autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

А где мебель купить ? цена/качество

Zipher_kiev | важничающий писатель *
А где мебель купить ? цена/качество
29 сентября 2011 в 22:43
Сабж, сдайте контакты, нужна прихожая, спальня и пару диванов, качество нормальное, цены не заоблачные!

На выходных планирую в Белую Церковь проехать, говорят там хороший выбор и цены ?
Silveren | V.I.P **
Re: А где мебель купить ? цена/качество
[Re: Zipher_kiev] 30 сентября 2011 в 10:04
Сходи на посмотреть в Дрим-Таун.
Biletsky | Супер писатель! **
Re: А где мебель купить ? цена/качество
[Re: Zipher_kiev] 30 сентября 2011 в 10:07
Я сам з Білої Церкви, собі купував дитячу і диван в дитячу в Білій церкві, та навіть і кухню замовляв там, там набагато дешевше ніж тут. Тут кухня таких самих розмірів і з такого фасаду нарахували мінімум 19, в Білій з доставкою і зборкою 11,5. Вирішувати тобі. Скажи що саме тебе цікавить, я напишу де що дивитися.
finyuk | Супер писатель! **
Re: А где мебель купить ? цена/качество
[Re: Biletsky] 30 сентября 2011 в 10:34
Belui88 30.09.2011 10:07 пишет:

Я сам з Білої Церкви, собі купував дитячу і диван в дитячу в Білій церкві, та навіть і кухню замовляв там, там набагато дешевше ніж тут. Тут кухня таких самих розмірів і з такого фасаду нарахували мінімум 19, в Білій з доставкою і зборкою 11,5. Вирішувати тобі. Скажи що саме тебе цікавить, я напишу де що дивитися.



Давай пиши всем. Мне тоже интересно.....
Beznika | старожил **
Re: А где мебель купить ? цена/качество
[Re: finyuk] 30 сентября 2011 в 16:22
и мне интересно , присматриваю малой детскую кровать.
Zipher_kiev | важничающий писатель *
Re: А где мебель купить ? цена/качество
[Re: Beznika] 30 сентября 2011 в 17:19
Belui88, отлично! значит завтра поеду смотреть ))

Напиши плз магазины и их адресса не местные мы
Biletsky | Супер писатель! **
Re: А где мебель купить ? цена/качество
[Re: Zipher_kiev] 30 сентября 2011 в 17:46
для всіх: є центральний базар в Білій Церкві, там на самому базарі стоять і виробники і перепродухи (які накручують не так багато, як київські на цій же самій мебелі), там представлений великий вибір меблів+каталоги тощо. Ще є поруч з базаром 18 школа, там на углу (як спускатись до хлібзаводу) роблять дуже класні уголки (в батьків стоїть такий років 8, у всіх родичів також не менше, ціни від 13 і кожа від 20 (класна кожа, Жіночка там продавець-мертвого розговорить і уговорить ) але там ціна нижча ніж якість, рекомендую ) в самому базарі є типу магазин великий там мужик-перепродух робить кухні під замовлення (там замовляв я собі). а взагалі тільки в Білій Церкві зареєстровано більше ніж 200 виробників меблів.+ті хто робить в гаражах. Є ще багато магазинів по дорозі до базару, як спускатись від Торгового Центру "Гермес"...виробників багато за Білою Церквою в (с. Шкарівка), там зразу з траси видно...
juiT | подсевший на форум *
Re: А где мебель купить ? цена/качество
[Re: Biletsky] 1 октября 2011 в 01:27
Шкафы купе и просто шкафчики там делают под заказ?
Biletsky | Супер писатель! **
Re: А где мебель купить ? цена/качество
[Re: juiT] 3 октября 2011 в 03:12
на базарі і в магазинах біля базару треба питати. якщо що, то наш камрад займається ще, Рома автосервіс
Димон. | подмастерье ***
Re: А где мебель купить ? цена/качество
[Re: Zipher_kiev] 4 октября 2011 в 21:37
Займаюсь виготовленням меблів на зомовлення,якщо питання актуальне звертайтесь допоможем.Роботи наші можна побачити на сайті mebleteka.com.ua
Наші контакти 2280172 або 0667249596 Діма
Ціни в нас низькі якість висока.
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

А где мебель купить ? цена/качество

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

1 користувачів і 117 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 4043