Re: Можно ли ехать за бугор не вписанным в техпаспорт?
[Re: solo2] 16 августа 2013 в 15:54
зачем доверенность если чел.в писан в ТП с правом управления? Если что езжу так без каких-либо вопросов - авто на жене, жена в машине, но вопросов у белорусов не было.
Re: Можно ли ехать за бугор не вписанным в техпаспорт?
[Re: syoma] 16 августа 2013 в 21:18
syoma 16.08.2013 16:37 пишет:
Если имеющий право "керування", то согласно украинским законам - да. Но вот беларусы могут быть другого мнения...
Даже не вписанный в ТП и без какой-либо доверенности - пересекал РБ вдоль и впоперек в этом и прошлых годах с десяток раз так точно. Никогда даже намека у белорусов не было на какое-то "другое мнение"...
Re: Можно ли ехать за бугор не вписанным в техпаспорт?
[Re: DiMarzio] 19 августа 2013 в 15:22
DiMarzio 16.08.2013 14:52 пишет: значит если я вписан в техпаспорт как имеющий право, то могу ехать без доверки в беларусь?
да. вписан в техпаспорт. последний год регулярно катаюсьв БЛР. вопросов никогда не возникает. ЗЫ при оформлении протокола местными гайцами, (нарушил скоростной режим), никаких дополнительных вопросов, или альтернативных мнений также не возникло.
Re: Можно ли ехать за бугор не вписанным в техпаспорт?
[Re: syoma] 26 августа 2013 в 11:19
Взимку випадково перевищив швидкість в Білорусі. Мєнти поцікавились лише Зеленою картою. Питань щодо того, що машина оформлена на іншу особу не було. Тобто просто техпаспорт (в який я не вписаний), зелена карта (без мого прізвища) і мої права. Склали протокол, отримали гроші і попрощались.
Re: Можно ли ехать за бугор не вписанным в техпаспорт?
[Re: MakaBuka] 28 августа 2013 в 11:10
MakaBuka 12.08.2013 13:36 пишет:
ведь речь идет именно странах ЕС. то что там им пофиг - главное права+техпаспорт это я уже понял. а вот как быть с нашими, ведь все ссылаются на решение кабмина годичной давности.
В ЄС - права+техпаспорт+страховка (зелена карта) на ім'я того, хто за кермом. Росія - два роки тому в'їжджав на авто, воно було зареєстроване на дружину, яка їхала зі мною, плюс була генералка від дружини мені. Пішов оформляти тимчасовий ввіз. Москалики залупилися, що генералка має бути перекладена на російську мову, інакше не пустять. Переписав декларацію від імені дружини, на неї оформили тимчасовий ввіз.
Re: Можно ли ехать за бугор не вписанным в техпаспорт?
[Re: Wind] 11 сентября 2013 в 17:35
Wind 16.08.2013 15:54 пишет: зачем доверенность если чел.в писан в ТП с правом управления? Если что езжу так без каких-либо вопросов - авто на жене, жена в машине, но вопросов у белорусов не было.
а у меня постоянно спрашивают - "собственник в машине?". Венгры, Поляки, Словенцы.
Re: Можно ли ехать за бугор не вписанным в техпаспорт?
[Re: MakaBuka] 24 июня 2014 в 14:08
апну тему. В свете того, что попалось мне вот такое разъяснение минздоха:
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ БАЗА ЗНАНЬ
Питання: Які документи необхідно мати на транспортний засіб, право власності на який належить іншій особі (юридичній або фізичній), при виїзді за кордон?
Відповідь: Порядок допуску транспортних засобів (далі - ТЗ) до поїздки за кордон регламентовано пунктами 50 - 55 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року N 1388, зі змінами (далі - Порядок 1388). Зокрема, згідно з п. 51 Порядку 1388 у разі відсутності права власності на ТЗ оформлення документів для поїздок за кордон здійснюється на підставі заяви власника ТЗ або документів, що підтверджують право користування і (або) розпорядження ТЗ. Особам, що здійснюють поїздку за кордон, на період поїздки за їх бажанням видаються свідоцтва про реєстрацію на їх ім'я. Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім'я власника ТЗ, і документи, які підтверджують право користування і (або) розпорядження ТЗ, зберігаються у відповідних підрозділах Державтоінспекції. Видане на період поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію підлягає поверненню відповідному підрозділу Державтоінспекції не пізніше ніж протягом 10 днів після повернення з-за кордону. У пункті пропуску через державний кордон України громадянин, який переміщує ТЗ, власником якого є інша особа (юридична або фізична), подає органу доходів і зборів такі документи: - свідоцтво про реєстрацію, видане на ім'я власника ТЗ, разом з документом, що підтверджує право користування і (або) розпорядження цим ТЗ, або - свідоцтво про реєстрацію ТЗ на ім'я особи, яка здійснює поїздку за кордон, видане підрозділом Державтоінспекції за бажанням цієї особи на період поїздки. Документ, що підтверджує право користування і (або) розпорядження ТЗ, не подається, якщо ТЗ, який належить декільком фізичним або юридичним особам (що підтверджується відповідним записом у свідоцтві про реєстрацію ТЗ згідно із п. 6 Порядку 1388), тимчасово вивозиться за межі митної території України одним із співвласників такого ТЗ. Форми документів, що підтверджують право користування і (або) розпорядження ТЗ, і вимоги щодо їх посвідчення визначені Цивільним кодексом України від 16 січня 2003 року N 435-IV, зі змінами, та Законом України "Про нотаріат" від 2 вересня 1993 року N 3425-XII, зі змінами.
Інформаційно-довідковий департамент Міністерства доходів і зборів України www.ligazakon.ua