autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумAutoua форум

Кого-нибудь штрафовали уже за обычную доверенность?(+)

ФИЛЫЧ | member *
Кого-нибудь штрафовали уже за обычную доверенность?(+)
17 июня 2002 в 19:17
У меня закончился срок действия старой доверенности и я решил тестя к нотаурису свозить для оформления новой, но он г-рит, что надо в ГАИ временный техталон оформлять. Я ему, что не обязательно, т.к. действуют и те и те доки. Не хотелось бы пол дня в ГАИ провести.
Что скажите коллеги...
_K2_ | пАдонАк **
Тут почитай (+)
[Re: ФИЛЫЧ] 17 июня 2002 в 20:42
http://www.autoua.net/auto_f/showflat.php?Cat=&Board=autoua&Number=69167&page=1&view=collapsed&sb=5&o=7&fpart=1
ФИЛЫЧ | member *
Большой сэнкс! (-)
[Re: _K2_] 17 июня 2002 в 22:18
TANK | любитель Ауди ***
Казали-балакали......(+)
[Re: ФИЛЫЧ] 18 июня 2002 в 00:33
Смотрим ПДД:

2.14. Водій має право:

а) керувати транспортним засобом і перевозити пасажирів або вантажі дорогами, вулицями чи іншими місцями, де їх рух не заборонено, в установленому порядку відповідно до вимог цих Правил;

б) довіряти в установленому порядку керування приватним транспортним засобом іншій особі, у якої при собі є посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії;


Смотрим Гражданский Кодекс -


Глава 4
ПРЕДСТАВНИЦТВО І ДОВІРЕНІСТЬ

........

Стаття 64. Довіреність

Довіреністю визнається письмове уповноваження, яке видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами.

Довіреність юридичній особі може бути видана тільки на укладення угод, що не суперечать її статутові (положенню) або загальному положенню про організації даного виду.

Стаття 65. Форма довіреності

Довіреність на укладення угод, що потребують нотаріальної форми, а також на вчинення дій щодо державних, кооперативних та інших громадських організацій повинна бути нотаріально посвідчена, за винятком випадків, передбачених у цьому Кодексі, та інших випадків, коли спеціальними правилами допущена інша форма довіреності.

До нотаріально посвідчених довіреностей прирівнюються:

1) довіреності військовослужбовців та інших осіб, які перебувають на лікуванні в госпіталях, санаторіях та інших військово-лікувальних закладах, посвідчені начальниками, їх заступниками по медичній частині, старшими і черговими лікарями цих госпіталів, санаторіїв та інших військово-лікувальних закладів;

2) довіреності військовослужбовців, а в пунктах дислокації військових частин, з'єднань, установ і військово-навчальних закладів, де немає державних нотаріальних контор, приватних нотаріусів, посадових осіб та органів, що вчиняють нотаріальні дії, також довіреності робітників і службовців, членів їх сімей і членів сімей військовослужбовців, посвідчені командирами (начальниками) цих частин, з'єднань, установ і закладів;

3) довіреності осіб, які перебувають у місцях позбавлення волі, посвідчені начальниками місць позбавлення волі.

Довіреність на одержання заробітної плати та інших платежів, пов'язаних з трудовими відносинами, на одержання винагороди авторів і винахідників, пенсій, допомог і стипендій, грошей з ощадних кас, а також на одержання кореспонденції, в тому числі грошової і посилкової, може бути посвідчена організацією, в якій довіритель працює або навчається, житлово-експлуатаційною організацією за місцем його проживання, а також адміністрацією стаціонарного лікувально-профілактичного закладу, в якому він перебуває на лікуванні.

(Із змінами, внесеними згідно з указами Президії
Верховної Ради Української РСР від 25.04.75 р. N 3764-VIII,
від 20.05.85 р. N 278-XI;
Законом України від 14.12.94 р. N 287/94-ВР)

Стаття 67. Строк довіреності

Строк дії довіреності не може перевищувати трьох років. Якщо строк у довіреності не зазначений, вона зберігає силу протягом одного року з дня її вчинення. Посвідчена державним нотаріусом довіреність, що призначається для вчинення дій за кордоном і не містить вказівки про строк її чинності, зберігає силу до її скасування особою, яка видала довіреність.

Довіреність, в якій не зазначена дата її вчинення, недійсна.

(У редакції Указу Президії Верховної Ради
Української РСР від 25.04.75 р. N 3764-VIII)

Стаття 68. Передоручення

Особа, якій видана довіреність, повинна особисто вчинити ті дії, на які вона уповноважена. Вона може передоручити їх вчинення іншій особі, якщо уповноважена на це довіреністю або примушена до цього обставинами для охорони інтересів особи, яка видала довіреність.

Довіреність, за якою повноваження передаються іншій особі, повинна бути нотаріально посвідчена.

Строк дії довіреності, виданої за передорученням, не може перевищувати строку дії основної довіреності, на підставі якої вона видана.

Особа, яка передала повноваження іншій особі, повинна сповістити про це того, хто видав довіреність, і подати йому необхідні відомості про особу, якій передані повноваження. Невиконання цього обов'язку покладає на особу, що передала повноваження, відповідальність за дії особи, якій вона передала повноваження, як за свої власні.

Стаття 69. Припинення довіреності

Чинність довіреності припиняється внаслідок : 1) закінчення строку довіреності; 2) скасування довіреності особою, яка її видала; 3) відмови особи, якій видана довіреність; 4) припинення юридичної особи, від імені якої видана довіреність; 5) припинення юридичної особи, на ім'я якої видана довіреність; 6) смерті громадянина, який видав довіреність, визнання громадянина недієздатним, обмежено дієздатним або безвісно відсутнім; 7) смерті громадянина, якому видано довіреність, визнання громадянина недієздатним, обмежено дієздатним або безвісно відсутнім.

Особа, яка видала довіреність, може в усякий час скасувати довіреність або передоручення, а особа, якій довіреність видана, - відмовитися від неї. Угода про відмову від цього права недійсна.

З припиненням довіреності втрачає силу передоручення.

Стаття 70. Наслідки припинення довіреності

Особа, яка видала довіреність, зобов'язана сповістити про її скасування (пункт другий статті 69 цього Кодексу) особу, якій довіреність видана, а також відомих їй третіх осіб, для представництва перед якими видана довіреність. Такий же обов'язок покладається на правонаступників особи, що видала довіреність, а у відповідних випадках - на опікуна або піклувальника.

Права і обов'язки, що виникли внаслідок дій особи, якій видана довіреність до того, як ця особа дізналася або повинна була дізнатися про її припинення, зберігають силу для того, хто видав довіреність, і його правонаступників щодо третіх осіб. Це правило не застосовується, якщо третя особа знала або повинна була знати, що дія довіреності припинилась.

При припиненні довіреності особа, якій вона видана, або її правонаступники повинні негайно повернути довіреність.


НАДЕЮСЬ ВОПРОСОВ НЕТ.

Подробнее на разводах ГАЙцов - когда меня тормознула Кобра с подобным предложением оформить техпаспорт "з правом сумисной власности" на конторский жужик - я тогда просто упал, дык они аргументировали шо "треба мати макументи з ГАИ згидно останнього речення першого абзацу ст 65." На что я тупо сказал, что в этой же статье есть исчерпывающий список документов, приравненных к нотариальной доверенности (п.1,2,3), дык там ГАЙовых бамажек не указано....Какое у него было лицо.....Он бедняга даже "счастлывого пути" не пожелал..

А в твоем случае, все таки родственник, мож проще право управления в техпаспорт постоянный забить? Это день проблем и навсегда отсутствие головной боли....

Удачи,
не бери дурного в голову,
ФИЛЫЧ | member *
Я то спокоен, но доверитель переживает :) (+)
[Re: TANK] 18 июня 2002 в 20:17
У меня на 4 машины с фирмы доверенность и на 2 частные. При чем на фирме сами выписали и заламинировали, так менты наоборот тащатся - г-рят шо не хуже прав сделано
А в принципе спасибо за клопоты.
Autoua.netФорумAutoua форум

Кого-нибудь штрафовали уже за обычную доверенность?(+)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, moderator, Amateur 

1 користувачів і 59 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2458