autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

ищу образец жалобы на СК в МТСБУ ДержФінПослуг.

antip | Супер писатель! ***
ищу образец жалобы на СК в МТСБУ ДержФінПослуг.
20 августа 2011 в 20:31
сабж.
на несоблюдение сроков и насчитывание пени за просрочку.


Затянули выплату и пытались кормить завтраками, пока не подал жалобу по образцу камрада Серафим Калитович.
Хочу продолжить мстю .
Максімич | старожил ****
Re: ищу образец жалобы на СК в МТСБУ ДержФінПослуг.
[Re: antip] 25 августа 2011 в 16:40
Голові Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг
01001, м.Київ-1, вул. Б. Грінченка 3
Заява.
___2010 року мною було укладено договір добровільного страхування наземних транспортних засобів АВТОКАСКО №____ компанією ПрАТ СК "___". ___2010 за участю застрахованого ТЗ відбулась страхова подія, про що в той же день було повідомлено страховика по телефону, а _____2010 мною з цього приводу було надано всі необхідні документи в офісі страховика, а також застрахований автомобіль надано на огляд представнику страховика _______. та експерту _____. Станом на ____.2011 я не отримав ні виплати, ні жодної інформації про строки виплати та причини затримки, так само як і повідомлення про необхідність в наданні додаткових документів з мого боку, що є порушенням п. ____ договору страхування (затримка більше 30 днів).
Враховуючи ці обставини, я надіслав заяву (Додаток 1) до страховика (вх. №_____ від ______.2011), в якій повідомив його, що я починаю відновлювальний ремонт, тому прошу у встановлені договором страхування терміни перерахувати страхове відшкодування по моїй справі на СТО офіційного дилера компанії «_____», що буде проводити відновлювальний ремонт відповідно до пунктів _____ та _____ договору страхування. Цією заявою я також повідомив страховика , що у випадку, якщо страховик протягом трьох днів не надішле заперечень в письмовому вигляді, я буду вважати це згодою з місцем та вартістю відновлювального ремонту, та надав рахунок-фактуру від цієї СТО.

І т.д. в довільній формі.

Прошу провести перевірку діяльності і застосувати засоби впливу до страховика ПрАТ СК «_____» відповідно до чинного законодавства та змусити провести виплату відповідно до п. ____ договору страхування решти коштів та пені за затримку виплати, оскільки, на основі акту виконаних робіт від СТО офіційного дилера компанії «_____», вартість відновлювального ремонту складає _____. Також прошу перевірити, чи відповідають такі дії страховика ліцензійним умовам провадження страхової діяльності.
Про результати перевірки прошу повідомити мене у визначений законодавством термін.
antip | Супер писатель! ***
Re: ищу образец жалобы на СК в МТСБУ ДержФінПослуг.
[Re: Максімич] 28 августа 2011 в 16:31
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

ищу образец жалобы на СК в МТСБУ ДержФінПослуг.

Додаткова інформація
Модератор:

 Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

0 користувачів і 54 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 8486