autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Seagull | СуперСтар ***
Re: Чего пугаются кошки?
[Re: Миклован] 24 октября 2011 в 21:27
Конечно серьёзно
Миклован | СуперСтар **
Re: Чего пугаются кошки?
[Re: Seagull] 25 октября 2011 в 09:30
Seagull 24.10.2011 21:27 пишет:

Конечно серьёзно




Так это... Надо ж шото делать...
Хотя бы теоретически изучить вопрос. Ну я не знаю даже. Написать в передачу про мистику, шоле, может подскажут шонить...
catkoua | Достоевский **
Re: Чего пугаются кошки?
[Re: vvlaw] 28 октября 2011 в 23:53
vvlaw 22.10.2011 00:13 пишет:

Ну в подъезде ещё можно услышать и идентифицировать хозяина Но во дворе и в машине, причём в разных машинах? Причём у собак слух хоть и лучше человеческого,но всё же не кошачий



в мого батька була собака (якась там сибірська лайка не памятаю точно малий був) яка його відчувала за 2 км коли він до дому машиною їхав. це був приватний будинок практично без огорожі - так вона виходила на дорогу і його чекала на обочині. за 2 роки ні разу не помилилась, мама по ній хавчик на плиту ставила.
catkoua | Достоевский **
Re: Чего пугаются кошки?
[Re: Миклован] 29 октября 2011 в 00:09
Миклован 25.10.2011 09:30 пишет:

Seagull 24.10.2011 21:27 пишет:

Конечно серьёзно




Так это... Надо ж шото делать...
Хотя бы теоретически изучить вопрос. Ну я не знаю даже. Написать в передачу про мистику, шоле, может подскажут шонить...




та просто в котів уява як в дитини
в основному всі незрозумілі стрибки шипіння і походи під ліжко котів - це просто в них від одуріння через сидіння днями в закритій квартирі фантазія розігрується. от вони і починають полювати, з самцями віртуальними загравати, компютерних мишей ловити. іншими словами інстинктивно вони не дають своїй криші зїхати і віртуалізують свою хижацько-мисливську котячу природу. для порівняння в приватному будинку кіт який 50% часу проводить на вулиці - в хаті тупо спить (або хавчик клянчить) і ніколи ніяких барабашок не бачить.
а от де треба задуматись - це де кіт спить, де лежить і де їсть і які місця регулярно уникає. ці точки зі 100% ймовірністю можна до містично патогенних відносити - це ще єгиптяни доказали.
vvlaw | Адвокат дьявола **
Re: Чего пугаются кошки?
[Re: catkoua] 29 октября 2011 в 21:05
В ответ на:

в мого батька була собака (якась там сибірська лайка не памятаю точно малий був) яка його відчувала за 2 км коли він до дому машиною їхав. це був приватний будинок практично без огорожі - так вона виходила на дорогу і його чекала на обочині.


Ну и как она это делала?
В ответ на:

за 2 роки ні разу не помилилась, мама по ній хавчик на плиту ставила.


Очень удобно
Autoua.netФорумДомашні тварини

Чего пугаются кошки? (3/3)

Додаткова інформація
Модератор:

 Irish@, moderator, Outdriver 

0 користувачів і 12 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 6863