autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
spd | IesuiT **
Re: Українська мова
[Re: Daugava] 28 декабря 2012 в 16:12
А толку? Сверху шапка на русском, дальше все перемешано - меню форума на украинском, названия и описания разделов на русском
Кондыбас | Бридка потвора ***
Re: Українська мова
[Re: UstiM] 28 декабря 2012 в 16:42
UstiM 28.12.2012 09:18 пишет:

та наче робили...
Добре, подивимось, що там не так знов.



Я юзаю шкуру "Green Day" - там української і близько немає. В принципі, можу взятись за переклад відповідного файлу, бо в мене в налаштуваннях включена українська, а все одно показує російською.
Yashka | V.I.P **
Re: Українська мова
[Re: spd] 28 декабря 2012 в 23:39
spd 28.12.2012 16:12 пишет:

А толку? Сверху шапка на русском, дальше все перемешано - меню форума на украинском, названия и описания разделов на русском



угу я тоже это заметил. Смысла в такой покоцанной локализации, имхо, нету И заметил, что зайдя на форум из дому, почему-то опять вернулся русский
LordAmid | Boobs - are evil! **
Re: Українська мова
[Re: Yashka] 29 декабря 2012 в 01:16
русский вернулся по причине того что данные настройки форума записываются в куки. Куки (настройки) для каждой машинки свои. Т.е. дома ты можешь выставить одни, на работе другие в гостях третьи.

Кроме этого у кук есть срок жизни. Собственно о сроке жизни у камрадов в данном случае и идет речь.
Daugava | V.I.P ***
Re: Українська мова
[Re: LordAmid] 1 января 2013 в 13:00
Думаю знайшов в чому проблема, принаймні одна з основних. Під час логіну мовна кука не вичитується, по дефолту стоїть російська як і залишається поки знову не зайдеш до налаштувань.
Цуг | IesuiT **
Re: Українська мова
[Re: Daugava] 1 января 2013 в 13:35
По-моєму, всім просто пофік

Уже не знаю скільки разів звертали на це увагу, і на те, що частина перекладена, частина неперекладена, і ще якась частина взагалі з мови якогось іншого виміру ("масно")

Може хоч кнопку укр зробіть, щоб не треба було лазити щоразу в профіль і цикати туди-сюди?
sergog | старожил *
Re: Українська мова
[Re: Цуг] 1 января 2013 в 13:40
а что это даст форуму?
Цуг | IesuiT **
Re: Українська мова
[Re: sergog] 1 января 2013 в 14:14
sergog 01.01.2013 13:40 пишет:

а что это даст форуму?



Форуму? А навіщо йому щось давати?

Це дасть щось користувачам. Все ж логічно, що форум для людей, а не люди для форуму. Ні?
Додаткова інформація
Модератор:

 moderator 

0 користувачів і 30 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 4837