] 28 октября 2004 в 23:05
пришлось оформлять ...
AVB | V.I.P **
Re: RE: Забрав машину після установки ГБО (накатав звіт, трошки).
[Re: OLd] 29 октября 2004 в 08:59
Чесно кажучи: порівняно з 600 доларами за ГБО 60-70 за реєстрацію, ІМХО, можна сплатити...
OLd | старый писатель **
Re: RE: Забрав машину після установки ГБО (накатав звіт, трошки).
[Re: AVB] 29 октября 2004 в 09:12
В ответ на:

Чесно кажучи: порівняно з 600 доларами за ГБО 60-70 за реєстрацію, ІМХО, можна сплатити...



Платити, звичайно, прийдеться. Але ж жаба давить. Нещодавно переплатив за пластикову корку 80 грн., тепер виходить що дарма....
AVB | V.I.P **
Re: RE: Забрав машину після установки ГБО (накатав звіт, трошки).
[Re: OLd] 29 октября 2004 в 09:38
"Бывают в жизни злые шутки" -- сказал индюк, слезая с утки
Autoua.netФорумAutoua форум

Забрав машину після установки ГБО (накатав звіт, трошки).

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, moderator, Amateur 

0 користувачів і 99 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 3721