autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумКіно, книги та музика

Книга Дочинца - "Многії літа благії літа. Андрій Ворон"

Stor | подсевший на форум **
Книга Дочинца - "Многії літа благії літа. Андрій Ворон"
4 марта 2013 в 06:27
Недавно чисто случайно попал на эту книгу, по рекомендации одного продавца книг. Я вам скажу - читается на одном дыхании. Много простых истин описано легко и в нескольких словах. Пожалуй лучшее что я читал за последнее время.



В ответ на:

"Десятиліттями я живу в одному місці. Роблю ту саму роботу. Веду бесіди з одними й тими ж людьми. Сідаю за той же стіл у той же час і їм майже однакову їжу. Лягаю в один час в своє ліжко...
Минають літа, але ніщо не міняється - ні довкілля, ні я. Бо не міняється моя душа. І це добре. Дивлюся на образи діда, батька, на своїх онуків і правнуків - і здається, що я на цьому світі був завжди. І буду вічно..."
Андрій Ворон

"Маємо унікальний, осмислений і пронизаний істинною духовністю устрій життя однієї людини. Людини звичайної і водночас незвичайної. Це не просто безцінні крихти набутих знань і вмінь мудрого старця, це Система. Вибудувана на тонкій інтуїції і вивірена 100-літнім досвідом, вона з користю прислужиться кожному, в тому числі великою мірою і нам, медикам. Це справжній струмінь у сучасні дієтологію, валеологію, соціальну психологію і людинознавство. Уважно і вдумливо це слід читати і перечитувати, неначе дрібними ковтками п'єш живу воду".
Доктор мед. наук,
академік В. Білоног





Скачать можно тут:
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=32454
Disclaimer | Супер писатель! *
тыц
[Re: Stor] 5 марта 2013 в 20:28

Ради интереса почитаю, но как может быть что-то интресное после такого описания?
Десятиліттями я живу в одному місці. Роблю ту саму роботу. Веду бесіди з одними й тими ж людьми. Сідаю за той же стіл у той же час і їм майже однакову їжу. Лягаю в один час в своє ліжко...
Что мне нового такой ограниченый человек может сказать?
Levkoy | старожил **
Re: тыц
[Re: Disclaimer] 5 марта 2013 в 20:40
Disclaimer 05.03.2013 20:28 пишет:


Ради интереса почитаю, но как может быть что-то интресное после такого описания?
Десятиліттями я живу в одному місці. Роблю ту саму роботу. Веду бесіди з одними й тими ж людьми. Сідаю за той же стіл у той же час і їм майже однакову їжу. Лягаю в один час в своє ліжко...
Что мне нового такой ограниченый человек может сказать?




Вы бы прочитали хоть что-то из этой книги прежде чем давать оценку автору. Не судите опрометчиво, а то сами покажетесь ограниченым.
А книга отличная, на все случаи жизни.
Ugo Chaves | Супер писатель! ***
Re: Книга Дочинца - "Многії літа благії літа. Андрій Ворон"
[Re: Stor] 9 марта 2013 в 07:36
Послушаю ТС и скачаю. Надеюсь что осилю. Хотя после такого яркого описания - маловероятно. Пока аннотацию читал - чуть не заснул
Autoua.netФорумКіно, книги та музика

Книга Дочинца - "Многії літа благії літа. Андрій Ворон"

Додаткова інформація
Модератор:

 BorisB, moderator 

0 користувачів і 14 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 3499