autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

монополізація ринку оціночних послуг

YaN | важничающий писатель **
монополізація ринку оціночних послуг
11 июня 2012 в 21:52
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ


Корупції може бути схильна будь-яка людина, що володіє дискреційною владою — владою над розподілом якихось ресурсів, що не належать йому, на свій розсуд (чиновник, депутат, суддя, співробітник правоохоронних органів, адміністратор, екзаменатор, лікар тощо).

Дискреційні повноваження - сукупність прав і обов'язків державних органів, їх посадових та службових осіб, що дають можливість на власний розсуд визначити повністю або частково зміст рішення або вибрати один з кількох варіантів прийняття рішень, пере бачених проектом акта.

Враховуючи ситуацію, що склалася в галузі незалежної оцінки, просимо орган, наділений повноваженнями в сфері регуляції оціночної діяльності відповісти на питання, які цікавлять оціночну спільноту.
Чому:

1. ФДМУ, володіючи дискреційними повноваженнями, фактично підмінив і незаконно розширив зміст статті 5 Закону України "Про Фонд державного майна України" і пункту 4 "Прикінцевих положень" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо реалізації положень Державної програми приватизації на 2012-2014 роки". Більш ніж двома десятками наказів ФДМУ фактично порушив норми Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» і запровадив іншу, абсолютно нову не тільки оцінку, але і процес її організації.
В Наказах ФДМУ шляхом внесення змін з'явилися додатково і необґрунтовано:
- залучення до оціночної діяльності «сторонніх організацій», які призначені стати супутниками оціночних фірм при відмиванні коштів;
- знищення інституту стажування всупереч Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»
- віртуальне впровадження так званої системи управління якістю в оцінці, яка набуває статусу інтелектуальної власності «сторонніх» організацій. Простіше кажучи, це легалізований механізм для отримання «відкату» коштів, які будуть віддавати «стороннім» організаціям оціночні підприємства, що будуть допущені до даного виду діяльності.

2. ФДМУ неправомірно сприяв фізичним і юридичним особам у здійсненні ними господарської діяльності:
- Підписав Угоду про співробітництво з професійної підготовки оцінювачів з НДЕІ, який не проводив до цього підготовку оцінювачів. При цьому відмовив 25 досвідченим навчальним центрам, які постійно проводять дану підготовку.
- Надав можливість тільки одній, наперед організованій групі господарських структур, вивчити свої представників: 80 осіб, менше 1% від всіх оцінювачів України.
- Не допустив до навчання всіх інших оцінювачів України (9000 осіб), зареєстрованих у реєстрі ФДМУ, і відмовляє їм в навчанні і сьогодні.
- Видав сертифікати суб’єкта оціночної діяльності 12 оціночним організаціям, сформованих під одним «дахом» господарів і ідеологів.
- Влаштував для «новоспечених» оцінювачів «кріпосне право». Вніс в кваліфікаційне свідоцтво оцінювача фразу: «для здійснення оціночної діяльності у складі…» конкретно визначеної юридичної особи.
- Ввів в склад Екзаменаційної комісії аж по 3 представника, але тільки від 2-х громадських організацій: 1) Асоціації спеціалістів банківської оцінки України (АСБОУ) та від 2) Союзу оцінювачів України (СОУ), які набули статусу саморегулівних організацій оцінювачів тільки 15 травня 2012 року.
- До складу Екзаменаційної комісії не був введений жоден представник УТО, АФО та інших, які більше десятиріччя! визнані ФДМУ як саморегулівні організації.

3. ФДМУ не тільки не вжив заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів, а сам створив колапс на ринку нерухомості України. Свідоме зменшення оцінювачів на ринку призвело до дефіциту послуги (300000 угод :21день :12 місяців : 80 чоловік ≈15 звітів за один день на одного чоловіка!) А дефіцит послуги призвів до її подорожчання в 6-10 разів.

4. Накази ФДМУ призвели до профанації не тільки спеціальності, але і процесу оцінки. Професіоналізм і репутація, схоже остаточно втратили актуальність в цій галузі економіки:
- Відмінено огляд об’єкта оцінки;
- За надання даних відповідає Замовник, який не тільки надає опис об’єкту оцінки, але і несе за нього відповідальність;
- Введено «спосіб оцінки для цілей оподаткування» через «спосіб автоматизованої оцінки для цілей оподаткування»;
- Оцінювач в порушення Національних стандартів оцінки не оцінює об’єкт оцінки, а виконує дії оператора комп’ютерної програми;
- Всі 12 «допущених до годівниці» оціночних підприємств розташовані в м.Київ.

5. ФДМУ звузив рамки впливу громадськості і розмив віртуальними саморегулівними організаціями (та їх об’єднаннями) склад Наглядової ради.

Враховуючи викладене вище,

Просимо невідкладно вжити заходів щодо створення прозорого механізму оцінювання нерухомості для цілей оподаткування шляхом:
1. скасування наказів Фонду державного майна України №554, 555, 556 від 23 квітня 2012 року, наказу Міністерства юстиції України №766/5 від 21 травня 2012 року, та інших актів ФДМУ нормативного та ненормативного характеру, прийнятих для започаткування оцінки для цілей оподаткування.
2. визнання за оцінювачами, які отримали кваліфікаційні документи за відповідними спеціалізаціями оцінки у відповідності з Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» права здійснювати оцінку для цілей оподаткування.
3. ініціювання вилучення з статті 5 Закону України "Про Фонд державного майна України" та з пункту 4 «Прикінцевих положень» Закону України «Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо реалізації положень Державної програми приватизації на 2012-2014 роки» норм, що регламентують оцінку для цілей оподаткування.

Оцінювачі України

http://www.epravda.com.ua/news/2012/06/11/326084/
http://www.depo.ua/ru/delovaja-stolica/2...7-578/83984.htm
http://ztv-uto.org.ua/documents/10_Sxema.jpg
http://minfin.com.ua/2012/06/07/601670/
YaN | важничающий писатель **
Re: монополізація ринку оціночних послуг
[Re: YaN] 11 июня 2012 в 22:07
Не мое, но очень информативно, взято отсюда

Питання для роздуму…

1. Чому взагалі з’явився додатковий окремий напрям оцінки «для цілей оподаткування»? Якщо раніше "напрями" визначались за видом майна (ЩО оцінюємо? будинок, літак, авто), то «напрям 3» створений за принципом "для кого" оцінюємо. По суті ми встали на шлях, коли вартість буде визначатись для кожного Замовника (ДПА, ДВС, ФДМУ, МВС, митниці, судів і т.п.) за окремим напрямком!
Це суперечить чинним Національним стандартам оцінки, в яких визначені види вартості, типи майна, але не визначені відмінності у вартості в залежності від Замовника. Більш того, ніде, ні в яких країнах, ні в Міжнародних, ні в Європейських стандартах немає різниці у вартості в залежності від Замовника оцінки.

2. Якщо в статті 5 Закону України "Про Фонд державного майна України" і пункті 4 "Прикінцевих положень" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо реалізації положень Державної програми приватизації на 2012-2014 роки", на які посилається ФДМУ в своїх наказах, мова йде ТІЛЬКИ про
- новий напрям 3 для цілей оподаткування і
- виключний вид оціночної діяльності для цілей оподаткування,
то в Наказах ФДМУ і змін до них з'явилися додатково і необґрунтовано
- «сторонні організації», які призначенні стати супутниками оціночних фірм при відмиванні коштів….
- система управління якістю (СУЯ), як інтелектуальна власність «сторонніх» організацій «для надання послуг по розробленню, впровадженню та постійному підтриманню СУЯ» для «отката» коштів в розмірі 70% від оціночних організацій;
- профанація і знищення інституту стажування всупереч Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» тощо

3. Тільки 14 травня 2012 р. були опубліковані, а значить стали чинними Накази ФДМУ 554 (вносяться зміни ще в 7 наказів Фонду), 555, 556 тощо.
Виникає питання, яким же чином вже 19.05.2012 розпочалося навчання оцінювачів в Науково- дослідному економічному інституті Мінекономіки (надалі НДЕІ, директор - Манцуров І.Г.)?
Виходить, що за 4 дні, демонструючи надмірну «наполегливість та працьовитість»:
- ФДМУ утворив Комісію з тестування 25 навчальних закладів;
- Комісія здійснила моніторинг якості підготовки слухачів з оцінки різних навчальних закладів ( МІБ, ТПП, ІКЦ тощо);
- За результатами перевірки ФДМУ обрав для підписання угоди єдиний навчальний заклад НДЕІ, який до того базовою підготовкою оцінювачів не займався;
- НДЕІ і ФДМУ уклали Угоду про співробітництво з професійної підготовки оцінювачів;
- НДЕІ розробило з ФДМУ програму базової підготовки оцінювачів;
- НДЕІ для цього повинно було використати Наказ ФДМУ № 969 із змінами 2012 р. «Про затвердження тематичних планів та програм курсів базової підготовки оцінювачів», але цей наказ не був опублікований навіть 28 травня 2012 року;
- НДЕІ до початку занять, тобто до 19.05.2012 р. повинно було надати викладачам Перелік питань кваліфікаційних іспитів для отримання кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, але Перелік був надрукований в газеті «Відомості приватизації» лише 23 травня 2012 року;
- НДЕІ укомплектував без оголошення для оціночної спільноти (таємно!) групу в мінімум 40 «обраних» слухачів
- НДЕІ не допустив до навчання всіх інших оцінювачів України і відмовляє їм в навчанні і сьогодні і т.д. і т.п.
І все це за 4 дні!!!!

4. Яким чином ФДМУ визначив «доцільність укладення угоди» з НДЕІ, який в 2011 році ще не мав досвіду по навчанню оцінювачів за спеціалізаціями 1.1, 1.4, 1.5?

5. Між іншим, наказ ФДМУ № 680 від 15.05.2012, на підставі якого повинні бути введені зміни і доповнення в деякі накази ФДМУ, в тому числі в наказ №969 від 19 травня 2004 року "Про затвердження тематичних планів та програм курсів базової підготовки оцінювачів за напрямами та спеціалізаціями оцінки майна" на кінець навчання в НДЕІ станом на 27 травня 2012 року ще не опублікований!

6. Якщо раніше зміни в Перелік питань до кваліфікаційного іспиту набирали «чинності через 45 днів після їх опублікування в засобах масової інформації », то у відповідності до змін, внесених наказом №554, Перелік питань до кваліфікаційного іспиту набирає чинності «з дня» опублікування (без надання можливості громадськості з ним ознайомитись).
Як зручно, 19 травня розпочали навчання «відібраних козачків», 23 травня в «Відомостях приватизації » був надрукований Перелік екзаменаційних питань, який став завдяки таким змінам чинним в той же день(не прийшлось чекати його визнання до 8 липня).

7. Яким чином ми можемо говорити про якість оцінки для оподаткування та про її незалежність, якщо ФДМУ запропонував покласти відповідальність за огляд та опис об'єкта оцінки на Замовника, а оцінювача зобов’язав скористатись даною інформацією для її підстановки в форму для "майбутньої автоматизованої обробки" (з виступу начальника управління з питань оціночної діяльності ФДМУ Горяйнова М.Г.). Згідно такої логіки оцінювач не зобов'язаний оглядати об'єкт!!! А це – порушення Національних стандартів.

8. Чому ФДМУ не надав можливості досвідченим центрам з базової підготовки оцінювачів як МІБ, ІКЦ, ТПП тощо провести навчання оцінювачів за напрямком 3? Чому на такий "відповідальний" напрям поставили новачка – НДЕІ, який навіть до цього не займався базовою підготовкою оцінювачів за спеціалізаціями 1.1, 1.4, 1.5?

9. Чому для оцінки майна фізичних осіб навчаються окремо «блатні» НОВАЧКИ, хоча є величезна кількість досвідчених оцінювачів, зареєстрованих у реєстрі ФДМУ, які виконують оцінку майна як фізичних так і юридичних осіб?

10. Зневага, нехтування положеннями Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» і Національних стандартів. В більшості змін, внесених в Накази ФДМУ, є виключення з тексту посилань на статті № 8, 12, 15, 16, 19, 20 вище вказаного Закону, бо в накази ФДМУ самоуправно внесені завуальовані зміни! (От не хочуть, щоб звіт відповідав вимогам статті 12, не подобається фраза «звіт підписується оцінювачами, які безпосередньо проводили оцінку майна»).

11. Так хотілось ввести новий напрямок, для того, щоб відсікти всіх українських оцінювачів від створеного під себе корита, що відмовились від стрижня навчання – стажування. Ввели нову термінологію: «стажування відбулося до навчання». А як вам така фраза: «Стажування може відбуватися до навчання за програмою підготовки, в тому числі у випадку, якщо фізична особа раніше набула право на здійснення оціночної діяльності за іншими напрямами, незалежно від факту зупинення дії (позбавлення) кваліфікаційного свідоцтва».
Чому, якщо раніше стажування проходило у складі суб’єкта оціночної діяльності, то сьогодні воно буде проходити у складі оцінювача? Це в якій з частин оцінювача? Причому викинули фразу про те, що «база стажування повинна відповідати напряму оцінки майна» (оцінювач будівель буде стажувати по оцінці літаків?).

12. Навіщо потрібна запропонована ФДМУ система управлянні якістю (СУЯ), якщо оцінювачі України мають Національні стандарти оцінки, Міжнародні стандарти, Американські, Європейські, RICS, а також внутрішню сертифікацію оцінювачів силами СРОО, рецензування звітів Експертними радами СРОО і т.д.

13. Чому в наказі ФДМУ для ведення СУЯ (система управління якістю) вводяться "сторонні організації", які отримують право інтелектуальної власності по створенню і веденню СУЯ?

14. Якщо з одного боку СУЯ вводиться тільки для 3-го напрямку, оцінка для якого виконується за спрощеною процедурою (п.6), то чому для інших напрямків, набагато складніших, вона упущена?

15. Нововведення на противагу до законодавчого акту. Тепер анулювати сертифікат можуть не згідно підстав, чітко зазначених в статті 8 Закону «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», а згідно пункту Наказу ФДМУ: «невідповідність СОДа вимогам до якості послуг, що надаються СОД, та правилам організації системи зовнішнього контролю якості, встановленого ФДМУ».
Що це за Порядок, передбачений «Положенням про порядок видачі сертифікатів СОД», згідно якого видаються сертифікати правонаступнику?
Так само і відносно Переліку документів, які необхідно представити для отримання кваліфікаційного свідоцтва, який був наведений в статті 15 Закону «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» . Тепер посилання на статтю зняті і замінено на слово «вимоги». І хто і що буде тепер вимагати і за яким списком? Коли йде посилання на весь текст Закону, то вимоги розмиті, розпливчасті і можуть бути невиправдано в декілька раз збільшені.
Чому інформація про такі кардинальні зміни в системі організації оцінки не була відповідним чином представлена на офіційному сайті ФДМУ і не пройшла належного обговорення з широкою оціночною громадськістю?

16. Чому для «податкової» оцінки керівник СОД повинен складати « іспит на відповідність знань»? А що для інших Замовників знання директору не потрібні?

17. Максимально звужено повноваження Наглядової ради з питань оціночної діяльності. Тепер Наглядова рада не погоджує як раніше загальні вимоги до змісту навчальних програм базової підготовки та підвищення кваліфікації оцінювачів, не погоджує тематичні плани. Взагалі вилучено фразу: «Загальні вимоги до навчальних програм переглядаються за рішенням Наглядової ради». Згідно нових змін не враховується думка Наглядової ради і при укладенні угоди про співробітництво навчальних закладів з ФДМУ. Тощо …
Майже відсторонили оціночну спільноту від роботи в Наглядовій раді. Якщо до змін в Наглядову раду входили представники СРОО (за рішенням самих оцінювачів), то тепер і кількісний і персональний склад Наглядової ради формуються за рішенням Голови ФДМУ.
18. У складі Комісії з тестування навчальних закладів раніше було по одному представнику від кожної саморегулівної організації оцінювачів (всього - не менш як 9 осіб), а тепер буде по одному від «об’єднання саморегулівних організацій»! Мало того, «розмивають» склад «науковцями», які можуть бути і не з сфери оціночної діяльності. І навіть при таких обмеженнях все одно вноситься фраза: «Рішення Комісії носить рекомендаційний характер».

19. Раніше, коли позбавляли кваліфікаційного свідоцтва, то оцінювачі могли звернутись до Наглядової ради, секретаріату Екзаменаційної комісії, до ФДМУ. Сьогодні тільки до ФДМУ!

20. В статті 16 ЗУ «Про оцінку майна …» конкретно сказано, що «представники саморегулівних організацій оцінювачів повинні становити не менше двох третин кількісного складу Екзаменаційної комісії». Але і тут представників саморегулівних організацій підміняють представниками їх об’єднань, науковцями з будь яких сфер діяльності тощо.




Перелік подібних запитань можна продовжувати до нескінченності. Але, за цими питаннями стоять тисячі фактично знищених робочих місць, мільйони зайво сплачених, не зрозуміло куди, коштів, лобіювання, корупція.



Більше року минуло від часу, коли політики радісно рапортували про знищення в Україні так званої «тендерної мафії». Структуру, яка викачувала гроші з підприємств і гальмувала роботу малого і середнього бізнесу, роблячи гроші «з повітря» відсторонили від фінансових потоків країни. Але нещодавні події в парламенті та Фонді держмайна підтвердили постулат про те, що мафія безсмертна. В Україні народжується структура, яка може перевершити славнозвісну тендерну палату. Відродження системи махінацій і відкатів зробили можливим дрібні, на перший погляд, зміни до деяких Законів України, пролобійованих ідеологами тієї ж Тендерної палати. Так, Стаття 5 Закону України "Про Фонд державного майна України" та пункт 4 "Прикінцевих положень" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо реалізації положень Державної програми приватизації на 2012-1014 роки" визнали оціночну діяльність для цілей оподаткування як виключний вид діяльності за новим напрямом №3 «Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства». Деталі нової схеми знайдете в додатку до даного листа.
Реалізація нової «тендерної» схеми була б неможливою без участі в ній структур Фонду держмайна України. Аналізуючи інформацію і накази Фонду, складається враження, що депутати, ідеологи «тендерної мафії», повністю контролюють ФДМУ. Так, в Наказах ФДМУ і змінах до них додатково і необґрунтовано з'явилися зміни, які створили ситуацію, коли замість дев’яти тисяч ліцензованих оцінювачів, які працюють в Україні, лише 40 чоловік вирішуватимуть, що, скільки і для кого коштуватиме в нашій країні. Малий і середній бізнес успішно і швидко буде поглинутий великим. І це в той час, коли Президент Віктор Янукович зажадав від керівництва правоохоронних та контролюючих органів негайного припинення неправомірного тиску на бізнес.
Окрім ліквідації малого і середнього бізнесу на ринку оцінки та фактичної монополізації галузі двома депутатами Верховної ради, нововведення призведуть до значного здорожчання послуг населенню та поставить «хрест» на їх якості.
Наспіх «продавлені» депутатами зміни в законодавчі акти суттєво змінили профільний закон та «розв’язали руки» засновникам «тендерної мафії», надавши їм монопольне право маніпулювати оцінкою майна в Україні. Про закони ринку і справедливу конкуренцію більше мова не йде.
Ось далеко не повний перелік змін, внесених до наказів Фонду державного майна України, які впроваджують на ринку країни нову «тендерну мафію»:
- «сторонні організації», які призначені стати супутниками оціночних фірм при відмиванні коштів…
- знищення інституту стажування всупереч Закону України «Про оцінку майна, майнових прав… тощо. Професіоналізм і репутація, схоже остаточно втратили актуальність в цій галузі економіки.
- систему управління якістю (СУЯ), яка стане інтелектуальною власністю «сторонніх» організацій «для надання послуг по розробленню, впровадженню та постійному підтриманню СУЯ». Простіше кажучи, це легалізований механізм для отримання «відкату» коштів в розмірі 70%, які платитимуть оціночні організації, що наважаться продовжити «працювати» на ринку.
Нові правила не просто запровадять нову схему «відкатів», корупцію, знищення цілої галузі для малого та середнього бізнесу, а ще й залишать без роботи тисячі фахівців-оцінювачів, які поки що ще працюють на цьому ринку в Україні.
YaN | важничающий писатель **
Re: монополізація ринку оціночних послуг
[Re: YaN] 11 июня 2012 в 22:41
http://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2012/06/11/281309
Змінено YaN (22:50 11/06/2012)
ivlike | подсевший на форум **
Re: монополізація ринку оціночних послуг
[Re: YaN] 12 июня 2012 в 00:06
на данный момент у нас так:
есть только номер мобильного телефона и все. скидываешь на этот номер адрес своей электронки, в ответ приходит форма, которую надо заполнить - вписать все данные по объекту и отправить назад.
через час приходит письмо - договор и счет на оплату.
счета не поддаются пониманию - одному челу выставили 800грн за квартиру в самом центре на 100квадратов, другому - 6400грн за двушку в спальнике.
после оплаты счета - отправляешь скан платежки и свой адрес опять на ту почту.
в ответ - указание ждать заказного письма.
через два дня получаешь письмом оценку и идешь к нотариусу.
YaN | важничающий писатель **
Re: монополізація ринку оціночних послуг
[Re: ivlike] 12 июня 2012 в 09:12
феерично.. то ли еще будет
ivlike | подсевший на форум **
Re: монополізація ринку оціночних послуг
[Re: YaN] 12 июня 2012 в 09:45
ну и забыл дописать, что все остальный оценщики - грызут локти. особенно - те, кто в последнее время только ими стал, бгг

а те, кто уже много лет работает - те просто бухают от невозможности самореализции в любимой профессии

вообще если брать глубжее и вширьшь - постепенно во всем к этому идет. не только в оценке. есть ресурс. есть возможность его использовать. берегов не видно, они потеряны.
YaN | важничающий писатель **
Re: монополізація ринку оціночних послуг
[Re: ivlike] 12 июня 2012 в 11:06
ivlike 12.06.2012 09:45 пишет:


вообще если брать глубжее и вширьшь - постепенно во всем к этому идет. не только в оценке. есть ресурс. есть возможность его использовать. берегов не видно, они потеряны.




Это точно...
YaN | важничающий писатель **
Re: монополізація ринку оціночних послуг
[Re: YaN] 12 июня 2012 в 13:09
13 июня
Анонс
Пресс-конференция на тему: «Рейдерский захват профессии оценщик» или «Собираешься купить квартиру — будь готов заплатить по тройной цене!”.

Приглашаем представителей СМИ на пресс-конференцию, которая состоится 13 июня в 15:30 в пресс-центре информационного агенства УНИАН.
В считанные месяцы группой лиц, основная цель которых является личное обогащение и расширение сферы влияния, произошла насильственная монополизация рынка оценочных услуг. Украинскую оценку, как вид деятельности, полностью передали в руки 12 компаний, включающих всего 40 оценщиков. Подготовка и сертификация этих лиц прошла в закрытом режиме с нарушениями действующего законодательства.
В результате рейдерского захвата рынка оценщиков, был изменен размер сборов и платежей при совершении сделок. Теперь стоимость сделок по отчуждению имущества граждан Украины возросла в 4-10 раз. То есть при покупке или продаже недвижимости или автотранспорта украинцам придется выложить космические суммы на обязательное заключение оценщика во время сделки.
Кроме того, более 9000 оценщиков потеряли право заниматся уставным видом деятельности, то есть фактически остались без работы. Сотни субьектов малого предпринимательства находятся на грани ликвидации.
Представители общественности направили открытое письмо Президенту Украины В.Ф. Януковичу, Верховной Раде Украины и Фонду государственного имущества Украины с требованием отменить ряд нормативних актов, принятие которых привело к монополизации рынка оценочных услуг. С текстом письма можно ознакомится ниже.
Данные события имеют далеко идущие последствия для рынка недвижимости, автотранспорта и для каждого гражданина Украины.
Участники пресс-конференции: представители «Открытого Клуба Независимых Оценщиков» («ОКНО»), Украинского общества оценщиков, Ассоциации специалистов оценки (оценщики с более чем 15-ти летним стажем работы), юристы и общественные деятели.

Пресс-конференция состоится по адресу ул. Крещатик, 4.
Телефоны для получения дополнительной информации: 050-698-93-97, 044-362-20-30.
SergiyUA | 13й таксопарк ***
Re: монополізація ринку оціночних послуг
[Re: YaN] 12 июня 2012 в 13:16
... страна победившей коррупции.

То ли ещё будет...
YaN | важничающий писатель **
Re: монополізація ринку оціночних послуг
[Re: SergiyUA] 12 июня 2012 в 13:20
я что-то подобное ожидал, но реальность превзошла все пределы.. наглость с которой работаю ребята просто поражает
YaN | важничающий писатель **
Re: монополізація ринку оціночних послуг
[Re: YaN] 13 июня 2012 в 23:25
http://www.epravda.com.ua/columns/2012/06/13/326232/
Nikitych | Достоевский **
Re: монополізація ринку оціночних послуг
[Re: YaN] 14 июня 2012 в 16:44
YaN 13.06.2012 23:25 пишет:

http://www.epravda.com.ua/columns/2012/06/13/326232/




Вроде отменили ...
http://www.spfu.gov.ua/ukr/news_big.php?id=10758
Nikitych | Достоевский **
Re: монополізація ринку оціночних послуг
[Re: Nikitych] 14 июня 2012 в 16:58
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.06.2012 Київ № 2952



Щодо скасування деяких наказів ФДМУ

НАКАЗУЮ:

1. Скасувати накази Фонду державного майна України:

від 23 квітня 2012 року № 554 «Про внесення змін до деяких наказів Фонду державного майна України», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року № 657/20970,

від 23 квітня 2012 року № 555 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за № 658/20971,

від 23 квітня 2012 року № 556 «Про затвердження Вимог до якості послуг, що надаються суб’єктами оціночної діяльності, та правил організації системи зовнішнього контролю якості», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за № 659/20972;

від 30 травня 2012 року № 771 «Про внесення змін до деяких наказів Фонду державного майна України», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06 червня 2012 року за № 908/21220.

2. Начальнику Управління з питань оціночної діяльності забезпечити державну реєстрацію цього наказу у Міністерстві юстиції України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Департаменту координації розробки та виконання програмних документів, оцінки та розпорядження об’єктами державної власності.



Голова Фонду О.Рябченко
YaN | важничающий писатель **
Re: монополізація ринку оціночних послуг
[Re: Nikitych] 15 июня 2012 в 14:48
К сожалению, думаю, что это только передышка.. На сайте фонда, как висел список из 12 так и висит. Выданные бумажки, по недоразумению названные "Квалификационными свидетельствами", не аннулированы. Выиграли очень важный бой, но битва еще впереди...
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

монополізація ринку оціночних послуг

Додаткова інформація
Модератор:

 Рубан, moderator 

0 користувачів і 95 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 8024