autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

МДФ накладки на вхідні двері хтось ставив? (2/2)

ChAO | V.I.P ****
Re: МДФ накладки на вхідні двері хтось ставив?
[Re: ChAO] 27 июня 2013 в 16:11
Прикріплені файли (0 завантажити)
Після:

Після:
euroford | Супер писатель! **
Re: МДФ накладки на вхідні двері хтось ставив?
[Re: ChAO] 28 июня 2013 в 17:31
Супер. Тоже такое интересует. Каков прайс вышел и как с торцами решили?
ChAO | V.I.P ****
Re: МДФ накладки на вхідні двері хтось ставив?
[Re: euroford] 1 июля 2013 в 16:13
Накладка з лиштвами (наличники) товщиною 10 мм - 930 грн. Ну у мене получилось на 10% дорожче за терміновість. У них термін виконання 2 тижні а мені потрібно було до тижня.
Два тюбики клею - 120 грн. Бажано брати не білий.
Китайський набір свердл по дереву - 42 грн.
Балончик аерозольної фарби - 63 грн. Вибір не великий тому взяв трошки темнішу але получилось гарно. Вистачило на фарбування рами і торців двері.
Ще чимось обезжирювати треба двері/раму перед поклейкою/фарбуванням. Для вирізання місць під петлі достатньо гострого ножа із змінними лезами.
Потрібно враховувати, що при збільшенні товщини двері доведеться міняти сердечник замка, "квадрат" на ручки і ще не факт що зтяжні болти накладок замка достануть на таку відстань. А це може потягнути на 1000+ грн. Я вийшов з положення іншим шляхом - вирізав в накладках місця під накладки/ручки - вони у мене получились взагалі втопленими в двері. Те ж і з вічком (глазок). Але його я просто посадив на клей з двох сторін двері бо необхідного розміру не знайшов в продажу.
У мене внутрішня накладка по торцям стала практично ідеально. А зовнішня із-за пуза на двері по торцям не прилягала. Помучився з клеєм і струбцинами а потім шпателем замазав щілини шпаклівкою для ламінату/паркету (22 грн тюбік) і після підсихання заклеївши все "лишнє" малярним скотчем задув фарбою з балончика.
Краще робити вдвох. За день можна впоратись.
euroford | Супер писатель! **
Re: МДФ накладки на вхідні двері хтось ставив?
[Re: ChAO] 16 июля 2013 в 13:16
ChAO 01.07.2013 16:13 пишет:

Накладка з лиштвами (наличники) товщиною 10 мм - 930 грн. Ну у мене получилось на 10% дорожче за терміновість. У них термін виконання 2 тижні а мені потрібно було до тижня.
Два тюбики клею - 120 грн. Бажано брати не білий.
Китайський набір свердл по дереву - 42 грн.
Балончик аерозольної фарби - 63 грн. Вибір не великий тому взяв трошки темнішу але получилось гарно. Вистачило на фарбування рами і торців двері.
Ще чимось обезжирювати треба двері/раму перед поклейкою/фарбуванням. Для вирізання місць під петлі достатньо гострого ножа із змінними лезами.
Потрібно враховувати, що при збільшенні товщини двері доведеться міняти сердечник замка, "квадрат" на ручки і ще не факт що зтяжні болти накладок замка достануть на таку відстань. А це може потягнути на 1000+ грн. Я вийшов з положення іншим шляхом - вирізав в накладках місця під накладки/ручки - вони у мене получились взагалі втопленими в двері. Те ж і з вічком (глазок). Але його я просто посадив на клей з двох сторін двері бо необхідного розміру не знайшов в продажу.
У мене внутрішня накладка по торцям стала практично ідеально. А зовнішня із-за пуза на двері по торцям не прилягала. Помучився з клеєм і струбцинами а потім шпателем замазав щілини шпаклівкою для ламінату/паркету (22 грн тюбік) і після підсихання заклеївши все "лишнє" малярним скотчем задув фарбою з балончика.
Краще робити вдвох. За день можна впоратись.



Спасибо за подробный отчет А там где накладки заказывали могут все под ключ сделать?
dvok12 | читатель
Re: МДФ накладки на вхідні двері хтось ставив?
[Re: ChAO] 25 января 2016 в 15:06
ChAO 07.06.2013 11:42 пишет:

Порекомендуйте куди звернутись якщо це варто того. Хочеться з мінімальними витратами придати існуючим металевим дверям вигляду.



Мені ставили шаоновані накладки з фірми Dveriok.com. Зробили якісно і дешево.
alexkit | СуперСтар *
Re: МДФ накладки на вхідні двері хтось ставив?
[Re: ChAO] 25 января 2016 в 15:11
Спасибо
koksovv | энтузиаст **
Re: МДФ накладки на вхідні двері хтось ставив?
[Re: ChAO] 25 января 2016 в 16:44
А кто недавно подобное делал?
Поделитесь ценами и контактами.
Давно думаю свою дверь привести в порядок.
alexkit | СуперСтар *
Re: МДФ накладки на вхідні двері хтось ставив?
[Re: alexkit] 29 января 2016 в 11:20
подниму))
Diamanta | читатель
Re: МДФ накладки на вхідні двері хтось ставив?
[Re: koksovv] 27 марта 2016 в 21:51
koksovv 25.01.2016 16:44 пишет:

А кто недавно подобное делал?
Поделитесь ценами и контактами.
Давно думаю свою дверь привести в порядок.



Для того чтобы ставить мдф накладки на дверь нужно быть уверенным, что дверь и петли выдержат их. Столкнулась с такой проблемой, петли не выдержали 16мм мдф накладки. По этому советую обращаться к специалисту, либо просто напросто поставить новую дверь.
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

МДФ накладки на вхідні двері хтось ставив? (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

6 користувачів і 157 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 10829